Utkání končí! Atlant Mytišči nakonec udolal Admirály z Vladivostoku 2:1, když se o rozhodující branku postaral ve 47. minutě Kolcov. Pro hosty je to hodně nešťastná porážka. Hráči Admiralu totiž vypálili téměř třikrát tolik střel než jejich soupeř, ale výborného Galimova v brance Atlantu překonali pouze jednou.

Střely na branku ve 3. třetině – 6:10, celkem – 13:35
60:00
59:49
Gluchov obětavě padl do rány Porselanda, vypadá to, že Atlant vedení udrží...
59:36
Domácí si berou time-out.
59:20
Rukavišnikov si to namířil přes několik soupeřů a už téměř mohl střílet do opuštěné klece Admiralu. Na poslední chvíli byl sražen.
58:43
Od modré vypálil Gynge, Galimov kotouč přikryl a přerušil hru.
58:25
Vladivostok bude hrát bez brankáře!
58:25
Hostující tým si vybral oddechový čas.
58:00
Ze třetí třetiny zbývají poslední dvě minuty.
56:14
Oba týmy v plném počtu.
56:00
U tyčky se snažil protlačit puk za Lundströmova záda Gluchov, hostující brankář byl úspěšnější.
54:13
Místo zraněného Schutze odpyká trest na hostující straně Lesnuchin.
54:13
Před domácí brankou se strhla šarvátka, po které putují na trestnou lavici útočník Admiralu Felix Schutz a obránce Mytišči Alexej Petrov.
53:15
Po chybě domácích na útočné modré ujel do samostatného nájezdu Schutz. Souboj 1 na 1 vyhrává gólman Atlantu Galimov, jenž si tak vysloužil od domácích příznivců aplaus ve stoje.
51:18
51:08
Po Lesnuchinově efektním uvolnění se dostal ke střele Zemčjonok. Trefil jen brankáře Galimova.
49:53
Do rány Porselanda lehl Trubačjov a kotouč se odráží až do středního pásma.
49:17
Domácí Gluchov vyloučen na dvě minuty za držení hole.
49:08
Zemčjonok vypálil od modré, ale netrefil domácí klec.
46:29
Mytišči právě vstřelilo branku!
Domácí otáčí vývoj zápasu! Do vedení je posílá KONSTANTIN KOLCOV. Asistence: Michail Gluchov, Ilja Kablukov.
46:11
Gluchov s Kablukovem vyrazili do rychlého protiútoku. Tvrdou střelu druhého jmenovaného vyrazil Lundström nad branku.
45:58
Střelu Osipova zastavil obětavým pádem Gluchov.
45:04
Galimov zlikvidoval také střelu, kterou na něho z uctivé vzdálenosti vyslal Sokolov.
44:26
Poleščuk dokázal přebruslit domácího obránce a donutil Galimova k zákroku.
43:19
Tvrdá rána Sanguinettiho od modré skončila na hrudi hostujícího brankáře.
41:22
Šmeljov jen lehce nahodil puk na Lundströma, který ho schoval pod lapačku. Buly před brankou Admiralu.
40:41
Atlant zbytek oslabení zvládl a je v plném počtu.
40:01
Hosté ještě dohrávají 41 sekund přesilové hry.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 19:04.
Ve druhé periodě se hráči Atlantu zlepšili a hosté se už nedostávali tak snadno do gólových šancí. Ve 32. minutě se domácím dokonce podařilo vyrovnat, přesně mířil Igor Radulov. Před třetí periodou je tak vše naprosto otevřené.

Střely na branku ve 2. třetině – 4:10, celkem – 7:25
40:00
39:34
Domácí se v oslabení zatím dobře brání.
38:41
Alexej Petrov dostává dvouminutový trest a Admirálové tak budou hrát další početní výhodu.
37:42
Domácí odehráli dobré střídání, když soupeře zatlačili do jeho obranného pásma.
37:03
Radulov se za brankou uvolnil a přihrál najetému Dyblenkovi. Jeho střela končí na výstroji Lundströma.
36:17
35:54
Po ráně Bortnikova se dostali k dorážkám Těrnavskij a Gračjov. Galimov však svůj tým podržel.
35:21
Bergforsovu tvrdou střelu vyrazil Galimov, domácí následně vyhodili.
34:17
Vůbec první hostující přesilovka v zápase. Vyloučen je Ilja Kablukov za hákování.
33:17
Engqvist se snažil dostat puk před branku na volného Majorova. Tento záměr ale domácím nevyšel.
31:07
Po buly v útočném pásmu domácích a Novopašinově střele od modré, se puk dostal na hůl MAXIMA MAJOROVA a ten srovnává skóre na 1:1. Asistence: Vitalij Novopašin, Bobby Sanguinetti.
31:01
Následuje komerční přestávka.
30:23
Po přejetí do útočného pásma napřáhl Těrnavskij, Galimov vyráží.
29:15
Neujala se ani střela Batyršina od modré.
27:57
Před brankou se ocitl Radulov, ale tísněn obráncem nedokázal zamířit přesně.
27:42
Z dálky pálil nepřesně domácí Sanguinetti.
26:58
Rychlý protiútok hostí zakončoval prudkou střelou Bortnikov. Galimov puk vytěsnil svou vyrážečkou.
25:08
Lundström nejprve pouze vyrazil dalekonosnou střelu, ale poté stihl zalehnout kotouč před dojíždějícím Igorem Radulovem.
23:26
Dyblenkova dělovka od modré jen zaduněla o zadní mantinel.
22:31
Na druhé straně pálil Gračjov, mířil ale jen na hruď Galimova.
21:17
Atlant druhou třetinu zahájil v mnohem větším tempu, než jak se prezentoval v úvodní části. Radulov hledal mezi kruhy Engqvista, ten naštěstí pro hosty kotouč špatně zpracoval.
20:27
Jako první se ve druhé periodě pustili do útoku domácí. Kablukov však bránu Admiralu netrefil.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:15.
První třetina patřila herně jasně Admiralu a pro Atlant je výsledek 0:1 hodně milosrdný. O dosud jediný gól se postaral ve 14. minutě Antropov.

Střely na branku v 1. třetině – 3:15
20:00
19:01
Poslední minuta úvodní třetiny.
18:41
Další nadějná možnost pro Vladivostok. Gynge našel zpoza branky Nikitěnka a jen díky Galimovovi domácí prohrávají stále jen o gól.
17:24
Po vyhraném vhazování se dostal ke střele Lesnuchin, Galimov vyrazil puk do rohu za svou branku.
16:13
Barbašev cpal kotouč pod víko domácí svatyně, Galimov vyráží ramenem. Hosté stále jasně dominují.
15:41
Z dálky vyzkoušel pozornost Galimova Nikitěnko, domácí brankář puk vyrazil do bezpečí.
14:34
Že by inkasovaný gól domácí probudil? Tvrdou střelu Sošnikova vyrážel hostující brankář maskou.
13:39
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté se zaslouženě ujímají vedení. Po přihrávce Barbaševa domácího gólmana propálil obránce JEGOR ANTROPOV. Asistence: Sergej Barbašev.
13:18
Admirálové mají velký tlak. Z kruhu pro vhazování pálil Kuzněcov a Galimov musel předvést další dobrý zákrok.
11:25
Kostromitin pálil od levého mantinelu, Galimov opět na místě. Domácí se většinu času pouze brání.
10:39
Nyní pozornost domácího brankáře vyzkoušel Barbašev, skóre se nemění.
10:06
Ke střele z kruhu se dostal hostující Pervušin, Galimov vyráží.
8:22
Na střely je zatím výrazně aktivnější hostující celek.
7:43
Kuzněcov na ledě. Domácí v přesilovce Lundströma téměř neohrozili.
5:42
Domácí si zahrají přesilovku. Za hákování je vyloučen Alexander Kuzněcov.
5:26
Barbašev se pokusil překvapit Galimova střelou z úhlu. Hned ke dvěma dorážkám se následně dostal Pervušin, ale ani on domácího brankáře nepřekonal.
3:32
Gluchov se zpoza branky tlačil až do střelecké pozice, ale o kotouč ho nakonec obrala obrana Admiralu.
1:24
Jako první se dostal ke střele domácí bek Sanguinetti. Jeho pokus od modré zlikvidoval Lundström.
00:01

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Novopašin, Sanguinetti, Petrov, Rukavišnikov, Velikov, Dyblenko – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Majorov, Engqvist, Radulov – Levickij, Kadeikin, Sošnikov – Trubačjov, Jašin, Šmeljov.

Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Těrnavskij, Poleščuk, Kostromitin, Zemčjonok – Lisin, Bergfors, Schutz – Lesnuchin, Gračjov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov – Gynge, Sokolov, Nikitěnko.

Rozhodčí: Naumov, Olenin – Putilin, Sadovnikov.
Atlant Mytišči

Domácí jsou na tom ve skupině Západ obdobně. Ve 12 utkáních získali 15 bodů, za 4 vítězství s plným bodovým ziskem, jedno vítězství po prodloužení, 1 porážka po samostatných nájezdech a šest porážek. Svým soupeřům nastříleli 27 branek a 31 jich obdrželi.

Posledních 5 utkání:
Nižnij Novgorod – Mytišči 1:3
Kazaň – Mytišči 4:2
Dinamo Moskva – Mytišči 3:2
Mytišči – Čechov 3:1
Mytišči – Záhřeb 3:2pp

Nejlepší bodovač týmu: Alexandr Kadějkin – 8 bodů (4 +4).
Nejlepší střelec týmu: Alexandr Kadějkin, Juha-Pekka Haataja, Sergej Šmeljov, Konstantin Kolcov – 4 branky.
Admiral Vladivostok

Hosté se nachází na desátém místě skupiny Východ. Z doposud odehraných 11 střetnutí vyhráli hráči Admiralu pouze 3 zápasy, ve kterých brali plný počet bodů. Jednou vyhráli v prodloužení i po nájezdech, jedinkrát rovněž v prodloužení i nájezdech prohráli. Čtyřikrát odešli poraženi zcela. Brankový poměr je mírně záporný 28 – 30.

Vladivostok – Slovan 3:1
Vladivostok – Lev 2:3pp
Vladivostok – Riga 3:0
Vladivostok – CSKA Moskva 4:2
Čeljabinsjk – Vladivostok 3:1

Nejlepší bodovač týmu: Enver Lisin – 8 bodů (5 +3).
Nejlepší střelec týmu: Enver Lisin, Niclas Bergfors – 5 branek.
Dobrý podvečer vážení sportovní příznivci, dnes je na programu další utkání ruské nejvyšší hokejové soutěže s názvem Kontinentální hokejová liga. My se zaměříme na střetnutí Atlantu Mytišči s nováčkem soutěže Admiral Vladivostok. Úvodní buly vhozeno v 17:30 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.