To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy zase u KHL napočtenou!
V samostatných nájezdech už byli šťastnější hráči Admiralu, kteří si, díky zásahu Nikity Filatova ve čtvrté sérii, odvážejí z Moskvy dva body. Domácí se naopak musejí spokojit pouze s jedním. Hosté dnešní zápas výborně začali a po první třetině vedli po gólech Bartulise, Lugina a Denise Osipova už 0:3. Od druhé periody se však Dinamo nadechlo ke stíhací jízdě a dokázalo nepříznivý stav alespoň dorovnat. V prostřední části se prosadili Kokarev a Alexander Osipov a ve 48. minutě srovnal Karsums.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je NIKITA FILATOV.
Glazačev naopak ani napodruhé na Bobkova nevyzrál. Admiral tedy vítězí!
Nyní ovšem Nikita Filatov dává a přibližuje hosty k vítězství!
Třetí sérii uzavřel střelou do Lazušina Filatov.
Neuspěl ani domácí Volkov.
Bergfors zkusil bekhendový blafák, Lazušin na místě.
Pestuško těsně minul hostující branku.
Lugin svou kličku nedotáhl do úspěšného konce.
Domácí Glazačev trefil jen tyčku.
Samostatné nájezdy začínají.
Úprava ledové plochy už proběhla. Za malou chvíli by měly nájezdy odstartovat.
V prodloužení byli aktivnější hráči Dinama, ale gól ani na jedné straně nepadl. Dočkáme se tedy vyvrcholení v podobě samostatných nájezdů.

Střely na branku v prodloužení – 3:1, celkem – 42:26.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:32
Rozhodnutí nepřinesla ani rána Solovjova, puk končí za brankou.
64:07
Od modré tvrdě vypálil Osipov. Bobkov kotouč viděl a má ho někde ve výstroji.
63:21
Z hodně ostrého úhlu pálil Blum, Lazušin puk vyrazil ramenem.
62:16
Kokarev v útočném pásmu dlouho kroužil s kotoučem, ale cestu, kudy by ho dostal před branku, prostě nenašel.
61:32
Hra se nyní odehrává spíše po rozích.
60:26
Bobkov hned v úvodu prodloužení raději přidržel kotouč a přerušil hru.
60:01
Dinamo ve třetí třetině dotáhlo svou stíhací jízdu ze stavu 0:3 a ve 48. minutě se radovalo z vyrovnávací branky, kterou vstřelil Martins Karsums. Definitivně otočit skóre však už domácí ani přes další příležitosti nedokázali a tak o vítězi rozhodne až prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:7, celkem – 39:25.
60:00
59:43
Domácím se už nedaří znovu usadit v útočném pásmu. Vypadá to, že se bude prodlužovat.
59:20
Hráči Admiralu se opět osvobozují.
58:57
Robinson od modré nepropálil obranný val hostujícího týmu.
58:45
Hosté vyhazují a střídají svou čtveřici.
58:02
Jegor Jakovlev zasáhl Osipova vysokou holí a je tedy vyloučen. Dinamo má velkou šanci rozhodnout utkání ještě v normální hrací době.
57:14
Dobře to udělal Lugin, který objel branku a dostal se do dobré příležitosti. Lazušin byl však na místě a svůj tým dobrým zákrokem podržel.
56:39
Již v době, kdy byli hosté v plném počtu, střílel Kokarev. Puk zachytil pozorný Bobkov.
56:22
56:03
Domácí ztratili kotouč a umožnili tak soupeři vyhodit.
55:22
Admiral zatím odolává náporu soupeře.
54:41
Doslova valná hromada před brankou Admiralu, ale puk končí pod Bobkovem.
54:21
Početní výhoda pro Dinamo! Domácím dal tuto příležitost brankář Igor Bobkov, jenž podrazil projíždějícího soupeře. Trest odsedí Kirill Voronin.
54:02
Od modré střílel Mironov, branku však netrefil.
53:40
Hra je nyní dost kouskovaná, což více vyhovuje Admiralu. Hosté tak trochu otupili domácí nápor.
52:31
Hosté oslabení přestáli a drží tak nerozhodný stav.
51:42
Najíždějící Cvetkov dostal dobrou přihrávku, ale kotouč mu odskočil za branku.
51:10
Hostům se podařilo vyhodit.
50:30
Denis Osipov vyloučen za sekání. Uvidíme přesilovku Dinama.
50:14
Hosté pod obrovským tlakem. Jejich střídačka reaguje oddechovým časem.
48:51
Dinamo mohlo jít dokonce do vedení! Bobkov však stačil zapřít svůj pravý beton o tyčku a Robinson kotouč za jeho záda ani na několik pokusů neprotlačil.
48:00
Dinamo právě vstřelilo branku!
Brankář Lazušin založil akci, která domácím přinesla vyrovnání! Gólman Dinama rozehrál kotouč na Pestuška, který z pravé strany najížděl na hostující branku. Bobkov sice jeho zakončení zastavil, ale kotouč zůstal ležet vedle betonů, čehož využil důrazný MARTINS KARSUMS, jenž doklepl černou pryž za brankovou čáru. Asistence: Alexander Lazušin a Maxim Pestuško.
47:08
Se střelou Bergforse od mantinelu si poradil Lazušin.
46:25
Bobkov si nyní poradil i s pokusem Tarasova, kotouč je na jeho výstroji. Následuje reklamní přestávka.
44:51
Výborné střídání domácích. Nejprve rána z pravé strany jen těsně minula domácí klec, poté ještě střílel Galimov, proti němuž dobře zasáhl Bobkov.
44:19
Sledujeme hodně zajímavý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.
43:29
Zahrozilo také Dinamo. Přihrávku od zadního mantinelu obdržel Karpov, který zblízka zamířil jen do hrudi brankáře Bobkova.
42:43
Hosté si zřejmě v šatně řekli, že nemohou jen bránit a tak se v úvodu třetí periody nastěhovali před Lazušina. Ten si připisuje další zákrok.
41:16
Lazušin si musel pohlídat jednoduché nahození ze středního pásma.
40:02
V tuto chvíli vypršel trest Barancevovi, který tedy naskočil z trestné lavice na led.
40:01
Další třetina začne přibližně ve 20:15.
Druhá třetina se už nesla v úplně jiném duchu. Dinamo svou hru podstatně zlepšilo a vrátilo se zpět do zápasu. Ve 26. minutě se nejprve prosadil Kokarev a ve 37. minutě snížil na rozdíl jediného gólu Alexander Osipov. Domácí tak prohrávají už jen 2:3 a třetí část bude rozhodně velmi zajímavá.

Střely na branku ve 2. třetině – 13:8, celkem – 30:18.
40:00
39:46
Domácí vyvezli kotouč dopředu, ale bylo jim odpískáno postavení mimo hru.
39:28
Nyní se hosté připravili o útočné pásmo sami.
39:01
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny. Domácí vyhazují.
38:01
Hosté budou hrát přesilovku! Denis Barancev je vyloučen za krosček.
37:35
Pokus Goroškova z pravého kruhu vyrazil Lazušin.
36:14
Vzápětí však Bobkov propustil nenápadnou střelu ALEXANDERA OSIPOVA, která zapadla k bližší tyčce jeho statyně a Dinamo najednou prohrává pouze o jediný gól – 2:3! Asistence: Konstantin Gorovikov a Ansel Galimov.
35:02
Višněvskij měl mezi kruhy spoustu času na zamíření, Bobkova však překonat nedokázal!
34:42
Střela Kuzněcova byla sražena do ochranné sítě a bude se tedy vhazovat v obranném pásmu Dinama.
34:07
A přesilovku budou hrát také domácí! Jegor Jakovlev za brankou hákoval soupeře.
33:35
33:10
Hosté v přesilové hře vůbec nic nepředvedli. V jejím závěru naopak Dinamo zahrozilo a Bobkov musel vyrážet tvrdou střelu jednoho z hráčů v modrém.
32:03
Domácí se v oslabení zatím dobře brání, Admiral se nemůže usadit v útočné třetině.
31:24
Domácí Alexej Cvetkov je vyloučen za hodně zbytečný faul ve středním pásmu.
30:40
Bobkov fantasticky vychytal Karsumse, který měl před sebou poloodkrytou klec!
29:49
Opět Bobkov, který raději přidržel kotouč v lapačce. Dinamo na něho ve druhé části vyslalo už 10 ran.
29:14
Po zákroku Bobkova opět následuje buly před jeho klecí.
28:17
Hra se teď odehrává jen v útočném pásmu Dinama.
27:15
Bobkov si našel střelu jednoho z domácích obránců a schoval ji v lapačce.
26:39
Ožili domácí hráči i diváci. Bobkov se teď má co ohánět.
25:49
Je sníženo! Domácí kapitán Babenko vyřešil přečíslení nahrávkou na zcela volného DENISE KOKAREVA, který zamířil do odkryté části Bobkovovy klece – 1:3. Asistence: Jurij Babenko.
23:37
Hosté už srovnali obraz hry a také oni jsou teď hodně nebezpeční.
21:13
Domácí vstoupili do druhé třetiny velmi aktivně a Bobkov už musel několikrát zasahovat.
20:01
První třetina se favorizovanému Dinamu vůbec nepovedla. Hosté se po opatrnějším začátku rychle osmělili a do šaten jdou se zaslouženým vedením 0:3. Skóre utkání otevřel v 9. minutě v přesilovce Bartulis. O necelé tři minuty později pak nachytal Šaryčenkova výjezdem zpoza branky Lugin, a když domácí brankář v 18. minutě propustil také ránu Osipova, zamířil raději na střídačku. Dá se očekávat, že v kabině Dinama bude o přestávce asi pořádné horko.

Střely na branku v 1. třetině – 17:10.
20:00
19:56
Kotouč je za domácí brankou, v první třetině se už nic nestane.
19:13
Hosté se ubránili prvnímu náporu Dinama a vyhazují.
18:25
Za hákování je vyloučen hostující Nikita Lisov. Přesilovka pro Dinamo.
17:53
Domácí střídají brankáře. Šaryčenkova nahrazuje Alexander Lazušin.
17:53
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté vedou už o tři branky! Na modré se opřel do kotouče DENIS OSIPOV a puk skončil až v brance. Nutno podotknout, že Šaryčenkov toho příliš neviděl. Asistence: Michail Fisenko.
17:39
Zakázané uvolnění Dinama. Hra se vrací před domácí klec.
17:28
Hosté drží kotouč na svých holích a kontrolují hru. Favoritem duelu přitom mělo být Dinamo.
16:33
Šaryčenkov musel hned několikrát zasahovat, betonem například vyrazil jedovatou střelu Trivina.
15:30
V hledišti jsou stále více slyšet spokojení fanoušci hostujícího Admiralu.
14:51
14:26
Hosté se osvobozují a mohou vystřídat.
13:58
Dělovka Osipova končí ve výstroji brankáře Bobkova.
13:41
Dinamo přitlačilo svého soupeře, ale Bobkov zatím odolává.
13:17
Hosté vyhazují.
12:50
Hostující Dmitrij Kosmačjov vyloučen za hákování.
11:32
Admiral vede na ledě Dinama už 0:2! DMITRIJ LUGIN po objetí branky zaskočil brankáře Šaryčenkova, kterému kotouč nějakým způsobem propadl pod výstrojí za brankovou čáru. Asistence: Niclas Bergfors a Michail Fisenko.
10:25
Hosté hrají s velkou chutí a svého soupeře nyní svírají v útočném pásmu.
9:21
Snaha Dinama o rychlou odpověď skončila ofsajdem.
8:55
Hosté početní výhodu využívají a ujímají se tak vedení! Blum na modré posunul kotouč k OSKARSOVI BARTULISOVI, který prostřelil Šaryčenkova. Asistence: Jonathon Blum a Niclas Bergfors.
8:21
Hosté budou hrát přesilovku. Maxim Solovjov potrestán za sekání.
8:10
Z levé strany pálil Makarov, kotouč byl sražen vysoko nad bránu.
7:10
Za brankou předvedl efektní otočku Tarasov a hned posílal kotouč před hostující brankoviště. Najíždějící spoluhráč však na jeho nabídku nedosáhl.
6:41
Do dobré příležitosti se řítil Gorovikov, ovšem obrana hostí ho dokázala vytlačit do rohu kluziště.
5:31
Zakázané uvolnění hráčů Dinama.
5:12
Útočnou akci Admiralu zastavilo postavení mimo hru.
4:17
Kokarev se z pravé strany řítil na hostující klec, ale jeho bekhendové zakončení pokryl Bobkov!
3:56
Do střely Baranceva obětavě padl jeden z bránících hráčů Admiralu.
3:35
Šaryčenkov přerušil hru jistým zákrokem lapačkou.
2:54
Domácí hrají velmi aktivně a v tomto střídání ostřelovali branku Admiralu.
2:14
Dinamo v postavení mimo hru.
00:39
Hosté vyhodili na icing.
00:01
Hráči již vjíždějí na hrací plochu! Domácí nastoupí v modrých dresech. Jejich soupeř oblékne bílou kombinaci.

Dinamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Višněvskij, Mironov, Barancev, Robinson, Osipov, Solovjov, Volkov – Daugavinš, Pestuško, Tarasov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Goroikov, Galimov, Kokarev – Alexejev, Volkov, Babenko (C).

Admiral Vladivostok: Bobko ( Nalimov) – Bartulis (C), Glazkov, Osipov, Kosmačev, Mnacjan, Lisov, Lysenko, Blum – Bergfors, Fisenko, Lugin – Filatov, Makarov, Kuzněcov – Podšedanljov, Gorškov, Sajustov – Trivino, Voronin, Jakovlev.

Rozhodčí: Gofman, Gusev – Michel, Střelcov.
Admiral Vladivostok

tak úspěšný vstup do sezóny nemá,. Drží se se čtyřmi body na osmé příčce s pasivnm skóre 8:9. Admiral vyhrál jen jednou a to když v úvodním kole porazil Slovan Bratislavu.
Dinamo Moskva

má po třech odehraných kolech osm bodů a v západní konferenci jí po třech zápasech patří druhé místo. Moskvanům se zatím daří i střelecky, nastříleli 15 gólů, což v soutěži žádný z jiných týmů ještě nedokázal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.