NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Florida - 1. února 2020   20:00

Montreal
Montreal
05:25' Suzuki (Armia, Petry) • 26:01' Lehkonen (Petry) • 33:35' Tatar (Danault, Petry) • 50:46' Gallagher (Petry, Suzuki)
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
Florida
Florida
Montreal
Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Scandella, Kulak, Mete – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Kovalčuk – Cousins, Domi, Lehkonen – Weise, N. Thompson, Poehling.
Rank, Hanson – Knorr, Gawryletz
Bell Centre, Montreal
Florida
Bobrovskij (Montembeault) – Matheson, Ekblad, Stillman, Strålman, Yandle, Brown – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Connolly, Trocheck, Acciari – Vatrano, Toninato, Hoffman – Sceviour, B. Boyle, Malgin.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů.
Československá stopa v utkání:
Tomáš Tatar (Montreal) 1+0, 1 střela, čas na ledě 12:53
Tři hvězdy utkání:
1. Jeff Petry (Montreal) 0+4
2. Nick Suzuki (Montreal) 1+1
3. Artturi Lehkonen (Montreal) 1+0
A je tu konec. V poslední třetině jsme viděli jediný gól a to když se prosadil Gallagher. Florida měla několik přesilových her,ale Price byl dnes fantastický. Montreal tak po zásluze bere 2 body a stále živí alespoň teoretickou šanci na play off.
Střely po 3. třetině: Domácí – 35, Hosté – 29.
59:30'
Domácí fanoušci vytváří neuvěřitelnou atmosféru a odpočítávají poslední vteřinky.
58:20'
Price si připisuje další fantastický zákrok proti střele ze středu hřiště!
57:59'
Florida je zpátky ve třetině Habs.
57:20'
Artturi Lehkonen se dostal do obrovské šance, když si mohl dorazit vlastní střelu do odkryté branky,ale nepochopitelně při vlastním oslabení přestřelil!
56:35'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nick Cousins – 2 min., krosček).
56:20'
Kovalčuk se dostal do přečíslení 2 na 1, které vyřešil střelou. Bobrovskij kryje.
55:59'
Armia je na hřišti, Montreal zvládl další oslabení.
55:30'
Price vyrazil kotouč před sebe,ale tam mu pomohl Scandella, který dokázal odpálit kotouč před Hoffmanem!
55:10'
Habs vyhráli buly a osvobozují se.
54:40'
Hoffman zavezl kotouč, ale následná střela spoluhráče byla nepřesná a je tu další přerušení.
54:10'
Price vytáhl další střelu Hoffmana a z početní výhody už zbývá jen 7 vteřin!
53:55'
Florida bude mít 19 vteřin přesilovou hru 5 na 3!
53:55'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min.).
53:20'
Yandle vypálil od mantinelu, Price zasáhl. Následně dostal hostující hráč další skvělou nahrávku,ale Danault jeho střelu skokem zblokoval!
53:00'
Panthers jsou zpátky ve třetině soupeře a kombinují.
52:50'
Montreal se osvobozuje.
52:14'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nick Suzuki – 2 min., držení).
50:46'
Montreal právě vstřelil branku!
Montreal využívá přesilovou hru a navyšuje vedení! Petry vypálil od modré a jeho pokus tečoval BRENDAN GALLAGHER. Habs tak dělají další velký krok k výhře a obránce Petry dnes zapisuje již 4. bod.
Asistence: Jeff Petry a Nick Suzuki.
49:59'
Montreal vyhrál buly a kombinuje,ale střelu jsme ještě neviděli.
49:36'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Michael Matheson – 2 min., držení).
48:40'
Habs se usadili ve třetině soupeře a kombinují.
47:05'
Chiarot nahazuje kotouč,ale za brankou ho sbírá hostující obránce Yandle.
46:30'
Tatar zavezl kotouč do útočného pásma,ale bez pomoci spoluhráčů o touš přišel.
45:50'
Price podržel kotouč vystřelený ze středního pásma a rozhodčí přerušuje hru.
45:30'
Bobrovskij skočil po volném kotouči a uklidnil doslova hořící obranu.
44:50'
Kotouč za brankou hostů, dobrá práce Habs.
44:10'
Price si nyní počkal na zakončení Trochecka a zasáhl levým betonem!
43:50'
Price vyhodil kotouč až za mantinel a Florida si může přesilovku zopakovat.
43:14'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Carey Price – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
43:05'
Kotouč za brankou Bobrovskijho a Montreal tohle asi zvládne.
42:20'
Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry.
41:59'
Secvičení kombinace Pantherů do prázdné branky skončila netrefeným kotoučem od Hoffmana!
41:40'
Florida vyhrála buly a usadila se ve třetině Habs.
41:16'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., sekání).
40:40'
Acciari se tlačil do šance,ale Price zasahuje.
40:01'
Úvodní buly pro Montreal.
40:01'
Ve druhé třetině domácí navýšili skóre, když se prosadil Lehkonen a Tatar. Florida byla ve druhé třetině téměř bez šance a Price musel zasahovat pouze 4x. Panthers budou muset zabrat, pokud chtějí pomýšlet na body z dnešního utkání. A k otočení zápasu je nečeká vůbec lehká práce.
Střely po 2. třetině: Domácí – 27, Hosté – 12.
Třetí třetina začne přibližně v 21:58.
40:00'
39:30'
Ekblad má kotouč za svou brankou,ale nepřesnou nahrávkou ho odevzdal domácím.
38:20'
Suzuki hledal na modré obránce,ale kotouč proskotačil až do středního pásma.
37:40'
Weber vypálil dělovku od modré, jeho pokus mířil těsně mimo.
37:20'
Cousins hledal v druhé vlně volného spoluhráče,ale tomu nesedlo zpracování a kotouč má Florida.
36:10'
Petry vypálil od modré, jeho pokus tečoval Gallagher,ale Bobrovskij byl na svém místě.
35:40'
Sergej Bobrovskij podržel kotouč a uklidňuje hru.
35:05'
Hoffman se ocitl v dnes již několikáté gólové šanci,ale znovu se mu nepodařilo překonat Price!
33:35'
Montreal přidává další branku! Kotouč byl za brankou, kde ho sebral Danault a ihned se ho pokoušel posunout před branku. Touš se dostal do vzduchu a tam ho zvládl TOMÁŠ TATAR nasměrovat do horního růžku!
Asistence: Phillip Danault, Jeff Petry.
32:50'
Sledujeme dost "hluchou" část hry, která není pro oko diváka příliš líbivá.
31:30'
Domi hledal zpětnou nahrávkou volného spoluhráče,ale tomu střela vůbec nesedla.
30:59'
Habs napadají vysoko ve třetině soupeře.
30:01'
Tatar se dostal ke střele ze středu hřiště,ale Bobrovskij výborně zasáhl!
29:10'
Další postupnou akci Montrealu přerušuje rozhodčí pro offside.
28:30'
Hoffman se dostal do další dobré šance,ale Price scvakl betony včas!
27:50'
Mike Hoffman se prohnal do útočné třetiny,ale jeho pokus mířil vysoko nad branku!
26:01'
Montreal využívá tlak a přidává další branku! Petry vypálil od modré a jeho střelu tečoval nikým nehlídaný ARTTURI LEHKONEN, který se tak konečně prosazuje.
Asistence: Jeff Petry.
25:50'
Armia se ocitl v další šanci,ale jeho pokus Bobrovskij kryje.
25:20'
Chiarot vypálil z otočky, ale jeho pokus nakonec mezi 3 tyče nezamířil.
24:30'
Florida zahrála oslabení výborně a Montreal k ničemu nepustila.
23:59'
Florida vybojovala kotouč a vyhazuje ho přes všechny čáry.
23:30'
Weal hledal před brankou volného spoluhráče,ale kotouč ukořistil obránce.
22:16'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Mike Hoffman – 2 min., držení).
21:07'
Kulak si dobře poradil s rozjetým Boylem a rozehrál na spoluhráče.
20:01'
Úvodní buly pro Montreal, následně se do přečíslení dostal Gallagher,ale nepodařilo se mu procpat kotouč přes obránce.
20:01'
A je za námi první třetina. V úvodním dějství jsme viděli 1 gól, když se dokázal prosadit pěknou střelou na první tyč Suzuki. Montreal byl celou první třetinu aktivnějším týmem a po zásluze vede. Dobrý výkon domácího celku podpořil pěknými zákroky Price a do šaten se tak jde za stavu 1:0.
Střely po první třetině: Domácí – 16, Hosté – 8.
Druhá třetina začne přibližně v 21:03.
20:00'
19:20'
Do další šance se dostával Armia,ale Yandle výborně zasáhl.
18:50'
Montreal má obrovský tlak a Lehkonen byl v další obrovské šanci,ale Bobrovskij si nakonec poradil!
17:40'
Price si po delší dobře připsal zákrok,ale Montreal už je znovu v útoku.
16:30'
Petry zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou o něj přišel a Florida míří znovu do útoku.
15:50'
Florida se po delší době usadila v útočné třetině.
14:30'
Domi našel z druhé vlny volného Lehkonena,ale ten v další gólové šanci minul!
13:40'
Suzuki zatím hraje v obrovské pohodě, nyní vybídl ke skórování Gallaghera,ale montrealský šikula se neprosadil.
13:10'
Rozhodčí přerušuje hru, protože Sceviour zasáhl kotouč příliš vysoko.
12:16'
Floridě se přesilová hra příliš nepodařila a Price stále neinkasoval.
11:50'
Armia se nejprve dostal do gólovky a následně Huberdeau ujížděl sám na branku,ale Price vytáhl neskutečná zákrok lapačkou!
11:20'
Panthers se usadili ve třetině, Yandle vypálil od modré,ale Price si i s následnou tečí poradil!
10:46'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nick Suzuki – 2 min., příliš mnoho hráčů).
10:20'
Aktuálně je na hřišti pouze domácí tým, který pálí ze všech pozic, ale Bobrovskij chytá výborně.
09:50'
Tatar v pádu minul prázdnou branku soupeře! Montreal má obrovský tlak.
09:20'
Domi promáchl kotouč v obrovské šanci!
08:50'
Domácí tým je zatím jednoznačně aktivnější a na střely vede již 9:4.
08:20'
Thompson si teď nerozuměl se spoluhráčem a pouze odevzdal kotouč Floridě.
07:50'
Kovalčuk nezpracoval prudkou nahrávku a kotouč skončil až u hostujícího brankáře, který přerušil hru.
06:30'
Kovalčuk se dostal do další dobré šance,ale ani tentokrát nezacílil dobře.
05:25'
A je tu první branka! Armia výborně protečoval kotouč na rozjetého NICKA SUZUKIHO, který parádní střelou na první tyč propálil Bobrovskijho! Suzuki potvrzuje zlepšenou formu z posledních zápasů!
Asistence: Joel Armia a Jeff Petry.
04:20'
Chiarot a po něm i Weber napálili vší silou kotouč na bránu soupeře,ale Sergej Bobrovskij si dokázal s oběma pokusy poradit.
03:50'
Yandle dobře přečetl hru soupeře a ukořistil kotouč ve vlastní třetině.
02:20'
První zákrok za sebou má už i Price, který vychytal z bezprostřední blízkosti útočníka hostů.
02:16'
Habs zatím výborně napadají a plyne z toho zakázané uvolnění Floridy.
01:30'
Ilja Kovalčuk vypálil z jedničky,ale jeho pokus se díky dobrému zákroku vyrážečkou nedostal do branky.
00:59'
Armia se výborně vyhl soupeři a zavezl kotouč do útočné třetiny.
00:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
00:01'
Montreal Canadiens
Ani Montreal nemá špatnou formu a snaží se udržet naděje na postup do play off. Z posledních 7 zápasů dokázali Habs vyhrát hned 5x. V minulém zápase si Montreal vyšlápl na Buffalo, když vyhrál 3:1. Mezi úspěšné střelce se zapsali Kovačuk, Gallagher a Tatar. V dobrém světle se ukázal brankář Price, který má v posledních zápasech výbornou formu a je jedním z hlavních důvodů výher kanadského celku. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 11. místě s 53 body.
Nejproduktivnější hráči
1) Tatar – 18 + 28
2) Danault – 12 + 25
3) Domi – 12 + 22
Florida Panthers
Florida má fantastickou formu, když vyhrály posledních 6 zápasů. Hostující tým si poradil s Vancouverem, Torontem, Kings, Detroitem, Minnesotou a v minulém zápase s Chicagem. Poslední zápas skončil těsným rozdílem 4:3 pro Panthery. Na listinu úspěšných střelců se zapsali Dadonov a hned 3x Vatrano. V tabulce Východní konference najdeme Floridu na 7. místě s 61 body.
1) Huberdeau – 18 + 47
2) Barkov – 16 + 38
3) Dadonov – 23 + 17
Dobrý večer,
vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Montreal Canadiens a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.