9. května 2015 • 17:05

Šéfkuchař národního týmu: Jágr se přišel podívat do kuchyně

Autor: Patrik Vacek, TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Další rekord pro českého Herkula. Kareš zvládl za hodinu přes 1200 shybů
Zimák: Skončí Jalonen? Umí lepší hokej, ale Hadamczik ho strčil před propast
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | I v jeho rukách leží osud českého týmu na MS v hokeji. Stačí, aby šéfkuchař hotelu Selský dvůr Patrik Bečvář udělal reprezentantům nevhodné a těžké jídlo, a šance na medaili mohou být v ohrožení. "Maséři si stěžují, že hráči ztloustli," směje se Bečvář, kterého hokejoví VIP strávníci nerozhází.Navzdory relativně útlému věku, Bečvářovi je 27 let, už měl tu čest vařit americkým prezidentům Baracku Obamovi i George W. Bushovi při návštěvě Prahy. Jídelníček státníků a hokejové reprezentace má ale pramálo společného.

"Prostoru na kreativitu teď mnoho není, všechny pokrmy vychází z rýže nebo těstovin. Proto je docela náročné dělat jídla tak, aby se neopakovala a hráčům chutnala. Člověk musí mít velkou fantazii" přiznává Bečvář, který v hotelu Selský dvůr začal pracovat na začátku roku a o pobytu reprezentace byl srozuměn okamžitě. 

Hokejisté v hostivařském hotelu stráví tři týdny. "Menu připravím pět dní dopředu a pak ho zkonzultuji s kondičním trenérem, ale většinou je to v pořádku," říká kuchař roku 2013/14, který už měl v kuchyni i nečekanou návštěvu. Na kus řeči zaběhl Jaromír Jágr.

Co měla česká legenda na srdci, i další zajímavosti o stravování národního týmu zjistíte v reportáži iSport TV.

Šéfkuchař národního týmu: Hráčům se nesmí vyvářet, hlídají je!
Video se připravuje ...

Jak se stravují čeští hokejisté na MS?
Jak se stravují čeští hokejisté na MS?

Vstoupit do diskuse
0

MS hokej 2023 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Čtvrtfinále Česko - USA Výsledky Tabulky skupin Pavouk play off Soupiska Stadiony Rozhodčí Hokej dnes v TV Sestřihy MS v hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 se konalo od 12. do 28. května ve Finsku a Lotyšsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Riga a Tampere, kde se odehrála i většina zápasů vyřazovací části turnaje. Česká hokejová reprezentace se ve skupině B postupně utkala se Slovenskem, Kazachstánem, domácím Lotyšskem, Slovinskem, Norskem, Švýcarskem a Kanadou a zajistila si postup do čtvrtfinále, ve kterém podlehla výběru USA 0:3.

Hokej dnes * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud