200m prsa - rozplavby (ženy) | ONLINE | 10.8.2016 18:47 | OH - Plavání 2016 | ŽIVĚ | iSport.cz

OH - Plavání - 200m prsa - rozplavby (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  10. srpna 2016   18:47

Ukončeno

200m prsa - rozplavby (ženy)

Přenos se aktualizuje automaticky

Celkové pořadí:

1. Pedersenová (DEN) 2:22.72
2. Kanetová (JAP) 2:22.86
3. McKeownová (AUS) 2:23.00
4. Tuttonová (GBR) 2:23.34
5. Renshawová (GBR) 2:23.37
6. Smithová (CAN) 2:23.69
7. Gunesová (TUR) 2:23.83
8. Jefimovová (RUS) 2:23.90
9. Š' ťing-lin (CHN) 2:24.33
10. Luthersdottirová (ISL) 2:24.43
11. Vall Monterová (ESP) 2:24.55
12. Hannisová (USA) 2:24.74
13. Watanabeová (JAP) 2:24.77
14. Laukkanenová (FIN) 2:25.52
15. Kingová (USA) 2:25.89
16. Andrejevová (RUS) 2:26.58
-------------------------------------------------
18. Martina Moravčíková 2:27.51
Martině Moravčíkové postup těsně unikl, končí na 18. pozici a zůstává tak před branami semifinále. Svým časem zaostala o 93 setin za poslední postupovou pozicí.
4
Pořadí 4. rozplavby:

1. Smithová (CAN) 2:23.69
2. Gunesová (TUR) 2:23.83
3. Jefimovová (RUS) 2:23.90
4. Š' ťing-lin (CHN) 2:24.33
5. Hannisová (USA) 2:24.74
6. Laukkanenová (FIN) 2:25.52
7. Lecluyseová (BEL) 2:27.16
8. Jü Ťing-jao (CHN) 2:28.65
4
Na poslední obrátce vede Kanaďanka Smithová, její čas je o něco pomalejší než u vedoucí závodnice ve třetí rozplavbě, za ní se drží Turkyně.
4
Po první padesátce je pořadí na prvních místech velmi vyrovnané, uvidíme, jak budou vypadat další mezičasy.
4
4. rozplavba:
1. Laukkanenová (FIN)
2. Lecluyseová (BEL)
3. Š' ťing-lin (CHN)
4. Gunesová (TUR)
5. Efimovová (RUS)
6. Smithová (CAN)
7. Hannisová (USA)
8. Jü Ťing-jao (CHN)
Čelo závodu české závodnici výrazně uteklo, postup mezi nejlepších šestnáct je tak zřejmě nedosažitelný.
3
Pořadí třetí rozplavby:

1. Kanetová (JAP) 2:22.86
2. McKeownová (AUS) 2:23.00
3. Tuttonová (GBR) 2:23.34
4. Luthersdottirová (ISL) 2:24.43
5. Martina Moravčíková (CZE) 2:27.51
6. Sebestyenová (HUN) 2:27.94
7. Bohlová (AUS) 2:28.24
8. McCabeová (CAN) 2:28.62
3
Závěrečná padesátka, Martina Moravčíková je stále šestá, na prvním místě je velká změna, do čela se dostala Australanka McKeownová!
3
Po sto metrech je Češka na šesté pozici se ztrátou jedné a půl sekundy na čelo. První příčku drží Japonka Kanetová ve čtvrté dráze.
Startovní listina třetí rozplavby:

1. Moravčíková (CZE)
2. Bohlová (AUS)
3. Tuttonová (GBR)
4. Kanetová (JAP)
5. McKeownová (AUS)
6. Luthersdottirová (ISL)
7. McCabeová (CAN)
8. Sebestyenová (HUN)
3
Třetí rozplavba už odstartovala, účinkuje v ní také česká zástupkyně Martina Moravčíková, tak držme palce!
2
Pořadí druhé rozplavby:
1. Pedersenová (DEN) 2:22.72
2. Renshawová (GBR) 2:23.37
3. Vall Monterová (ESP) 2:24.55
4. Watanabeová (JAP) 2:24.77
5. Kingová (USA) 2:25.89
6. Andrejevová (RUS) 2:26.58
7. Sztankovicsová (HUN) 2:27.97
8. Back Suyeon (KOR) 2:32.79
2
Padesát metrů před cílem je v čele Pedersenová, na ní dotírá s odstupem pěti setin sekundy Britka Renshawová, tento souboj bude ještě dramatický.
2
Startovní listina druhé rozplavby:

1. Back Suyeon (KOR)
2. Kingová (USA)
3. Vall Monterová (ESP)
4. Watanabeová (JAP)
5. Pedersenová (DEN)
6. Renshawová (GBR)
7. Andrejevová (RUS)
8. Szantkovicsová (HUN)
Výsledky první rozplavby:
1. Sebastianová (ARG)
2. Doylová (IRL)
3. Hanssonová (SWE)
4. Ribakovová (LAT)
5. Ivryová (ISR)
1
Padesát metrů před cílem už vede Julia Sebastainová před Doylovou, Hanssonová ztrácí na tuto dvojici necelou sekundu.
1
Po úvodní padesátce je ve vedení Doylová z Irska, stíhá ji Argentinka a Lotyška.
1
První rozplavba již začala, na startu je šest závodnic.
Startovní listina:

1. rozplavba:
2. Hanssonová (SWE)
3. Doylová (IRL)
4. Sebastianová (ARG)
5. Kchung (CHN)
6. Ivryová (ISR)
7. Ribakovová (LAT)

2. rozplavba:
1. Back Suyeon (KOR)
2. Kingová (USA)
3. Vall Monterová (ESP)
4. Watanabeová (JAP)
5. Pedersenová (DEN)
6. Renshawová (GBR)
7. Andrejevová (RUS)
8. Szantkovicsová (HUN)

3. rozplavba:
1. Moravčíková (CZE)
2. Bohlová (AUS)
3. Tuttonová (GBR)
4. Kanetová (JAP)
5. McKeownová (AUS)
6. Luthersdottirová (ISL)
7. McCabeová (CAN)
8. Sebestyenová (HUN)

4. rozplavba:
1. Laukkanenová (FIN)
2. Lecluyseová (BEL)
3. Š' ťing-lin (CHN)
4. Gunesová (TUR)
5. Efimovová (RUS)
6. Smithová (CAN)
7. Hannisová (USA)
8. Jü Ťing-jao (CHN)
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 18:47.
Články odjinud