OH - Pozemní hokej (ženy) - Německo - Indie -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2021   14:15

Německo - Indie

Německo v tomto zápase vyhrává 2:0 a získává body z tohoto zápasu. Lorenzová a Schroderová překonaly brankářku soupeřek, a tak mohly Němky po konci zápasu slavit vítězství.
60'
59'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase.
58'
Deviová se vrací do hry.
57'
Německé hráčky se dostaly do zakončení, Lorenzová to vzala na sebe. Její pokus zastavila brankářka.
51'
Viděli jsme první žlutou kartu v tomto zápase.
51'
Žlutou kartu dostává Sharmila Deviová z Indie.
48'
Maertensová si vzala míček a vypálila. Její pokus minul branku.
47'
Trestný roh pro Německo, K zakončení se dostala aktivně hrající Lorenzová, ale její rána byla zblokovaná hráčkou.
46'
Hned z kraje čtvrté čtvrtiny se do šance dostala Katarijaová, ale její pokus se od tyče odrazil mimo branku.
46'
Čtvrtá čtvrtina začala.
45'
Konec třetí čtvrtiny.
45'
Hráčky Indie se do výraznější šance nedostaly, vyloučená hráčka se vrací do hry.
43'
Zelenou kartu dostává Anne Katerine Schroderová z Německa.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí čtvrtině.
38'
Vyloučení Kaurové končí, početní výhodu hráčky Německa nedokázaly proměnit.
37'
Zelenou kartu dostává Gurjit Greenová z Indie.
35'
Německo právě vstřelilo branku!

Německo navyšuje své vedení, po rychlé akce se prosazuje ANNE KATERINA SCHRODEROVÁ. Na její pokus brankářka nedosáhla.
34'
Německá Stapenhorstová měla zajímavou šanci, ale nedokázala se prosadit.
32'
Hráčky Indie nyní hrají aktivně, pokouší se vypracovávat si střelecké pozice, ale zatím na gól čeká. Neuspěla ani Kaurová.
32'
Raniová se propracovala k zakončení, její pokus zamířil do středu branky, kde byla gólmanka.
32'
Hráčky Indie nyní vybojovaly trestný roh.
30'
Začala třetí čtvrtina.
Ve druhé čtvrtině jsme žádnou branku neviděli, sledujeme stále zápas, ve kterém vede Německo o jednu branku. Mnoho šancí k vidění není.
30'
Skončila druhá čtvrtina.
24'
Sledujeme klidnější pasáž hry, brankářky momentálně mnoho práce nemají.
22'
Znovu po rychlé akci zakončovala Altenburgová. Tentokrát však německá hráčka nedokázala trefit branku.
21'
následně Německo vybojovalo trestný hod, zakončovala Lorenzová, jejíž pokus zastavila brankářka Indie. Následně tento tým otáčí směr hry.
21'
Lisa Altenburgová se dostala do dobré pozice, pokoušela se o zakončení, ale její pokus kryje brankářka.
19'
Indie nechávala moment z před malé chvíle přezkoumat u videa, ale video dalo za pravdu sudím na hrací ploše.
16'
Začala druhá čtvrtina.
Aktivněji hrající Německo si v první části zápasu vypracovalo několik šancí a jednu dokázalo proměnit. Po trestném rohu se trefila Lorenzová.
15'
Konec první čtvrtiny.
15'
Probíhá poslední minuta hry v první čtvrtině.
12'
Z trestného rohu se prosazuje Německo. NIKE LORENZOVÁ získala míč a tvrdou ránou překonala obranu i brankářku soupeře. Indie se zatím do výraznější šance nedostala a inkasovala.
12'
Tým vedený jako domácí pokračuje v aktivní hře. Nejprve zakončovala Altenburgová, ale neuspěla. Následně její tým vybojoval trestný roh.
10'
Německo nyní hraje aktivně, Pieperová to vzala na sebe. Její zakončení míří mimo branku.
9'
Němka Haukeová se dostala k zakončení, její pokus byl zblokovaný jednou ze soupeřek.
5'
Hra je plná nepřesností, zatím se ani jedna z hráček do zakončení nedostala.
3'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden tým se zatím do výraznější šance nedostal.
1'
Základní sestavy
Německo: Sonntagová – Hornová, Wortmannová, Lorenzová, Oruzová, Schroderová, Zimmermannová, Altenburgová, Haukeová, Piperová, Huseová.
Náhradnice: Stapenhorstová, Schaunigová, Maertensová, Fleschutzová, Granitzkiová

Indie: Savitaová – Kaurová, Ekkaová, Monikaová, Katariyanová, Uditaová, Kaurová, Pukhrambamová, Raniová, Teteová, Nehaová.
Náhradnice: Kaurová, Deviová, Pradhanová, Nishaová, Lalremsiamiová
V aktuální tabulce skupiny A jsou Němky třetí v tabulce, Indky poslední šesté.
Pro oba národní týmy se jedná o druhý zápas v rámci olympijských her a nutno poznamenat, že si oba týmy vedle odlišně. Německo dokázalo v dramatickém zápase porazit Velkou Británii těsně 2:1. Naopak Indie ve svém úvodním vystoupení nestačila silným Nizozemkám 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky pozemního ženského hokeje. V tomto zápase skupiny A proti sobě nastoupí Německo a Indie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:15.