Viktor Pešta - Ildemar Alcantara | ONLINE | 30.12.2020 23:10 | Oktagon MMA 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Oktagon MMA - Viktor Pešta - Ildemar Alcantara -  ONLINE PŘENOS -  30. prosince 2020   23:10

Ukončeno

Viktor Pešta - Ildemar Alcantara

Přenos se aktualizuje automaticky

Viktor Pešta položil docela zajímavou výzvu! „Nechci se nikoho doprošovat o souboj. Karlos (Vémola) přede mnou utekl do střední váhy a v té polotěžké je jedničkou Atilla Végh, takže toho bych chtěl“ No uvidíme, jak se k tomu Pumukli postaví.
04:06'
Alcantara odklepává! Viktor Pešta začal zasypávat spánky Brazilce, který povolil a nevypadá vůbec dobře. Českému fighterovi asi ještě z té vyšší váhové kategorie zůstaly v rukách bomby!
03:40'
Viktor má záda, ale Alcantara mu drží ruku.
03:05'
Pešta zkusil sérii loktů, ale žádný nebyl kdovíjak silný.
02:30'
Na zemi se ale příliš akce neodehrává.
01:20'
A jsme na zemi! Pešta uhnul ráně a povalil Ildemara na zem.
01:10'
Ale teď se Pešta vrhl do přestřelky a oba inkasovali pár slušných ran.
00:40'
Viktor se zatím do ničeho nehrne a jen uhýbá Brazilcovi.
00:10'
Alcantara naznačil koleno, ale poslal vzduchem pravačku.
1'
Začalo první kolo.
Ildemar Alcantara

Jestli chtěl Viktor zkušeného soupeře, tak mu Oktagon hodil opravdu velkou kost. Osmatřicetiletý Brazilec má za sebou přes čtyřicet zápasů a skóre 26:15. Je veteránem UFC a Jungle Fight, zápasil také v Ares FC 1 nebo The King of Jungle. Proti Peštovi ale nastoupí po dvou porážkách. Ta první přišla právě v Ares FC 1 na konci loňského roku, kdy byl podle bodových horší než Laurynas Urbonavicius. V posledním zápase 11. října pak odklepal na konci prvního kola po arm trianglu od Jailtona Juniora. Ostatně i jemu samotnému jsou různé chvaty a submise blízké, Z oněch šestadvaceti výher jich devět získal právě vzdáním soupeře.
Viktor Pešta

Historicky druhý Čech, který zápasil v nejprestižnější organizaci UFC, strávil poslední rok řešením zdravotních problémů. Nejprve ho vyřadila zlomená čelist, o což se postaral Michal "Blackbeard" Martínek na Oktagonu 15. Pak nastala pandemie, která přinesla problémy s hledáním soupeře pro Peštu. Když už se nakonec našel, Viktora zastavil pozitivní test na Covid-19. Zápasnický veterán se tak bude chtít předvést a kurz Tipsportu 1,2 na jeho výhru nabízí celkem silnou motivaci.
Předzápasem Oktagon 20 večera bude střet v rámci polotěžké váhy do 93kg mezi Viktorem Peštou a Ildemarem "Marájou" Alcantarem. Pešta se vrací do klece po roce, o osm let starší Brazilec ale letos zápasil jen jednou a navíc odešel poražen. Oba se tak budou chtít ukázat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začne ne dříve než v 21:10.
Články odjinud