Oktagon MMA - Louis Glismann - Andreas Michailidis -  ONLINE PŘENOS -  16. září 2023   21:51

Ukončeno

Louis Glismann - Andreas Michailidis

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: Andreas Michailidis na KO.
Tak tohle bylo pekelně rychlé. Už úvodní výměna ukázala, že to bude tvrdé a také ano. Michailidis trefil jednu na hlavu soupeře, ten šel ihned k zemi a po pojišťující ráně byl zápas ukončen. Andreas Michailidis se tak stává prvním finalistou Tipsport Gamechangeru!
0:33'
Konec zápasu.
0:33'
A je konec! Andreas Michailidis trefil tvrdou bombu, Glismann padl na záda, kde nakoupil ještě jedno kladivo a sudí Voborník okamžitě ukončil zápas!
0:16'
Začalo se zostra, hned jsme tu měli přestřelku ve středu klece.
0:01'
Začalo první kolo.
Teď už tu máme první semifinále Tipsport Gamechangeru. Jako první do klece nakráčel Řek Michailidis, o malou chvíli později nastoupil i Glismann.
Celá akce se uskuteční ve Festhalle Messe ve Frankfurtu a celý náš program začne přibližně ve 21:00, což se ale může změnit v závislosti na předcházejících zápasech. Každopádně si nenechte naše přenosy ujít, jste k nim všichni zváni.
Na jako první zápas se podíváme na zápas ve welterové váze, který je takovým náhradním zápasem do pyramidy Tipsport Gamechanger. Představí se v něm Marcel Grabinski z Německa (bilance 23-8) a Brazilec Leandro „Buscape“ Silva (bilance 26-11-1). Grabinski v minulém duelu padl na submisi Andreasi Michailidisovi a v pátek si situaci ještě více zkomplikoval, jelikož nenavážil ani na dva pokusy. Jenže Brazilec, který se naposledy představil také proti Michailidisovi a prohrál s ním na body, zápas i tak přijal a vítěz se bude moci ještě případně vrátit do boje o velké peníze.

Hned po nich se odehraje další duel ve welteru a tady to bude už jedno ze dvou semifinále. Potkají se Louis „Spartacus“ Glismann z Dánska (bilance 11-2), který se v posledním duelu zapsal do dějin MMA, neboť jako první v historii ukončil zápas na reverse omoplata a donutil odklepat Nizozemce Melvina van Suijdama. Jeho soupeřem bude Řek Andreas „Spartan“ Michailidis (bilance 15-6). Ten zatím v turnaji zdolal Leandra Silvu a ve čtvrtfinále Marcela Grabinskiho na arm-triangle choke. Vítěz tohoto duelu bude už jen krůček od krásných peněz.

Do akce půjde i miláček publika Christian „Kelt“ Jungwirth (bilance 14-7). Neukončitelný Němec jde už do svého dvanáctého zápasu v organizaci a bude chtít odčinit porážku z toho posledního, kdy v neuvěřitelné bitvě podlehl Bojanu Veličkovićovi. Jungwirthovi se dnes postaví další Řek Ioannis „The Greek Emperor“ Palaiologos (bilance 19-12). Pro něj to bude v OKTAGON MMA třetí představení a pokud dnes uspěje, připíše si vůbec první výhru v této organizaci. Favoritem však dnes rozhodně nebude.

Poté přijde řada na co-mail event a zároveň druhé semifinále Tipsport Gamechenger. Pro hromadu fandů to bude hlavní zápas, neboť se v něm objeví David „Pink Panther“ Kozma (bilance 32-12), hvězda welteru, která až do loňského prosince držela mistrovský pás. Kozma však prohrál s Britem a začal hledat novou motivaci se vyšplhat na vrchol potravního řetězce. Přes Siwiece a Lohorého se dostal už do semifinále a rozhodně nechce končit. Soupeřem mu bude Bojan „Serbian Steel“ Veličković (bilance 23-12-2), se kterým se už Kozma jednou setkal v rámci titulového zápasu a porazil jej na TKO. Veličković od té doby hned třikrát vyhrál, naposledy nad už výše zmíněným Jungwirthem.

Hlavní zápas obstarají ženy a půjde o volný pás ve slámové váze. Němka Katharina „Tigress“ Dalisdaová (bilance 9-3) vlétla do OKTAGON MMA jako vítr, vyhrála všechny tři zápasy, do kterých se postavila, naposledy uloktovala Isabelu de Paduaovou a stala se tak regulérní adeptkou na souboj o pás. Její soupeřkou bude Jacinta Austinová (bilance 5-1). Pro tu to bude v organizaci druhý duel a titulovou šanci si vybojovala přes submisi proti Sofii Bagišviliové. Favoritkou nebude, každopádně to ale znamená její zatím největší zápas a bude se to chtít německé bojovnici znepříjemnit a také překvapit.
Dobrý večer u další akce organizace OKTAGON MMA. Ta dnešní je Oktagon 46 a vrcholem bude titulový zápas v ženské slámové váze mezi Katharinou Dalisdaovou a Jacintou Austinovou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:30.
Články odjinud