Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2.  FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3.  AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4.  FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5.  FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6.  FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7.  FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8.  Bohemians 1905 11 4 3 4 11:12 15
9.  FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10.  1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11.  MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
12.  SFC Opava 11 3 1 7 11:19 10
13.  FK Teplice 11 2 3 6 12:20 9
14.  SK Sigma Olomouc 11 3 0 8 10:21 9
15.  1. FC Slovácko 11 3 0 8 11:24 9
16.  FK Dukla Praha 11 2 1 8 9:21 7

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 11 9 0 2 27:7 27
2.  Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3.  Sparta 11 7 2 2 19:7 23
4.  Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5.  Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6.  Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7.  Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8.  Bohemians 1905 11 4 3 4 11:12 15
9.  Ml. Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10.  Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11.  Karviná 11 3 1 7 14:21 10
12.  Opava 11 3 1 7 11:19 10
13.  Teplice 11 2 3 6 12:20 9
14.  Olomouc 11 3 0 8 10:21 9
15.  Slovácko 11 3 0 8 11:24 9
16.  Dukla 11 2 1 8 9:21 7

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 11
2.  Michael Krmenčík Plzeň 7
3.  Jean-David Beauguel Zlín 6
4.  Benjamin Tetteh Sparta 5
5.  David Vaněček Teplice 5
6.  Milan Baroš Ostrava 4
7.  Dame Diop Ostrava 4
8.  Martin Doležal Jablonec 4
9.  Guélor Kanga Sparta 4
10.  Jan Matoušek Příbram 4
11.  Roman Potočný Liberec 4
12.  Miroslav Slepička Příbram 4
13.  Miroslav Stoch Slavia 4
14.  Tomáš Wágner Karviná 4
15.  Lukáš Budínský Karviná 3
16.  Jan Chramosta Jablonec 3
17.  Antonín Fantiš Příbram 3
18.  Martin Fillo Ostrava 3
19.  Jakub Hora Teplice 3
20.  Josef Hušbauer Slavia 3
21.  Nemanja Kuzmanović Opava 3
22.  Roman Květ Příbram 3
23.  Lukáš Masopust Jablonec 3
24.  Martin Nešpor Olomouc 3
25.  Tomáš Poznar Zlín 3
26.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
27.  Ivan Schranz Dukla 3
28.  Milan Škoda Slavia 3
29.  Nicolae Stanciu Sparta 3
30.  Josef Šural Sparta 3
31.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 3
32.  Stanislav Tecl Slavia 3
33.  Michal Trávník Jablonec 3
34.  Alexandru Baluta Slavia 2
35.  Lukáš Bartošák Zlín 2
36.  Vladimír Coufal Slavia 2
37.  Vlastimil Daníček Slovácko 2
38.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
39.  David Houska Olomouc 2
40.  Jan Kuchta Slovácko 2
41.  Ondřej Kúdela Slavia 2
42.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
43.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
44.  Róbert Matejov Zlín 2
45.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
46.  Jakub Nečas Bohemians 1905 2
47.  Jan Pázler Liberec 2
48.  Jakub Plšek Olomouc 2
49.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 2
50.  David Puškáč Opava 2
51.  Eric Ramírez Karviná 2
52.  Jakub Řezníček Plzeň 2
53.  Tomáš Smola Opava 2
54.  Tomáš Souček Slavia 2
55.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 2
56.  Patrik Žitný Teplice 2
57.  Jaromír Zmrhal Slavia 2
58.  Emmanuel Antwi Příbram 1
59.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
60.  Frederik Bilovský Dukla 1
61.  Jan Bořil Slavia 1
62.  Aleš Čermák Plzeň 1
63.  Alexandru Chipciu Sparta 1
64.  Uroš Djuranović Dukla 1
65.  David Douděra Dukla 1
66.  Ján Ďurica Dukla 1
67.  Pavel Dvořák Olomouc 1
68.  Martin Frýdek Sparta 1
69.  Michal Frydrych Slavia 1
70.  Zoran Gajič Zlín 1
71.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
72.  Martin Hašek Bohemians 1905 1
73.  Matěj Helebrand Opava 1
74.  Tomáš Holeš Jablonec 1
75.  Lukáš Holík Dukla 1
76.  Daniel Holzer Ostrava 1
77.  Tomáš Hořava Plzeň 1
78.  Jan Hošek Teplice 1
79.  Petr Hronek Zlín 1
80.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
81.  Matěj Hybš Liberec 1
82.  Alexander Jakubov Zlín 1
83.  Václav Jemelka Olomouc 1
84.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
85.  Vladimir Jovović Jablonec 1
86.  Václav Juřena Opava 1
87.  Tomáš Jursa Opava 1
88.  Taras Kačaraba Liberec 1
89.  Joel Ngandu Kayamba Opava 1
90.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
91.  Martin Koscelník Liberec 1
92.  Filip Kubala Slovácko 1
93.  David Lischka Jablonec 1
94.  Tomáš Malinský Liberec 1
95.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
96.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
97.  Ruslan Mingazov Příbram 1
98.  Jan Moravec Karviná 1
99.  Jan Navrátil Slovácko 1
100.  Peter Olayinka Slavia 1
101.  Filip Oršula Liberec 1
102.  Filip Panák Karviná 1
103.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
104.  Jakub Považanec Jablonec 1
105.  Roman Procházka Plzeň 1
106.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
107.  Jan Rezek Příbram 1
108.  Radim Řezník Plzeň 1
109.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
110.  Petr Ševčík Liberec 1
111.  Martin Šindelář Ostrava 1
112.  Rudolf Skácel Příbram 1
113.  Martin Sladký Olomouc 1
114.  Vojtěch Smrž Karviná 1
115.  Jan Sýkora Slavia 1
116.  Daniel Tetour Dukla 1
117.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
118.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
119.  Jan Záviška Bohemians 1905 1
120.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze