0
3
6 (0)

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký vstup do nového pracovního týdne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
A je dobojováno! Domácí tenista Jack Sock postupuje do osmifinále přes českého tenistu! První set byl poměrně vyrovnaný do stavu 3:3, kdy přišel Veselý o svůj servis a první sadu tak ztratil. Naopak v tom druhém se oba tenisté drželi servis do stavu 4:4. Poté získal Jiří Veselý brejk a za stavu 5:4 šel na servis, jenže udělal dvě dvojchyby a celkově v tom gemu působil nervózním dojmem a o servis tak přišel. Poté naprosto nezvládl tie break a s turnajem se loučí. Na Socka naopak čeká v osmifinále Donaldson, který bez boje postoupil přes Raonice.
Konec zápasu
7:6
Jiří Veselý neuhrál ve zkrácené hře ani míček a zápas je tak u konce!
6-0
Veselý působí v tie breaku naprosto odevzdaně, strany se mění za stavu 6:0 pro Socka, který tak má pět mečbolů!
5-0
A to dokazuje i následná dvojchyba!
4-0
Další minibrejk je na světě, přijde mi, že Veselý naprosto nezvládá důležité okamžiky.
3-0
Naprosto bez potíží vede Sock ve zkrácené hře již 3:0!
2-0
Přímý bod ze servisu pro amerického tenistu.
1-0
Hned na začátku si nezvládl Veselý podržet svůj servis a Sock má minibrejk!
6:6
Jack Sock zvládl tento gem a uvidíme tedy tie break!
40-30
Tu ale následně napravil dobrým forhendovým úderem křížem.
30-30
Sock se prezentoval dvojchybou!
30-15
Teď ale Veselý předvedl krásný prohoz po lajně, Sock byl bez šance!
30-0
Hodně laxně zahraný return v podání Veselého.
15-0
Vítězný forhendový úder Jacka Socka.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Jack Sock.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
Esem ukončil Veselý tento gem, jde do vedení 6:5 a ve druhém setu tak má jistotu minimálně zkrácené hry!
15-40
Sockův forhendový úder nepřešel přes síť, Veselý má dva gemboly!
15-30
Pokus o kraťas Veselému nevyšel, míček skončil na síti.
0-30
Přímý bod ze servisu pro Veselého.
0-15
Nejprve zahrál Veselý hodně krkolomně smeč, poté Sock míček vůbec netrefil. Trochu úsměvný moment.
5:5
Sock zvládl tento gem na servisu a srovnává na 5:5!
40-30
Tohle je zbytečná chyba, která připravila Veselého o možnost bojovat o brejkbol.
30-30
Veselý teď povodil svého soupeře z jedné strany na druhou, poté Sock chyboval.
30-15
Přetahovaná u sítě tentokrát dopadla lépe pro českého tenistu.
30-0
Forhendový úder Veselého končí jen na síti.
15-0
Veselý měl dobrou pozici na síti, ale opět rozhodující moment nezvládl.
4:5
4:5
4:5
Jiří Veselý neustál tíhu okamžiku a tento set neukončil, naopak přišel o svůj servis a je to tedy 5:4!
40-15
Tak to je velká škoda, Veselý měl svého soupeře na lopatě, v rozhodující moment ale netrefil kurt a Sock má dva brejkboly!
30-15
Druhá dvojchyba Veselého v tomto gemu.
15-15
Tentokrát přišla dlouhá výměna, na jejímž konci byla nevynucená chyba Socka.
15-0
Důležitý gem startuje Veselý dvojchybou.
3:5
A hned první brejkbol také využívá a dostává se do vedení 5:3 a vzápětí půjde servírovat na vítězství ve druhém setu!
30-40
Forhendový křižný úder Socka končí v autu a Veselý má první brejkbol v tomto setu!
30-30
Veselý se vydal k síti, kde měl sice hodně štěstí, ale nakonec fiftýn uhrál.
30-15
Veselého return zastavila také jen páska.
15-15
Sockův úder nepustila páska na druhou stranu.
15-0
Forhendový úder Veselého končí v autu.
3:4
3:4
3:4
I přes velké komplikace si dokázal Veselý podržet svůj servis a ve druhém setu tak vede 4:3!
40-A
Tentokrát Veselý svou úlohu u sítě zvládl a má výhodu.
40-40
Jenže Veselý si pomáhá servisem!
A-40
Další chyba už může stát Veselého draho, Sock má brejkbol!
40-40
Tento gem zatím nemá konce, Veselý znovu chyboval a jsme na shodě.
40-A
Veselý si pomáhá esem.
40-40
Sock si svého soupeře rozběhal a poté zahrál nekompromisní smeč.
40-A
Přímý bod ze servisu pro Jirku Veselého.
40-40
Ten však dokázal Veselý nátlakovou hrou odvrátit, Sock chyboval.
A-40
Veselý nezvládl křižný úder, míček končí v koridoru pro čtyřhru a je tu tedy brejkbol!
40-40
A vzápětí přichází dvojchyba českého tenisty.
30-40
Tak tohle byla ohromná chyba českého tenisty, který měl po dobrém servisu otevřený kurt a nalitý míček, ale přestřelil.
15-40
Socka čopovaný úder se nedostal přes pásku.
15-30
Nevynucená chyba Socka, který si nyní stěžuje na to, že byl při úderu vyrušen jedním z diváků.
15-15
Perfektní výměna od Jiřího Veselého, který svého soupeře rozpohyboval a poté zahrál vítězný úder do protipohybu.
15-0
Veselý se vydal na síť, ale úspěšný zde nebyl.
3:3
Vzápětí ale Veselý nezvládl return a je tak srovnáno 3:3!
40-30
Sock předvedl další svou dvojchybu,
40-15
Vítězný forhendový úder po lajně v podání Socka.
30-15
Další fiftýn už ale patří českému tenistovi.
30-0
Sockův vítězný úder dopadl přesně na lajnu, Veselému tentokrát jestřábí oko nepomohlo.
15-0
Veselého return se nevešel do kurtu. To vše v momentě, kdy se hraje přesně hodina.
2:3
2:3
2:3
Esem ukončil Veselý tento povedený gem a jde do vedení 3:2!
0-40
Skvělý vítězný úder po lajně v podání Veselého.
0-30
Přímý bod ze servisu pro českého tenistu.
0-15
Veselý začíná esem, což potvrdilo i jestřábí oko.
2:2
Sock si dokázal podržet svůj servis a srovnává na 2:2!
A-40
Po dvojchybě je tu ale pro změnu přímý bod ze servisu.
40-40
Sock nyní předvedl dvojchybu a jsme na shodě!
40-30
Napodruhé to už Sockovi nevyšlo a jeho pokus o kraťas zastavila páska.
40-15
Skvělý kraťas v podání amerického tenisty.
30-15
A Jack Sock se už ujímá vedení v tomto gemu.
1:2
Veselý si pomohl servisem a v druhém setu vede 2:1!
40-A
Jack Sock zahrál svůj úder z bekhendu jen do zámezí, další gembol českého tenisty.
40-40
Veselý nezvládl ukončit tento gem a je tu tedy shoda.
30-40
Dobrá práce Veselého u sítě, český tenista byl tentokrát bezchybný.
30-30
Teď si ale pro změnu pomohl skvělým prvním servisem.
30-15
Veselý kupí někdy hodně zbytečné chyby a dostává tím svého soupeře na koně.
15-15
Špatný return Jacka Socka.
15-0
Forhendový úder Veselého zastavila páska.
1:1
Jack Sock dokázal podržet svůj servis a srovnává druhý set na 1:1!
A-40
Americký tenista ale vzápětí vybojoval výhodu.
40-40
Tak tohle byla velká tenisová paráda v podání Veselého! Sock dokázal svého soupeře přeloboval, ten pak ale zahrál vítězný úder po lajně zády k síti mezi nohama!
40-30
Sock se vydal na síť a opět zde byl úspěšný. Američan má gembol.
30-30
Sock zkrátil hru, Veselý se k míčku dostal včas a zahrál přesný úder do rohu kurtu, kam se jeho soupeř nemohl dostat.
30-15
Veselý trefil return jen rámem rakety a dle toho to také dopadlo.
15-15
Další fiftýn v tomto gemu naopak patří Veselému.
0:1
Veselého nevynucená chyba na začátku druhé hry druhého setu.
0:1
Veselý tento gem skvěle odservíroval a díky tomu vede zkraje druhé sady 1:0.
15-40
A další eso Veselého.
15-30
Eso českého tenisty.
15-15
Křižný úder Socka skončil jen v deblovém koridoru.
15-0
Veselého forhendový úder nebyl přesný.
6:3
A ten také využívá díky přesnému prvnímu servisu! Jack Sock vítězí v prvním setu poměrem 6:3!
40-15
Vítězným úderem křížem si Sock vybojoval první setbol!
30-15
Veselý chtěl prohodit svého soupeře po lajně, ale trefil síť.
15-15
Při delší výměně chyboval jako první Veselý, který bekhendem zahrál do sítě.
0-15
Sock začal dvojchybou.
5:3
Esem ukončil Veselý tento gem, díky kterému snižuje na 3:5, Sock ale půjde vzápětí servírovat na vítězství v prvním setu!
40-A
Sock nezvládl svůj return a Veselý má výhodu.
40-40
I druhý brejkbol tentokrát zvládl Veselý odvrátit a to díky nevynucené chybě soupeře.
40-30
První brejkbol odvrací český tenista přímým bodem ze servisu.
40-15
Veselý vyhodil míček ven z kurtu z forhendové strany a jsou tu další dva brejkboly!
30-15
Chyba Socka na příjmu.
30-0
Sock nejprve vyškrábl míček, který vypadal už ztracený, poté Veselý chyboval, když měl odkrytý téměř celý kurt.
15-0
Veselý předvedl svou dnešní první dvojchybu.
5:2
Konec přestávky, podávat bude Jiří Veselý.
5:2
5:2
Esem zakončil Jack Sock tento gem, ve kterém potvrdil brejk z předešlé hry a vede v prvním setu 5:2!
40-15
Přímý bod ze servisu pro amerického playera.
30-15
Křižný forhendový úder Socka se do kurtu nevešel.
30-0
Přímý bod ze servisu pro Američna.
15-0
4:2
Veselý nezvládl zahrát přesně svůj volej u sítě a Jack Sock získává první brejk dnešního utkání a vede 4:2!
40-15
První z nich Veselý odvrací nekompromisně.
40-0
Sock loboval svého soupeře u sítě, Veselý na míček nedosáhl dobře a tak jeho pokus o smeč skončil hodně mimo. Sock má první tři brejkboly!
30-0
Veselý nezvládl zahrát dobře míček, který mu mířil na tělo.
15-0
Vítězný bekhendový úder Socka.
3:2
3:2
Chybu z bekhendu tentokrát vykupil Veselý a Jack Sock tak vede 3:2!
40-30
Sock ale svého soupeře nepouští k brejkbolu, naopak sám si vybojoval gembol.
30-30
Bekhendové chyby dnes zatím hodně sráží výkon Socka.
30-15
Vítězný bekhendový úder po lajně v podání domácího tenisty.
15-15
0-15
Druhá dvojchyba Socka v utkání.
2:2
Veselý se vydal k síti, Sock poté volil lob, kterým sice svého soupeře přehodil, ale s ním i základní lajnu. Veselý srovnává na 2:2!
30-40
Forhendový křižný úder Socka spadl jen do deblového koridoru.
30-30
Jack Sock teď přepálil svůj return a míček zamířil do autu.
30-15
Sock dostal svého soupeře do úzkých, Veselý poté zahrál jen do pásky.
15-15
Sock se vydal na síť, kde si vybojoval fiftýn.
0-15
Dobrý první servis Veselého, Sock returnoval jen do pásky.
2:1
2:1
2:1
Jack Sock si dokázal znovu podržet svůj servi a jde do vedení 2:1.
40-30
Nabíhaný forhendový úder Veselého nepřešel přes síť.
30-30
Sock předvedl svou první dvojchybu.
30-15
Sock tentokrát chyboval také z forhendové strany.
30-0
Veselého forhendový úder se nevešel do kurtu.
15-0
Skvělý servis Jacka Socka.
1:1
Čistou hrou dokázal Jiří Veselý rychle srovnat na 1:1 a na rozdíl od svého soupeře se na servisu vůbec netrápil.
0-40
Eso Jiřího Veselého.
0-30
0-15
Z bekhendu dnes zatím není Sock zrovna dvakrát přesný.
1:0
Veselého return byl až moc dlouhý a tak je první gem minulostí, Sock se i přes mírné potíže ujímá vedení 1:0!
A-40
Sock předvedl první eso utkání.
40-40
Prvním vítězným úderem odvrací Sock brejkbol, jsme zpět na shodě.
40-A
Veselý se dobře bránil a dočkal se nevynucené chyby soupeře, je tu první brejkbol!
40-40
Veselý si dobře přitáhl svého soupeře na síť a poté ho přeloboval, Sock ještě hrál úder mezi nohama, ale kurtu netrefil.
40-30
Skvělý první servis Socka a je tu gembol.
30-30
Sock s přehledem potrestal krátký return soupeře.
15-30
Opět delší výměna, tentokrát to byl ale Veselý, kdo udělal první chybu, když nezvládl křižný bekhend.
0-30
A znovu končí míček jen na síti z rakety Jacka Socka.
0-15
Hned na úvod přišla dlouhá výměna, na jejímž konci byla bekhendová chyba Socka.
0:0
Los vyhrál Jiří Veselý a zvolil si příjem.
Oba tenisté jsou již na kurtu, za malý moment přijde na řadu krátké rozehrání a poté bude moci zápas vypuknout.
Vzájemná bilance – Oba tenisté se spolu dosud střetli třikrát. Dvakrát se radoval z výhry Američan. Veselý vyhrál hned první vzájemné měření v roce 2013 na challengeru v Prostějově. O rok později v Memphisu už ale kraloval Sock, který přidal své druhé vítězství nad Veselým i loni na Hopmanově poháru.
Jiří Veselý – O rok mladší český tenista dorazil do Miami jako 54. hráč světové žebříčku. Mezi nasazené se tedy nevešel. Také Veselý se představil minulý týden v Indian Wells, ale moc se do paměti diváků nevryl, protože vypadl už v druhém kole na raketě Mullera ve dvoi setech. V Miami má za sebou zatím dvě třísetová utkání. Nejprve v prvním kole vyřadil Haaseho, ve druhém poté porazil Ramose Vinolase. Loni dosáhl Veselý v Miami pouze na první kolo, takže je jasné, že si do žebříčku určitě nějaké body připíše.
Jack Sock – Čtyřiadvacetiletý americký tenista se momentálně nachází v žebříčku ATP na 17. pozici a na turnaji v Miami je jako 13. nasazený. Sock dosáhl minulý týden v Indian Wells velkého úspěchu, když dokráčel až do semifinále, kde poté nestačil na Rogera Federera. V Miami si zatím moc nezahrál, v prvním kole měl volný los, ve druhém odehrál pouze 6 gemů, když mu za stavu 4:2 zápas skrečoval Nishioka.
Dobrý večer přeji všem fanouškům tenisu, na turnaji ATP v Miami jsou na programu zápasy 3. kola. My se společně podíváme na utkání mezi Jackem Sockem a Jiřím Veselým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.