Da Silva - Veselý | ONLINE | 20.9.2017 13:00 | ATP Petrohrad 2017 | ŽIVĚ | iSport.cz

ATP Petrohrad -  ONLINE PŘENOS -  Rogerio Dutra Da Silva : Jiří Veselý - 20. září 2017   13:00

Ukončeno
Rogerio Dutra Da Silva
33 let  178 cm  Brazílie
Jiří Veselý
24 let  198 cm  Česká rep.
Přenos se aktualizuje automaticky

Pro fanoušky tenisu a zejména toho českého přichází nepříjemná zpráva. Jiří Veselý do prvního kola turnaje v Petrohradu nenastoupí, důvodem je jeho nemoc. V utkání jej nahradí lucky loser Radu Albot z Moldavska.
Zápas na Court 1 by měl začít ve 13 hodin, to se ale může změnit v závislosti na předcházejících utkáních. Každopádně si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu, jste k němu všichni zváni.
Pro hráče to bude první vzájemný souboj, jeden z nich tak po utkání odejde z kurtu s pozitivní bilancí.
Jiří Veselý (59. na žebříčku ATP)

Český hráč přijíždí do Ruska z Nizozemska, kde se zúčastnil baráže o udržení Světové skupiny Davis Cupu. V pátečním duelu udolal v pětisetové bitvě Thiema de Bakkera, v neděli už tak úspěšný nebyl, prohrál s jedničkou soupeře, Robinem Haasem ve čtyřech setech. Dnes bude stát nejen proti soupeři, ale také se bude muset poprat s přechodem z antuky na tvrdý povrch v hale.
Rogerio Dutra Da Silva (73. na žebříčku ATP)

Brazilský tenista nezažívá zrovna povedené období, poslední výhru na turnajích ATP zaznamenal v červenci v chorvatském Umagu. Od té doby se marně snaží prorazit a odešel poražen v prvním kole v Kitzbühelu, Montrealu, Winston-Salemu i US Open. Dnes tak začíná další pokus o prolomení těchto těžkých chvil.
Dobré odpoledne u tenisu. Společně se podíváme na utkání prvního kola turnaje ATP 250 v Petrohradu, ve kterém se střetnou Rogerio Dutra Da Silva z Brazílie a Jiří Veselý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.
Články odjinud