ATP Šen-čen -  ONLINE PŘENOS -  Ramkumar Ramanathan : Jiří Veselý - 25. září 2018   10:09

6:1
Je dobojováno, Ramanathan jednoznačně vítězí ve druhém setu a postupuje do dalšího kola.
40-0
Veselý se zdá odevzdaný, Ramkumar Ramanathan má mečbol.
30-0
Nyní už ho dělí od výhry pouze dva úspěšné míče.
15-0
Ramanathan začíná dobře a přibližuje se k vítězství.
5:1
Další úspěšné podání českého tenisty, který snižuje na 5:1.
40-A
Veselý si pomohl dobrým servisem a je blízko k zisku prvního gemu v druhé sadě.
40-40
Nyní už ale Veselý chyboval, když poslal míč do autu na pravé straně.
40-30
Další úspěšný servis Veselého.
30-30
Veselý už riskuje a to se mu vyplácí, na 30:30 srovnává po dobrém podání.
15-30
Ramanathanovi se nepovedl return a Veselý snižuje.
15-15
Veselý dal dobré podání na tělo, jenže následně poslal míč na druhé straně kurtu do autu.
0-15
Veselý se snažil rozběhat svého soupeře, jenže poměrně rychle poslal míček do autu.
5:0
Ramanathan zakončuje gem dalším esem.
40-0
Krátká výměna končí nevynucenou chybou českého hráče.
30-0
Tentokrát předvedl Ramkumar Ramanathan eso.
15-0
Veselý při druhém podání soupeře mírně zariskoval na returnu a poslal míček mimo dvorec.
4:0
Veselému se prostě nedaří, gem zakončuje dvojchybou a prohrává si třetí podání v řadě.
40-15
Další chyba ve výměně Veselého, který čelí dalšímu brejkbolu.
30-15
Veselý se snaží více chodit na síť, Ramanathan ho tentokrát mírně překvapil povedeným kraťasem do druhé části kurtu.
15-15
Ramanathan pouze vracel míček do kurtu, což mu stačilo, Veselý ho následně poslal do sítě.
0-15
Veselý šel po servisu na síť, což se mu vyplatilo, jelikož lob Ramanathana byl příliš dlouhý.
3:0
Ramanathan šel ihned po podání na síť a poslal míček do levé části dvorce.
40-15
Veselý snižuje na 40:15 po úspěšném returnu.
40-0
Tentokrát si Ramkumar Ramanathan pomohl dokonce esem.
30-0
Tvrdý servis Ramanathana poslal Veselý mimo kurt.
15-0
Ramanathan pokračuje ve svém dobrém výkonu, po podání zakončil výměnu k pravé lajně.
2:0
Veselý šel po servisu na síť, což se mu nevyplatilo, jelikož ho Ramanathan prohodil a ujímá se vedení 2:0.
A-40
Přišla jen mírně delší výměna a Veselý chybuje, další možnost brejku pro jeho soupeře.
40-40
Veselý poslal míček při servisu směrem ven z kurtu, s čímž si Ramanathan nedokázal poradit.
40-30
Po dvojchybě českého hráče má Ramanathan šanci na brejk.
30-30
Veselý si pomohl dobrým servisem a následně poslal míček od základní čáry k pravé lajně.
30-15
Veselému se příliš nedaří, tentokrát poslal balonek po returnu soupeře do sítě.
15-15
Ramanathan vrátil míček Veselému k základní čáře na tělo a ten měl problémy, při kterých ho poslal mimo kurt.
0-15
Veselý zvládl druhé podání, Ramanathan poslal balonek pouze do sítě.
1:0
Ramanathan měl lehkou práci na síti, Veselý mu poslal míček obloučkem od základní čáry a Ramanathan lehce zakončuje první gem druhé sady.
40-15
Veselý šel na síť a Ramanathan nedokázal umístit balonek do kurtu.
40-0
Ramanathan jsi jde lehce pro první gem, na Veselého vyzrál kraťasem.
30-0
Ještě lepší podání Ramanathan, který předvedl eso.
15-0
Ramanathan začíná druhou sadu úspěšným servisem, Veselý poslal míček mimo kurt.
0:0
Přestávka mezi prvním a druhým setem se mírně protáhne, Ramanathan totiž odešel na toaletu.
0:0
Jiří Veselý nezvládl koncovku prvního setu, v závěru první setbol odvrátil, ale druhý už odvrátit nezvládl a prohrává první set 7:5.