Ženy -  ONLINE PŘENOS -  Šuaj Čang : Kristýna Plíšková - 17. ledna 2019   04:38

0
3
5

Tímto se s Vámi loučím, přeji hezký den a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
V prvním setu rozhodly první dva gemy, neboť zatímco Číňanka si udržela své podání, Kristýna Plíšková hned první ztratila. Kristýna se postupně rozehrávala a byla Čang vyrovnanou soupeřkou. Za stavu 1:1 ve druhém setu byl pro déšť na více než hodinu přerušen zápas, což evidentně pomohlo spíše Kristýně. Zatímco tato si udržovala svůj standard, Čang se dostával do tempa pomalu a dokonce i ztratila podání. Kristýna se nakonec dostala do vedení 5:2. Za stavu 5:3 byla během svého podání dva míčky od vítězství, sama však v tomto gemu vytvořila dvě dvojchyby a ztratila koncentraci, naopak Číňanku dostala na koně, na kterém projela 5 vítěznými gemy za sebou. Šuaj Čang nakonec za hodinu a půl hracího času porazila Kristýnu Plíškovou 6:3 a 7:5. Kristýna se tak na rozdíl od své sestry s turnajem loučí, za předvedenou hru se dnes však vůbec nemusí stydět.
Konec zápasu
7:5
Plíšková posílá míček do sítě, Čang vítězí.
40-30
Čang měla na raketě vítězství, ale vysoký míč na síti nedokázala ukončit. Nakonec jej posílá do sítě.
40-15
Plíšková z backhandu do autu. Čang má dva mečboly.
30-15
Plíšková hraje na jistotu. Čang toto trestá úderem po lajně.
15-15
Čang po náběhu na síť přepálila kurt.
15-0
Plíšková kazí return.
6:5
Čang křižným returnem inside out bere podání české hráčce a jde servisovat na vítězství. Kristýna Plíšková po usednutí na lavici rozmlátila raketu a dostala varování.
A-40
Další dvojchyba české hráčky.
40-40
Další krátký moment a přestřelka na síti. Na míč zahraný v nouzi ale Kristýna nedosáhla.
40-A
Čang nevrátila míček returnem. Výhoda Plíšková.
40-40
Čang vybojovala shodu.
30-40
Kratší úder s odrazem ven z kurtu a je tady brejkbol pro Češku.
30-30
... Čang zase za kurt.
30-15
Plíšková svůj druhý úder posílá do sítě...
15-15
Plíšková rozběhala soupeřku, ta backhandem přestřeluje kurt.
15-0
Kristýna Plíšková dlouho držela soupeřku daleko za základní čárou. Nakonec ale sama posílá míček do saka.
5:5
Plíšková posílá míček do sítě po druhém servisu Čang. Ta tak po dlouhé době srovnává stav z 2:5 na 5:5.
40-30
Plíšková snižuje.
40-15
Příliš dlouhý úder vyslala Plíšková na druhou stranu.
30-15
Těsný aut z rakety Čang.
30-0
Příliš krátký return dostal Čang k síti. Ta ale nedokázala zakončit a vyhrála až následující téměř deblovou přestřelku na síti.
15-0
Plíšková nedokázala vrátit return a posílá míček do sítě.
4:5
Kristýna Plíšková přidává třetí dvojchybu a Čang tak brejkuje její podání a je zpět ve hře o druhou sadu.
A-40
Obě hráčky nyní hrály hodně na jistotu. Čang nakonec překvapila tvrdým úderem k postranní lajně.
40-40
Kristýna Plíšková nyní diktovala hru a po úderu do protipohybu si naběhla na síť odkud vysoký míč zakončila.
40-30
Plíšková přidává další nevynucený aut.
30-30
Plíšková nyní doběhla neuvěřitelný krosový balon a sama jej vrátila křižmo krátce za síť.
30-15
Dvakrát aut a druhá dvojchyba Kristýny je na světě.
15-15
Do zámezí nyní zahrála míček Čang.
15-0
Čang pravidelně posílala míčky ze strany na stranu. Poslední který Kristýna doběhla poslala za kurt.
3:5
Plíšková posílá míček za kurt. Čang tak udržela podání a musí teď brejknout Kristýnu, pokud chce vyhrát i druhý set.
40-30
Plíšková nedokázala přenést přes síť svůj return.
30-30
Další fiftýn patří Čang .
15-30
Kristýna Plíšková se blýskla nakompromisním krosovým returnem, který šel hodně do strany.
15-15
Příliš dlouhý byl také return Plíškové.
0-15
Druhý úder Čang letěl zhruba metr za kurt.
2:5
Plíšková se natlačila na síť, odkud s přehledem zakončila. Češka tak potvrdila brejk a je ve vedení 5:2 ve druhém setu.
40-A
Čang si udržela Kristýnu v jednom rohu. Konečný míček do druhého rohu byl ale dlouhý.
40-40
Čang dokázala uhrát shodu.
30-40
Těsný aut do deblového dvorce zahrává Češka.
15-40
Čang posílá míček do autu.
15-30
Míček z rakety Plíškové se opět zastavil na pásce...tentokráte se ale nepřekulil.
0-30
Čang trefuje rámem return.
0-15
Opakované první podání znamená další eso.
2:4
Plíšková díky chybě Čang brejkuje servis soupeřky.
40-A
Druhý úder Čang byl příliš dlouhý.
40-40
Čang se opět vydala po servisu k síti. Tento lob Plíškové už končí za kurtem.
30-40
Čang se dostala n téčko, odkud posílá míček do debla.
30-30
Na return po lajně neměla šanci Čang dosáhnout.
30-15
Páska zastavila míček od Čang. Míček se opět překulil na druhou stranu kurtu.
15-15
Plíšková nyní přelobovala na síť nabíhající soupeřku. Ta o dva následující údery kazí.
15-0
Šuaj Čang vstupuje do podání esem.
2:3
Čang se pokusila zareturnovat krosem. Míček ale dopadá do deblové výseče.
30-40
Čang udržela sokyni v rohu a zakončila po lajně.
15-40
Další eso Češky.
15-30
Přesně dlouhými míči Číňanky se dostala Kristýna pod tlak. Čang zakončuje na síti.
0-30
Plíšková si připisuje 3. eso.
0-15
Plíšková si pomohla servisem, který Čang nevrátila.
2:2
Šuaj Čang si vynutila tlak od servisu a na síti zakončila nadvakrát.
40-15
Jestřábí oko potvrdilo dopad míček na lajnu z rakety Čang.
30-15
Plíšková returnuje po lajně. Čang nemá nárok.
30-0
Čang si pomohla servisem.
15-0
Čang opět donutila servisem Kristýnu vyběhnout z kurtu a zakončila na opačnou stranu.
1:2
Dlouhá výměna od základní čáry. Čang nakonec svým úderem kurt přestřelila.
40-A
Kristýna Plíšková ve výhodě.
40-40
Kristýna si pomohla servisem.
A-40
Plíšková se pokusila opět zkrátit hru. Míček ale končí v zámezí.
40-40
Nyní to byla Kristýna, kdo tvořil hru. Po zkrácení hry se Čang trefuje pouze do sítě.
A-40
Čang rozběhala svojí soupeřku a zakončila do protipohybu.
40-40
Čang poslala return na základní lajnu, Plíšková jej nestihla.
40-A
Kristýna Plíšková přidává své druhé eso.
40-40
Shoda.
30-40
Nyní si Kristýna pomohla servisem.
30-30
Plíšková si vynutila tlak od servisu a zakončila do prázdného kurtu.
30-15
Čang nyní využila menší stuhlosti Plíškové.
15-15
Čang returnuje do saka.
15-0
Plíšková kazí druhý úder.
1:1
Konec přestávky, podávat bude Kristýna Plíšková.
Utkání bude pokračovat za 3 minuty. Aktuální stav je 6:3 a 1:1.
Připomeňme si, že na servis se postaví Kristýna Plíšková.
Kurt č. 15 je již jediným, kde je přerušené utkání. Aktérky se však již dostavily na plochu a po krátké rozehrávce budou pokračovat.
Četa dobrovolníků hadry a na kolenou vytřela celou hrací plochu do sucha a vysloužila si zasloužený potlesk diváků. Za chvíli by se měly vrátit tenistky k rozehrávce a pokračovat v utkání.
1:1
Na kurtu č. 15 se rozpršelo. Uvidíme komu kapky deště přinesou více štěstí. Zatím přinesly pouze pozastavení utkání.
1:1
Čang si opět pomohla servisem a získává čistou hru.
40-0
Špatný return Češky Čang od sítě trestá.
30-0
Čang zakončuje do odlehlého rohu, než který si vybrala pro servis.
15-0
Plíšková se pokusila o zkrácení hry, míček ale trefuje rámem.
0:1
Čang nedokázala zareturnovat. Plíšková jde do vedení.
15-40
Čang nyní vylétl z kurtu míček tlačený do backhandového rohu.
15-30
Další bod pro Plíškovou. Čang se rozhodla pro výměnu rakety.
15-15
Plíšková si pomohla servisem.
15-0
Čang si vynutila tlak z returnu a zakončila.
0:0
0:0
O prvním setu rozhodlo první podání Češky, které ztratila. Ve zbytku setu byla s Čang vyrovnanou soupeřkou.
0:0
Následuje přestávka a výměna stran.
6:3
Čang zkrátila hru. Plíšková míček doběhla a odpověděla kraťasem, na který Čang dokázala zareagovat a poslala míček do odkrytého kurtu.
40-30
Plíšková set ještě nevzdává a tlačí soupeřku do backhandu, odkud úder po lajně posílá Čang do deblové výseče.
40-15
I Čang si připisuje první eso.
30-15
Špatný return Český hráčky ze sítě ukončuje Čang.
15-15
Plíšková předvedla vítězný return.
15-0
Čang si pomohla servisem a následně zakončila.
5:3
Čang si neoběhla míček ve středu na forhend a posílá míček mimo kurt.
40-A
Plíšková zastavila sérii prohraných výměn a získává výhodu.
40-40
Stejně jako první eso, tak i první dvojchybu má na bedrech česká hráčka.
30-40
Čang si pomohla returnem po lajně, na který neměla Plíšková nárok.
15-40
Míček získává Čang.
0-40
Čang jen tak tak vrátila servis na středovou lajnu. Kratší return Plíšková trestá.
0-30
Čang posílá míček do zámezí.
0-15
Čang má na kurtu č. 15 silnou a hlasitou diváckou podporu, což Kristýnu nerozhodilo, i když jí pomohlo štěstí a páska udělal její úder nechytatelným, stejně jako před chvílí u soupeřky.
5:2
Plíšková nedokázala vrátit servis Čang, která se tak dostává do vedení 5:2.
40-30
Kristýna Plíšková zkrátila hru, což se jí po nepřesném kraťasu stalo osudným.
30-30
Čang nyní pomohla páska, která míček úplně zastavila, ale pustila jej na půlku Češky.
15-30
Příliš dlouhý úder Čang.
15-15
Čang zatlačila na soupeřku a donutila jí k chybě. Vysoký míč na síti s přehledem Číňanka zakončila.
0-15
Hráčky nyní hráli na střed kolem základní lajny. První komu úder vylétl z kurtu byla Čang.
4:2
Míček na síť zakončila Češka přesným kraťasem.
30-40
Čang nedostala míček z backhandu ani k síti.
30-30
Kristýna si nyní rozběhala soupeřku a zakončila.
30-15
Míček na základní lajnu od Čang Plíšková promáchla.
15-15
Čang kazí return.
15-0
Plíšková se pokusila o kratší míč a ostřejší úhel. Dotyk míčku země však byl až v deblovém dvorci.
4:1
Čang si opět od servisu připravila pozici, aby mohla zakončit do odkryté poloviny kurtu. Čang vede 4:1.
40-15
Čang v nouzi zahrála krátký míč, díky čemuž se Plíšková dostala na síť, kde však byla prohozena.
30-15
Plíšková vrátila return na jistotu. Čang posílá míček do saka.
30-0
Příliš krátký a vysoký return potrestala Čang s přehledem.
15-0
Čang svými tvrdými údery donutila Češku zahrát míček do sítě.
3:1
Další skvělé podání znamená první game v utkání pro českou hráčku.
40-A
Plíšková získává výhodu opět skvělým servisem.
40-40
Kristýna svůj druhý úder posílá do sítě.
30-40
Plíšková si nyní opět pomohla skvělým servisem.
30-30
Plíšková teď rozběhala Číňanku a zakončila vítězným úderem.
30-15
Nyní si Kristýna pomohla prvním esem v zápase.
30-0
Další slušný return Čang.
15-0
Čang zareturnovala po lajně a nedala soupeřce šanci.
3:0
Čang si servisem vyvedla soupeřku z kurtu a zakončila do odkrytého dvorce. Číňanka se tak dostává do vedení 3:0.
40-15
Do autu nyní posílá míček Šuaj Čang.
40-0
Naopak sama je v délce balonu velmi přesná a nyní má šanci na čistou hru.
30-0
Čang trestá úderem k lajně každý sebekratší úder Kristýny.
15-0
Plíšková jen těsně posílá míček do deblového dvorce.
2:0
Plíšková mírně přestřelila kurt a ztrácí hned úvodní servis.
40-30
Čang vyhrává dlouhou výměnu díky ostřejšímu úhlu.
30-30
Plíšková si naběhla na síť. Číňanka ve snaze jí prohodit posílá míček mimo kurt.
30-15
Další míček pro čínskou tenistku.
15-15
Čang ¨dobře zareturnovala.
0-15
1:0
Čang se dostává do vedení a udržela tak první servis.
40-30
Nyní čínská tenistka chybuje.
40-15
Číňanka si opět počínala skvěle na základní čáře.
30-15
Čang rozběhala svojí soupeřku a zakončila.
15-15
Kristýna se také dostala k vítěznému úderu.
15-0
Na podání začíná Čang a hned toho využívá.
0:0
Tyto hráčky proti sobě ještě nenastoupily. Favoritkou je však bez pochyby čínská tenistka.
Překvapením je však postup i Kristýny Plíškové, které prošla přes Rusku Blinkovou 7:6, 2:6 a 6:2. Kristýna Plíšková aktuálně okupuje 101. místo žebříčku WTA.
Číňanka prošla prvním kolem přes 26. nasazenou Dominikou Cibulkovou, kterou porazila po déle než dvouhodinové bitvě 6:2, 4:6, 6:2. Postup 42. hráčky světa je tak trochu překvapením.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z tenisového utkání druhého kola Australian Open, ve kterém se proti sobě postaví Šuaj Čang a Kristýna Plíšková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.