WTA Mérida -  ONLINE PŘENOS -  Elisabetta Cocciarettová : Kateřina Siniaková - 25. února 2023   03:35

6

Siniaková od začátku na kurtu dominovala a od stavu 1:1 v prvním setu už nepovolila v prvním setu soupeřce ani gem. Ve druhém setu Cocciarettovou brejkla za stavu 4:4, ale vzápětí ztratila servis čistou hrou a nakonec přišla i o druhý set. Ve třetím ale na kurtu dominovala a útočnou hrou nakonec nadělila soupeřce kanára! Ve finále si zahraje zítra proti Camile Giorgiové z Itálie.

"Nečekala jsem že vyhraju první set 6:1. Druhý set jsem trochu nešťastně ztratila, ale pořád jsem si říkala, že musím do toho jít a hrát tvrdě a ve třetím setu se mi to dařilo. Jsem moc šťastná. Dneska proti Cocciarettové to byly hodně rychlé údery, ale zítra proti Giorgiové to bude ještě rychlejší. Musím se dobře připravit," uvedla Siniaková v pozápasovém rozhovoru na kurtu.
Konec zápasu
0:6
Katka to dokázala! Vytrvalým útokem nakonec donutila Elisabettu Cocciarettovou k chybě z bekhendu a Kateřina Siniaková postupuje do finále!
15-40
Cocciarettová přepálila úder a Siniaková má dva mečboly!
15-30
Italka chtěla po kratším čopovaném bekhendu Siniakové zaútočit, ale její forhend skončil v síti.
15-15
Teď ale hned po servisu trefila Siiaková neskutečně forhendem přesně růžek kurtu!
15-0
Teď chtěla Siniaková opravdu víc než mohla a její forhend končí v autu.
0:5
Siniaková teď zahrála úder přesně na základní čáru a Cocciarettová ho blokem odvrátila pouze za! Češka půjde za stavu 5:0 podávat na vítězství!
15-40
A další nevynucená chyba Italky, když míček z její rakety končí opět za. Další dva brejkboly!
15-30
A teď Cocciarettová posílá forhend hned po servisu jen do sítě!
15-15
Cocciarettová se snažila tlačit, ale Siniaková byla jako zeď a bekhend Italky nakonec skončil za.
15-0
Siniaková si šla pro vítězný úder, ale míček skončil v autu.
0:4
Nádherný vítězný bekhend Siniakové a Češka vede už 4:0!
30-40
Cocciarettová zahrála prasátko, které ale Siniaková doběhla a její skvělý forhend už Italka nevrátila.
30-30
Přesnou čáru Cocciarettové potvrdilo i jestřábí oko.
15-30
Skvělý servis odvrátila Cocciarettová pouze rámem.
15-15
Perfektní útok české hráčky, který Cocciarettová nedokázala bekhendem vrátit do kurtu.
15-0
Teď Siniaková nad svou nevynucenou chybou jen mávla rukou.
0:3
A další nevynucenou chybou soupeřky Siniaková hned první brejkbol proměňuje! Siniaková vstupuje do rozhodujícího setu dobře a vede už 3:0.
15-40
Výměna se musela opakovat, když sudí špatně ohlásila aut Siniakové. Cocciarettová zahrála skvělý servis, ale následný jasný winner zazdila a poslala míček daleko za. Další dva brejkboly pro českou hráčku!
15-30
Cocciarettová zaznamenala dvojchybu.
15-15
Returnem trefila Siniaková základní lajnu a Cocciarettová odrazila míček daleko mimo dvorec.
15-0
Siniaková se snažila o aktivitu, ale soupeřka jí držela hodně vzadu a jeden z míčků poslala Katka jen do sítě.
0:2
A následně výborný bekhend Siniakové. Cocciarettová si vybrala druhou stranu a nevrátila ho. Češka potvrzuje brejk!
30-40
Vynikající bekhend Siniakové do odkrytého prostoru. Gembol.
30-30
Dlouhou výměnu nakonec končí Siniaková forhendem do sítě.
15-30
Siniaková si vzala po prvním servisu neúspěšnou challenge, ale nakonec míček získala, protože Cocciarettová vyhodila forhend.
15-15
Teď zahrála Italka krásný křížný úder, na který Siniaková nedosáhla.
0-15
Siniaková šla na síť. Nebyl to moc připravený útok, ale místo prohozu poslala její soupeřka míček do sítě.
0:1
I teď Siniaková tlačila, ale Cocciarettové se to nelíbilo a při snaze získat ve výměně iniciativu přepálila úder a míček skončil za. Třetí sada začíná brejkem.
30-40
výborný útok Siniakové. Pře urputnou obranu Cocciarettová nakonec zkazila.
30-30
Výborný servis Italky a útok zakončený smečí.
15-30
Nevynucená chyba Siniakové z bekhendu, míček končí v síti.
0-30
Teď šla Siniaková po útoku k síti a zahrála nádherný volej, který už Italka nevrátila do kurtu.
0-15
Po slabém returnu si šla Cocciarettová bekhendem pro vítězný úder křížem, ale skončil v autu.
7:5
Cocciarettová zaútočila hned po servisu a Siniaková z bekhendu poslala míček do sítě.
A-40
Obrovsky dlouhá výměna, v níž Siniaková tlačila, ale čárová pak chybně Cocciarettové "odpískala" aut. Výměna se bude opakovat.
A-40
Po vyhozeném bekhendu Siniakové je tu třetí setbol.
40-40
Siniaková se ale vytrvalým útokem zakončeným winnerem z bekhendu udržuje ve druhém setu.
A-40
A je tu druhý setbol! Výborný servis, ale pak zbytečná chyba Siniakové.
40-40
Vzápětí ale přichází další nevynucená síť z rakety Siniakové.
40-A
Neskutečná obrana Siniakové, která dvakrát doběhla a vrátila téměř ztracený míček a nakonec výměnu zakončila krásným winnerem!
40-40
Cocciarettová trefila při obraně lajnu a Češka poslala míček do sítě.
40-A
Vynikající servis i následující útok. Cocciarettová odvrací jen do sítě.
40-40
Vynikající servis a katka pak trefila vítězným forhendem zadní lajnu! Teď měla i trochu štěstí!
40-30
Teď Siniaková vyhodila i bekhend a Italka má setbol!
30-30
Vzápětí ale Siniaková poslala forhend za základní čáru.
15-30
Vynikající obrana Italky, ale Siniaková nakonec zakončila výměnu drtivým forhendem po lajně.
15-15
Dobrý return Cocciarettové křížem a Siniaková poslala míček jen do sítě.
0-15
Bekhend Italky končí jen v síti.
6:5
Konec přestávky, podávat bude Kateřina Siniaková. Italka se před chvílí na returnu zachraňovala v zápase, teď bude o udržení ve druhém setu bojovat Češka.
6:5
Následuje přestávka a výměna stran.
6:5
Výborný servis Cocciarettová ven z dvorce následovaný vítězným mířem do odkrytého kurtu.
40-15
Další nevynucená chyba Siniakové.
30-15
Konečně přetrhla Siniaková neúspěšnou sérii. Poslala míček k zadní lajně, který Cocciarettová vrátila jen do sítě.
30-0
Return Siniakové skončil v síti.
15-0
Siniaková přepálila bekhend a zahodila vzteky raketu.
5:5
Následovala další nevynucená chyba z forhendu od Siniakové. Její pokus skončil v síti.
40-0
Znovu Siniaková útočila, ale její forhend po lajně zastavila páska.
30-0
Teď do toho hned po servisu chtěla Siniaková jít, ale forhend napálila moc a skončil za základní čarou.
15-0
Neuvěřitelná výměna, kterou Cocciarettová zakončila vynikajícím volejem.
A-40
Skvělý forhend Cocciarettové do volného prostoru. Následně však Italka posílá míček hned po servisu do sítě.

Omlouváme se za výpadek dnešního zápasu. Cocciarettová nakonec dokázala vyrovnat na 1:1, aby následujících pět her ztratila. Ve druhém setu dokázala brejknout Siniaková soupeřku za stavu 1:1 a 2:, ale ani jednou brejk nepotvrdila. Znovu pak brejkla Italku za stavu 4:4 a od stavu 6:1 a 5:4 pak pokračuje i náš on-line přenos.
40-40
Siniaková si vzala challenge a bylo to správné rozhodnutí. Míček z rakety od Cocciarettové skončil v těsném autu.
40-30
Cocciarettová zbrkle poslala forhend do sítě.
40-15
Siniaková zahrála kraťras, který Cocciarettová doběhla, ale při přestřelce na síti nakonec poslala míček do pásky.
40-0
Return Siniakové končí v dalekém autu.
30-0
Cocciarettová Cocciarettová trefila přesně zadní lajnu a Siniaková vrátila míček jen do sítě.
15-0
0:1
Další parádní return Siniakové, který Cocciarettová nevrátila.
15-40
Skvělý servis Siniakové na střed, Cocciarettová trefila return rámem.
15-30
Vynikající volej Cocciarettové.
0-30
Skvělý servis a následný vítězný forhend Siniakové.
0-15
Siniaková začíná zápas na servisu. Na smeč Siniakové sice Italka dosáhla, ale míček se od pásky odrazil na její polovinu, takže úvodní bod získala Češka.
Camila Giorgiová porazila Sloane Stephensovou 6:0, 6:0 a ve finále vyzve vítězku zápasu Siniaková – Cocciarettová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:35.