Siniaková - Cibulková | ONLINE | 21.9.2017 13:02 | WTA Tokio 2 2017 | ŽIVĚ | iSport.cz

WTA Tokio 2 -  ONLINE PŘENOS -  Kateřina Siniaková : Dominika Cibulková - 21. září 2017   13:02

Ukončeno
Kateřina Siniaková
21 let  174 cm  Česká rep.
0
2
2
Dominika Cibulková
28 let  160 cm  Slovensko
2
6
6
Přenos se aktualizuje automaticky

Dominika Cibulková přehrála v osmifinálovém zápase Kateřinu Siniakovou jasně ve dvou setech a postupuje tak do boje o semifinále.

Hned v úvodním gemu měla sympatická česká hráčka problémy při vlastním servisu, dokázala však odvrátit tři brejkboly a udržela si důležitý gem. V dalším průběhu první sady hned dvakrát přišla o své podání, sama si nevytvořila ani jednu brejkbolovou příležitost a tak šla první sada jasně na stranu favoritky zápasu. Druhý set se uvedl třemi brejky v řadě. Dvakrát přišla o podání rodačky z Hradce Králové, zas stavu 2:4 z pohledu Siniakové přišel rozhodující gem, kdy si Slovenka došla i pro další hru na returnu a bylo rozhodnuto. V následující hře už si Dominika Cibulková dokázala zkušeně pohlídat své podání a ukončila zápas.

Dominika Cibulková si zahraje čtvrtfinále v souboji krásek proti Dánce Caroline Wozniacké.
Konec zápasu
2:6
Je konec! Dominika Cibulková je ve čtvrtfinále. Celý zápas zakončila přímým bodem po prvním servisu do středu kurtu. Kateřina Siniaková se s turnajem v Tokiu loučí v osmifinále.
15-40
Dva mečboly pro nasazenou pětku. Siniaková sice dokázala returnovat pod nohy podávající hráčky, ale Cibulková vytáhla parání forhend do protipohybu.
15-30
Dominika Cibulková se přibližuje postupu do čtvrtfinále. Slovenka si až v nemožné pozici poradila s returnem a poté už přichází nevynucená chyba české hráčky.
15-15
Nyní vyletělo první podání do autu. Po druhém servisu se musela Slovenka bránit. Siniaková si šla agresivně pro fiftýn až k síti a volejem ho také získává.
0-15
Dominika Cibulková podává na postup do čtvrtfinále! Vítězka posledního Turnaje mistryň vstupuje do důležitého gemu parádním forhendem po lajně.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Dominika Cibulková.
2:5
Následuje přestávka a výměna stran.
2:5
Dominika Cibulková si poradila se servisem na tělo, Češka mezitím přebíhala k síti, ale už se nevypořádala s volejem. Siniaková ztrácí další hru na podání a je jeden gem od vyřazení.
30-40
Češka měla problémy s nadhozem prvního podání. Nakonec se hrálo přes druhý servis. Od základní lajny diktovala hru nasazená pětka, který si vítězným forhendem po lajně vybojovala brejkbol.
30-30
Ani tentokrát se nehrálo přes první podání. Další blesková výměna jde na stranu české hráčky. Cibulková byla daleko za základní lajnou a už nedokázala dostat míček přes pásku.
15-30
Kateřina Siniaková přetáhla první podání těsně za vymezené území. Cibulková riskovala na returnu, ale trefila jen pásku.
0-30
Nadějné vedení pro hráčku na returnu. Siniaková tentokrát v nouzi hraje do sítě.
0-15
Ani české tenistce se nepodařilo první podání. Cibulková zatlačila returnem a následně už přichází česká chyba z forhendu.
2:4
Cibulková napálila první podání do sítě. Po druhém servisu se znovu Češka vyhazuje do autu. Cibulková se čistou hrou dostává znovu do vedení o dva gemy.
0-40
Slovenska měla problémy s nadhozem prvního podání, ale nakonec trefuje přímý bod po servisu na boční lajnu.
0-30
Slovenská kráska přidává také přesný forhend s dobrou délkou. Češka v nouzi hraje do sítě.
0-15
Dominika Cibulková má stále k dispozici jeden brejk. Nyní začíná přetaženým prvním servisem. Po druhém podání přidává Češka tvrdý return do pásky.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Dominika Cibulková.
2:3
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3
Kateřina Siniaková si nakonec drží své podání. Cibulková se dlouho držela ve výměně, ale na přesné údery české hráčky nestačila.
40-30
Ani tento gem nebude pro Češku jednoduchý. Siniaková měla nahraný míček ke smeči, ale ten smeč dopadla ještě na české polovině.
40-15
Siniaková se dostala do hry po prvním podání. Poté se však musela od základní lajny bránit. Cibulková však vyrábí druhou nevynucenou chybu v řadě.
30-15
Češka si pomohla těžkým úderem od základní lajny. Následně již přichází nevynucená chyba nasazené pětky.
15-15
První podání na tělo Cibulkovou nepřekvapilo. Následně si však Češka došla pro finální úder k síti.
0-15
Do pátého gemu druhé sady vstupuje lépe hráčka na returnu. Cibulková si připisuje fiftýn forhendem do protipohybu soupeřky.
1:3
Cibulková se nemůže trefit do prvního servisu. Po druhém podání byla aktivnější česká hráčka, Slovenka se však perfektně bránila a počkala si na českou chybu. Brejk je nakonec potvrzen.
40-A
Dominika Cibulková si pomáhá v důležitý moment přesnou hrou od základní lajny, naopak Siniaková vyhazuje svůj forhend do autu.
40-40
Ani tentokrát se první podání nevyvedlo. Kateřina Siniaková našla returnem po lajně přesně roh kurtu. Shoda.
30-40
Cibulkové se nedaří první servis v tomto gemu. Siniaková opět riskovala na returnu, ale nyní míček vyletěl z české rakety do autu.
30-30
Další nepřesné první podání. Siniaková dokázala využít pomalejší druhé podání a boduje hned returnem křížem.
15-30
Opět končí první podání v síti. A přichází dokonce dvojchyba. Již třetí v zápase pro Cibulkovou.
0-30
Cibulková napálila první podání do sítě. I druhý servis však stačil na českou tenistku.
0-15
Dominika Cibulková má druhou šanci ve druhém setu potvrdit získaný brejk. Slovenka poslala první podání o pásku do autu. Cibulková však dokáže bodovat i po druhém podání. Parádní forhendový vítězný úder křížem.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Dominika Cibulková.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Kateřina Siniaková navíc přetáhla první podání do autu. Po druhém servisu se již hrálo. Siniaková se dlouho statečně bránila, když už to vypadalo, že by se mohla dostat k zakončení, tak přišel parádní forhend po lajně od slovenské hráčky. Tři brejky na úvod druhé sady.
15-40
Další dva brejkboly. Siniaková měla nahráno na středu kurtu jasnou příležitost, ale svůj bekhend poslala do sítě.
15-30
Siniaková je znovu při servisu v problémech. Nevypořádala se s kvalitním returnem křížem.
15-15
Je tady velmi rychlé srovnání. Kateřina Siniaková nezvládla těžký volej.
15-0
Siniaková našla prvním servisem boční lajnu, od základní lajny dokázala držet krok se slovenskou hráčkou, která poté už v nouzi hledala forhendem postranní lajnu, ale míček dopadl jen v deblovém území.
1:1
Je srovnáno. Češka využívá svůj vůbec první brejkbol zápasu. Znovu k tomu výrazně přispěl povedený return pod nohy podávající hráčky.
40-30
Brejkbol také na druhé straně. Siniaková výrazně přitvrdila na returnu a s tím si Slovenka neví zatím rady.
30-30
Siniaková se však rozhodně nevzdává. Po přesném returnu po lajně přišel nepřesný prohoz slovenské krásky.
15-30
Dominika Cibulková si pomohla tvrdým servisem a následně už jen umístila forhend do opuštěného kurtu.
15-15
Opět je tady přetažené první podání. Po druhém servisu se hrálo od základní lajny. Tam je dnes mnohem aktivnější Slovenka, která opět zvolila stopbal hned za pásku a ten platil na českou tenistku.
15-0
Dominika Cibulková může hned při svém prvním gemu na podání potvrdit brejk. Lépe však začíná česká tenistka, která si jen počkala na dvojchybu.
0:1
Těsný aut prvního podání do středu kurtu. Cibulková si počkala na druhé pomalejší podání do bekhendu, poté přidala ještě jeden vynikající úder forhendem a první brejk druhého setu je na světě.
30-40
Navíc musela hrát Češka jen přes druhé podání. Cibulková nyní netrefila svůj tvrdý úder po lajně do kurtu.
15-40
První podání končí v síti. Kateřina Siniaková se dostává hned v prvním gemu druhého setu do problémů. Vyhozený bekhend přináší dva brejboly.
15-30
Česká hráčka vyhodila první podání daleko do autu. Po druhém podání se dostala do ofenzivní pozice hráčka na returnu a tu také proměňuje.
15-15
Siniaková však rychle odpovídá agresivní hrou od základní lajny. Cibulková byla bez šance.
0-15
Kateřina Siniaková zahajuje na podání druhou sadu. Lépe vstupuje do druhého dějství Slovenka, která si připisuje povedený return pod nohy podávající hráčky.
2:6
První sada je u konce. Cibulková zatlačila soupeřku již prvním servisem na boční lajnu, poté přidala i přesné údery ze středu kurtu a Siniaková pod tlakem hraje do sítě.
30-40
Velmi důležitá výměna jde na stranu slovenské hráčky. Siniaková přetáhla svůj return do těsného autu. Setbol.
30-30
První servis znovu vylétl daleko do autu. Po druhém podání našla Siniaková returnem přesně postranní lajnu.
15-30
První podání končí v síti. Siniaková se ještě dostává do hry o tento gem. Na returnu zariskovala a přináší jí to fiftýn.
0-30
Slovenská tenistka trefila první podání do středu kurtu, poté ihned prvním úderem skvěle zkrátila hru těsně za pásku.
0-15
Dominika Cibulková podává po půlhodině hry na ukončení první sady. Má k dispozici nové míčky. První servis však skončil v síti. Po druhém se ale už raduje pátá nasazená. Siniaková neudržela od základní lajny tempo výměny.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Dominika Cibulková.
2:5
Následuje přestávka a výměna stran.
2:5
První podání zastavila páska. Druhý servis už byl přesný, ale Cibulková skvěle trefila return do rohu kurtu. Češka byla rychle pod tlakem a na další dělový forhend už nemohla reagovat.
40-A
Ještě jedna šance pro Slovenku. Siniaková se musela natahovat po prohozu křížem a míček do hry už nedostala.
40-40
Siniaková zvolila další přeběh k síti. Cibulková prohazovala po lajně, Češka chtěla hrát, ale netrefila míček, ale ten nakonec končí v autu.
30-40
Je tady brejkbol. Siniaková diktovala hru od základní lajny, ale Slovenka skvěle zatlačila bekhendem a poté již přichází nevynucená chyba.
30-30
Následně ale Češka přidává parádní přechod po prvním podání k síti. Celou výměnu ukončila volejem.
15-30
Kateřina Siniaková napálila první podání do sítě. Češka se dostává do problémů, přichází totiž dvojchyba.
15-15
Cibulková se ubránila servisu na tělo, poté přešla z obrany do útoku až k síti a přesným forhendem srovnává stav sedmého gemu.
15-0
Siniaková sice musela opakovat první podání, ale i to jí stačí k přímému bodu.
2:4
Cibulková měla problémy s nadhozem prvního podání. Od základní lajny však dokázala znovu Češku zatlačit a Siniaková vyrábí další vynucenou chybu.
15-40
Tentokrát vyšel první servis do středu kurtu. Slovenka si přesnou hrou od základní lajny rozběhala soupeřku a ta hraje pod tlakem jen do autu.
15-30
Dominika Cibulková našla prvním servisem tělo soupeřky. Siniaková se nezmohla na přesný return.
15-15
První podání vyletělo daleko do autu. Siniaková skvěle zaútočila na pomalejší druhé podání, poté přešla rychle k síti a volejem do volného prostoru srovnává.
0-15
Dominika Cibulková je o brejk vpředu. Nyní začíná na servisu kvalitní hrou ze středu kurtu. Siniaková se ještě natahovala za míčkem, ale do hry ho už nedostala.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Dominika Cibulková.
2:3
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3
Siniaková trefila první podání do středu kurtu, ale Slovenka se udržela ve výměně. Od základní lajny však přepálila svůj forhend do autu. Siniaková tak snižuje vedení slovenské krásky.
40-15
Cibulková si vytvořila pozici pro zakončení parádním returnem k boční lajně. Následně ze středu kurtu ukončila výměnu.
40-0
Kateřina Siniaková pálí jeden vynikající servis za druhým. Po krátkém returnu přispěchala k síti a zakončila forhendem.
30-0
Sympatická Češka přidává další povedené první podání a ani nyní se Slovenka do hry nedostala.
15-0
Dominika Cibulková zahajuje další gem na returnu nepřesností prvního úderu.
1:3
Poslední vítězka Turnaje mistryň si podržela i tento gem na podání a brejk je tak potvrzen. Siniaková musela hrát v nouzi jen do sítě.
40-A
Ale nyní vše vynahradila. Podařený první servis podpořila forhendem křížem a má další gembol.
40-40
Opět musela hrát Cibulková přes druhý servis. Dokonce je tady dvochyba. Slovenka se dostává pod tlak.
30-40
Siniaková ještě má naději v tomto gemu. Cibulková chtěla ukončit výměnu forhendem po lajně, ale trefuje jen síť.
15-40
Nyní už se muselo hrát po druhém podání. Siniaková returnovala po lajně, poté se vydala k síti a skvělým volejem umístila míček mimo dosah soupeřky.
0-40
Dominika Cibulková našla prvním servisem středu kurtu, následně hned druhým úderem napálila míček do rohu a má tři gemboly.
0-30
Siniaková je stále bez získaného fiftýnu na returnu. Cibulková skvěle zakončila povedenou výměnu ze středu kurtu.
0-15
Nasazená pětka může při vlastním servisu potvrdit brejk z předešlé hry. Dominika Cibulková začíná důležitý gem přímým bodem po prvním servisu na boční lajnu.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Dominika Cibulková.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Pátý brejkbol už ale slovenská kráska využívá. Siniaková přecházela k síti, ale volej nebyl přesný a toho využila Cibulková k přesnému prohozu křížem.
30-40
Další zachráněný brejkbol. Dominika Cibulková se nevypořádala s kvalitním prvním servisem.
15-40
Siniaková trefila první podání do středu kurtu. Následně se však musela bránit, Cibulková si došla pro vítězný úder k síti a má další dva brejkboly.
15-30
Sympatická Češka si pomáhá prvním servisem a po náběhu k síti také umístěným forhendem.
0-30
Siniaková napálila první podání do sítě. Od základní lajny je jednoznačně agesivnější Slovenka, která se dostává do nadějného vedení.
0-15
Siniaková přetáhla první podání za vymezené území. Po druhém servisu měla výměnu pod kontrolou Slovenka, která si rozpohybovala soupeřku a forhendem po lajně zakončila.
1:1
Čistá hra pro nasazenou pětku. Cibulková musela řešit tvrdý return pod nohy, ale druhý úder již česká hráčka nedostala do kurtu.
0-40
Dominika Cibulková zatím nemá žádné potíže při vlastním podání. Siniaková vyhazuje return křížem jen do autu.
0-30
Siniaková se vypořádala se servisem na tělo, ale poté neudržela míček ve hře od základní lajny.
0-15
Také Dominika Cibulková se poprvé představí v dnešním zápase na podání. Slovenka se uvedla povedeným servisem ven z kurtu a následným forhendem po lajně.
1:0
Kateřina Siniaková měla sice v prvním gemu na podání problémy, ale nakonec si drží svůj servis. Celý gem zakončila přímým bodem.
A-40
Po kvalitním prvním podání se Slovenka udržela ve hře od základní lajny. Poté ale přestřelila svůj forhend do autu.
40-40
Tentokrát se muselo hrát přes druhé podání. Toho využila nasazená pětky, který si rozběhala soupeřku a poté zakončila forhendem. Shoda.
A-40
Kateřina Siniaková zvolila po prvním podání přechod k síti. První volej zvládla a více již jich hrát nemusela. Cibulková prohazuje do autu.
40-40
Kateřina Siniaková však odpovídá stejně jako před malou chvílí. Esem. Shoda.
40-A
První podání vyletělo daleko do autu. Po tom druhém se Cibulková opět navezla do returnu křížem a vybojovala si třetí brejkbolovou možnost.
40-40
Shoda. Siniaková trefila první podání přesně na středovou lajnu. První eso zápasu.
30-40
Kateřina Siniaková se opřela do prvního podání a to jí zatím drží v gemu. První brejkbol je smazán.
15-40
Hned na úvod jsou tady dva brejkboly. Od základní lajny zatím česká tenistka nestačí na soupeřku.
15-30
A další perfektní return od nasazené pětky. Siniaková ještě udržela míček ve hře, ale na další úder již neměla.
15-15
Nyní ale přišel povedený return pod nohy podávající hráčky a Siniaková v nouzi chybuje.
15-0
Rodačka z Hradce Králové se představí jako první na servisu v dnešním zápase. Kateřina Siniaková zvolila na úvod podání do středu kurtu. Slovenka returnuje jen do sítě.
0:0
Utkání právě začalo.
Kateřina Siniaková i Dominika Cibulková již jsou na centrálním kurtu. Osmifinálový zápas turnaje v Tokiu může po krátkém rozehrání začít. Jako první půjde na podání sympatická Češka.
Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní osemfinále WTA Tokio 2. Spomedzi troch slovenských účastníčok včera vyhrala iba Dominika Cibulková, ktorá vyzve Češku Kateřinu Siniakovú.

Pre tenistky to bude druhý vzájomný duel v histórii. V prvom meraní síl bola v marci 2016 úspešnejšia Slovenka, keď zdolala Siniakovú v 1. kole WTA Indian Wells za hodinu hladko 6:2, 6:0. Dominika Cibulková je v pozícii favoritky aj dnes.

Slovenka včera odštartovala jesennú časť aktuálneho ročníka dobrým výkonom proti Španielke Carle Suarezovej-Navarrovej, ktorú za necelú hodinu a pol zdolala dvakrát 6:3. Češka Kateřina Siniaková sa vytrápila viac, po takmer dvojhodinovom boji však vypravadila Slovenku Janu Čepelovú výsledkom 1:6, 6:3, 6:4.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 07:00.
Články odjinud