+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen 3:1. Za domácí pálily posily SESTŘIH: Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen 3:1. Za domácí pálily posily
Valencia - Las Palmas: Cancelo se loučil s Valencií, Zaza mu dal sbohem pohlavkem Valencia - Las Palmas: Cancelo se loučil s Valencií, Zaza mu dal sbohem pohlavkem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oporu extraligového finalisty z Liberce Jána Lašáka čeká operace kolena, které si poranil ve čtvrtém finálovém utkání s Brnem. A možné také je, že kvůli zdravotnímu stavu dokonce bude muset uzavřít úspěšnou kariéru. „V posledním zápase mi tam šlehlo a doktor říkal, že to není dobré. Potvrdilo se to, mám s tím problém a nevypadá to moc dobře,“ potvrdil Ján Lašák. Když si uvědomil, že by mohlo jít o poslední zápas kariéry, neudržel slzy.

„V té chvíli to na mě nějak dolehlo. Bylo to hrozně rychlé, vůbec jsem s tím nepočítal, že by to mohlo dopadnout takhle. Dostalo mě, že by mohlo jít o poslední zápas,“ přiznal mistr světa z roku 2002 s tím, že konec kariéry je opravdu ve hře.

„Na devadesát devět procent musím jít na operaci. Uvidíme, jak to dopadne, jestli budu připravený nebo ne a kolik měsíců bude trvat, než se dám do pořádku. Ještě nevíme rozsah škod, ale nevypadá to dobře,“ smutnil Lašák, jehož prohra ve finále s brněnskou Kometou stále bolí.

720p 480p 360p 240p
Liberec - Kometa Brno: Nejdříve puk proskákal kolem brány, pak Lašák skvěle zasáhl

„V roce 2007 jsme prohráli s Pardubicemi se Spartou a doteď to mrzí. Ne že by to člověku uteklo mezi prsty, protože teď to bylo 0:4, ale člověk nevyužil svou příležitost. To zklamání je už navždy, není to na jeden den,“ řekl.

Nejistá je i jeho další budoucnost u Bílých Tygrů, neboť osmatřicetiletému brankáři na severu Čech končí smlouva. „Nevím, jestli bude zájem,“ poznamenal Lašák.

„Jánko je jeden z hráčů, o kterém zatím nemůžu říci, jestli bude v týmu pokračovat nebo ne. I kdyby byl zdravý, stejně teď nejsem schopen říci,“ uzavřel trenér Liberce a sportovní ředitel Filip Pešán.

720p 480p 360p 240p
Kometa Brno - Liberec: Puk před čárou, Lašák dostal hokejkou do zad a zalehl puk

720p 480p 360p 240p
Liberec - Kometa Brno: Spolupráce bratří Zohornů ztroskotala na Lašákovi

720p 480p 360p 240p
Liberec - Kometa Brno: Roman Will šel po čtvrtém gólu z brány, na power play se do ní vrátil

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze