+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. prosince 2015 • 17:03

Profesor Kolář o Jágrovi: Snad ho budu vozit ještě dlouho

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně
Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORT MAGAZÍN | Zachránce. Ten, na něhož se obracejí nejen sportovci a doufají, že svýma kouzelnýma rukama přivane zázrak. Profesor Pavel Kolář, slavný fyzioterapeut. „Je to pro mě velká zodpovědnost,“ tvrdí v obsáhlé zpovědi pro čtvrteční Sport Magazín, kde popisuje zážitky uvnitř týmů hokejové a fotbalové reprezentace, ale také u tenistů nebo atletů.Kde se ve sportu děje něco významného, Pavel Kolář nikdy nechybí. Vysvětluje i to, proč Jaromíra Jágra při týmovém focení na šampionátech vozí na židli. „Snad ho budu takhle vozit ještě dlouho,“ tvrdí světový odborník.

Přiznává, že hokejový velikán s číslem 68 je pro něj mimořádně inspirativní osobností. „Navíc si hodně lidsky rozumíme. O něčem se ani nemusíme bavit, ale víme, že na to máme stejný pohled,“ tvrdí Kolář, který v silvestrovském vydání Sport Magazínu popisuje svoje zkušenosti z hokeje, tenisu, fotbalu, atletiky a lyžování.

Nechybějí ani fotografie, na nichž je vážený pan profesor terčem žertíků. „Člověk si musí umět nechat ze sebe udělat legraci. Protože nejhorší, co může být, je pýcha,“ vysvětluje.

Co obdivuje na Petrovi Čechovi?

Jak dával dohromady Tomáše Rosického?

Proč Jágr trénuje bez sluchátek?

Čtěte v silvestrovském Sport Magazínu!

Ve čtvrtečním Sport Magazínu dál najdete:

Rozhovor: Kateřina Beštová nejen o hvězdném bowlingu v Las Vegas

Uniklo z facebooku: José Mourinho

Světový fotbal: finty Leicesteru, rady Williana a počítadlo střel v La Lize

Titulní strana čtvrtečního vydání deníku SportTitulní strana čtvrtečního vydání deníku Sport Klasická verze
Mobilní verze