+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. dubna 2017 • 15:32

El Clásico budou na DIGI TV komentovat Kohák s Marešem: Volal Messi, že do toho dá všechno

Autor:
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cristiano Ronaldo, nebo Lionel Messi? Real, nebo Barcelona? Fotbalové fanoušky na celém světě čeká další díl duelu nesmiřitelných: El Clásico. V Česku bude utkání ze Santiaga Bernabéu vysílat DIGI TV na kanálu DIGI Sport 3 HD a připravila lahůdku: alternativní komentář v podání Leoše Mareše a Jakuba Koháka. El Clásico se hraje v neděli 23. dubna od 20:45.Ti už na zápas zvou ve videu. „Máme první poločas, druhý poločas a mezitím si dáme přestávku,“ říká s úsměvem Leoš Mareš. Jakub Kohák s vážnou tváří dodává: „Mně volal Messi, že do toho dá všechno a věřte tomu, že jo.“

„S Jakubem Kohákem už jsem se párkrát na obrazovce objevil a člověk se s ním rozhodně nikdy nenudí. S Leošem jsou sehraná dvojka, fotbalu rozumí a hýří vtipem, bude to příjemné zpestření,“ láká Michal Hrdlička na alternativní komentář hvězdného moderátora a známého režiséra.

Fotbalový expert DIGI Sportu bude mít na starosti program před a po zápase. „Mám tu čest být u téhle nezapomenutelné bitvy v letošní sezoně podruhé jako moderátor doprovodného studia,“ říká ostřílený sportovní komentátor.

Messi vs Ronaldo. Kdo uspěje tentokrát?

DIGI TV připravila u příležitosti letošního jarního El Clásica bohatý program. Přímo ze stadionu Santiago Bernabéu bude duel komentovat spolu s Markem Skáčikem jako expert Tomáš Ujfaluši, bývalý reprezentant, který mj. hrál za Atlético Madrid. „Díky tomu budeme mít aktuální informace přímo z místa,“ pochvaluje si Michal Hrdlička.

Pod jeho taktovkou proběhne předzápasové a pozápasové studio. V něm přivítá i Jakuba Koháka s Leošem Marešem, kteří fanoušky naladí na samotný přenos i na svůj alternativní komentář. Slibuje i další atraktivní hosty, kteří utkání jara doprovodí svými komentáři a postřehy.

A co od El Clásica Michal Hrdlička očekává? „Letošní souboj nabídne další pokračování oblíbeného minisouboje Messi vs. Ronaldo. Fanoušci po celém světě se přou, kdo je lepší. Já v tom jasno nemám. Ještě před několika lety to byl v mých očích Messi, teď mi zase Ronaldo přijde komplexnější. Oba jsou výjimeční, o tom netřeba diskutovat,“ říká Michal Hrdlička.

El Clásico budou na DIGI Sport komentovat Jakub Kohák a Leoš Mareš

Zároveň vzpomíná, jaké El Clásico mu utkvělo v paměti nejvíc. „Viděl jsem už hodně památných soubojů těchto odvěkých rivalů, ale teď vypíchnu ten z listopadu 2010. Tehdy byla nevraživost obrovská, Barcelonu vedl Guardiola, Real Madrid zase Mourinho. A Barca tehdy Real rozdrtila na prach, vyhrála 5:0 a její hra se toho večera blížila k dokonalosti. Druhý velký zážitek mám z listopadu roku 2005. Tehdy předvedl neuvěřitelný výkon na Santiago Bernabéu Ronaldinho, to bylo něco nevídaného. Tehdy režíroval vítězství Barcelony v poměru 3:0,“ doplnil Michal Hrdlička.

Rivalita i náboj budou obrovské, Real vede před druhou Barcelonou tabulku La Ligy o tři body a má zápas k dobru. Při El Clásicu se tedy může zároveň rozhodovat o španělském titulu. S DIGI TV můžete být u toho >>

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze