21. září 2016 • 18:57

Rosol v Petrohradu s Wawrinkou neměl šanci a končí ve druhém kole

Český tenista Lukáš Rosol na US Open
Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal
SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu

Český tenista Lukáš Rosol prohrál i šesté vzájemné utkání se Švýcarem Stanem Wawrinkou. Ve druhém kole turnaje v Petrohradu podlehl úřadujícímu šampionovi US Open, jenž je v Rusku nasazen jako číslo jedna, za necelou hodinu 3:6, 1:6.

Rosol, jenž v předchozím vzájemném duelu na Roland Garros svedl s třetím hráčem světového žebříčku pětisetovou bitvu, tentokrát na Wawrinku nestačil. V úvodním setu získal při soupeřově podání jen dva fiftýny, ve druhém setu byly sice gamy vyrovnanější, přesto český tenista prohrával už 0:5. Kanára odvrátil až na poslední chvíli, duel ale prodloužit nedokázal.