Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Poruba - 24. dubna 2024   18:00

Zlín
Zlín
2' Gabrhelová  • 3' Polomíková  • 5' Herbočková  • 6' Gabrhelová  • 7' Kříčková  • 8' Kříčková  • 10' Polomíková  • 13' Šimková  • 14' Herbočková  • 14' Filípková  • 24' Poznarová  • 25' Jagodičová  • 26' Jagodičová  • 29' T. Brabcová  • 30' Kříčková  • 32' Jagodičová  • 34' Šimková  • 34' Jagodičová  • 38' Šimková  • 41' Filípková  • 42' Gabrhelová  • 46' T. Pospíšilová  • 49' Poznarová  • 50' Filípková  • 52' Gabrhelová  • 57' Šimková  • 57' Herbočková  • 60' Polomíková  • 60' Machalová
32:27
(16:16)
Poruba
Poruba
2' Ka. Rajová   • 7' Dybalová   • 8' Farářová   • 11' Hiraldová   • 13' Dybalová   • 19' Kalyhinová   • 21' Kavalová   • 22' Dybalová   • 23' Wizurová   • 25' Cabadajová   • 26' Kr. Rajová   • 27' Farářová   • 29' Cabadajová   • 30' Farářová   • 40' Hiraldová   • 40' Farářová   • 43' Dybalová   • 52' Farářová   • 53' Farářová   • 56' Kalyhinová   • 60' Dybalová
Zlín
Hanzalíková, Stojarová, Rafajová – Herbočková, Gabrhelová, Machalová, Šimková, Boogová, Jagodičová, Polomíková, Sedláčková, Kříčková, T. Brabcová, Filípková, Poznarová, T. Pospíšilová.
Jiří Novotný – Mojmír Valášek
Hala Datart, Zlín
Poruba
Šalimovová, Wizurová, Hřebejková – Dybalová, Ka. Rajová, Farářová, Cabadajová, Kavalová, Křepelová, Misková, Vachtarčíková, Bestová, Žůrková, Hiraldová, Kalyhinová, Kr. Rajová.

Handball PSG Zlín – DHC Sokol Poruba 32:27 (16:16)
Nejvíce branek: Gabrhelová 4, Šimková 4, Jagodičová 4 – Farářová 11/5, Dybalová 5, Cabadajová 2. Rozhodčí: Jiří Novotný – Mojmír Valášek. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5. Vyloučení: 7:6.
Zápas je u konce. Ačkoliv byl i průběh druhého poločasu velice vyrovnaný, nakonec Zlín vítězí o pět branek. Rozdíl se tvořil hlavně v poslední desetiminutovce. Nejlepší střelkyní zápasu byla jedenáctigólová Anežka Farářová z poraženého týmu.
60'
Karolína Machalová vstřelila poslední branku zápasu, když přiběhla z pravé strany a odrazem o zem dostala míč pod víko.
60'
Tereza Dybalová na druhé straně ještě snížila, a to byla navíc faulována. Ale už to nic neřeší.
60'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Veronika Gabrhelová).
60'
Lucie Polomíková se prodrala do volného brejku na pravé straně a tváří v tvář brankářce nezaváhala.
57'
A další branka do volné svatyně. Tentokrát ne z takové dálky. Volnou branku našla z levé strany téměř od středové lajny Natálie Herbočková.
57'
Daniela Šimková si všimla volné branky soupeře, a tak přes celou palubovku míč do odkryté sítě soupeřek vhodila.
56'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Anastasija Kalyhinová).
53'
Porubanky si vyžádaly druhý oddechový čas.
53'
Pavla Poznarová si připsala další branku ze sedmičky. Míč poslala do sítě odrazem o levou tyčku. Fantastická rána.
53'
Anežka Farářová opět značně bráněna, ale i tak ze středu dokázala z dálky poslat brutální dělovku k pravé tyči.
52'
Veronika Gabrhelová si našla míč na středu, zpracovala ho a poslala ho nechytatelně do vinglu.
52'
Anežka Farářová dnes opravdu exceluje. Přidává již desátou trefu, tentokrát z dálky o zem.
50'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Kristina Rajová).
50'
Opět je to o tři branky. Tereza Filípková skórovala i přes faul Kristiny Rajové. Je to už dnes její čtvrtý gól.
49'
Pavla Poznarová se prosadila výskokem z předbrankového prostoru a tvrdou střelou na vzdálenější tyčku.
46'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Tereza Pospíšilová).
46'
Tereza Dybalová i přes faul našla míčem síť zlínské branky.
46'
Na druhé straně se prosadila Tereza Pospíšilová, která se prodrala obranou, před brankovištěm si vyskočila a usměrnila míč do sítě.
45'
Anežka Farářová a její devátý gól, pátý ze sedmiček. Tentokrát míč poslala opět ze stejného nápřahu, ale doleva dolů.
45'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
43'
Tereza Dybalová dostala míč přihrávkou na střed. Pálila sice do ruky brankářky, ale i tak se míč nakonec do svatyně soupeřek dostal.
43'
Tereza Filípková poslala Zlín už do tříbrankového vedení. Seběhla si z velké dálky, vyskočila, míč otřela o palubovku a dostala ho do branky.
42'
Veronika Gabrhelová poslala míč po dobré kombinaci Zlína v pohybu do volné branky soupeře.
41'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Kateřina Bestová).
41'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Tereza Filípková).
40'
Anežka Farářová navíc unikla do samostatného brejku a poslala míč do spodní části zlínské svatyně.
40'
Sheila Hiraldová parádně naznačila pohyb vpravo na středu, ale skočila si vlevo a poslala míč do branky.
38'
Zlín už byl v signalizované pasivitě, tak to na sebe vzala ze středu Daniela Šimková a parádně trefila síť.
37'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Melani Jagodičová).
36'
Anežka Farářová se prosadila již ze čtvrté sedmičky. Míč poslal po dlouhém nápřahu do pravé části branky. A na kontě už má sedm branek.
34'
34'
Melani Jagodičová byla faulováná na středu, i přes pád ale procedila míč do branky.
34'
Zlín opět otáčí stav ve svůj prospěch. Prosadila se Daniela Šimková, a to poté, co se parádně uvolnila na středu.
32'
Na druhé straně ale rychle odpověděla Melani Jagodičová a opět je tak srovnáno.
32'
I druhá poločas započala brankou ze sedmičky Anežka Farářová. Prudký švih z druhého nápřahu k pravé tyči.
31'
První poločas je u konce. Viděli jsme vyrovnané utkání. Prvních pár minut patřilo Porubě, ta pak ale hubené vedení ztratila, a naopak Zlín se dostal do vedení, které vyšponoval až na čtyři trefy. Ale ani to mu nakonec nestačilo. Soupeřky se dokázaly znovu dotáhnout, a poločas tak skončil remízou.
30'
30'
Anežka Farářová udeřila ještě dvě sekundy před koncem poločasu z pravého křídla. Od předchozí trefy navíc uteklo pouze devět sekund.
30'
Monika Kříčková byla sražena před brankovištěm, ale i tak dokázala míč vhodit přímo pod víko.
29'
Tereza Brabcová se seběhla z pravého křídla a prosadila se střelou o zem pod brankářkou.
29'
Mária Cabadajová se prosadila po rychlé dohrávce na levé křídlo parádním technickým obloučkem.
27'
Anežka Farářová má na kontě další branku ze sedmičky. Míč poslala do levého dolního růžku.
27'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Pavla Poznarová).
26'
Melani Jagodičová napřáhla na středu a propálila jak les rukou obránkyní, tak i brankářku Wizurovou.
26'
Kristina Rajová se protáhla na střed a i přes bránění vyskočila a poslala míč do branky.
26'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Tereza Filípková).
25'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Anastasija Kalyhinová).
25'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Melani Jagodičová).
25'
Nyní si timeout vybral trenér domácích, Milan Buday.
25'
Na druhé straně rychle odpověděla Mária Cabadajová z rychlého brejku střelou z levé strany do protilehlé části branky.
24'
Pavla Poznarová se prosadila z předbrankového prostoru a zapsala tak svou dnes druhou branku.
23'
A nyní se dokonce trefila Patricie Wizurová. Brankářka Poruby si našla míč a trefila ho do branky soupeře přes celé hřiště. Poruba dotáhla velkou ztrátu.
22'
Tereza Dybalová si připsala již třetí branku v tomto utkání.
21'
Aneta Kavalová našla odkrytou branku soupeře téměř přes celou palubovku.
20'
19'
Anastasija Kalyhinová sprintovala po levé straně, a pak ve skoku parádně zamířila přímo do mezírky u země mezi nohama Stojarové.
18'
Pavla Poznarová si jednoduše poradila se sedmičkou. Míč poslala do branky o zem.
16'
Anežka Farářová si vzala míč na starost na další sedmičce. I přestože se Stojarová vystřídala s jinou brankářkou, Farářová na ni vyzrála.
15'
Jaroslav Hudeček svolal Porubanky k sobě a vyžádal si oddechový čas.
14'
Tereza Filípková se prosadila ráznou střelou do pravého vinglu z dálky.
14'
Natálie Herbočková sebrala na levém křídle odražený míč po zákroku gólmany a vmetla ho zpět do branky.
13'
Tereza Dybalová skočila šipku do brankoviště a prohodila gólmanku Zlína.
13'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Daniela Šimková).
11'
Sheila Hiraldová byla na středu úplně volná. Přijala míč, proběhla se s ním a pak pálila o zem pod brankářkou Stojarovou.
10'
Lucie Polomíková proměnila samostatný brejk po pravé straně. Doběhla na střed a propálila gólmanku ránou o palubovku.
8'
Monika Kříčková opět z pivota. Tentokrát dostala přihrávku vzduchem a jednoduše do branky uklidila.
8'
Anežka Farářová si připsala druhou branku v tomto utkání, tentokrát ale ze hry.
7'
Monika Kříčková opět poslal Zlín do dvoubrankového vedení. A to po parádní přehrávce její spoluhráčky o zem pod obranou do pivota.
7'
Tereza Dybalové se prosadila nádherným technickým obloučkem z pivota.
6'
Veronika Gabrhelová se uvolnila na středu, vyskočila si a umístila míč do branky.
6'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
5'
Natálie Herbočková otočila skóre ve prospěch domácích. Dostala o zem přihrávku na levé křídlo, a o zem taky poslal míč do vzdálenější části branky.
3'
Lucie Polomíková neproměnila sedmimetrový hod. Míč poslala z druhého nápřahu do levé strany, kam se aly vysunula taky brankářka hostů.
3'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Sheila Hiraldová).
3'
Lucie Polomíková odpověděla a připsala si tak první branku.
2'
Karolína Rajová pálil dobře z levého křídla k pravé tyčce soupeřovy branky.
2'
Veronika Gabrhelová se prosadila ze středu. Vytáhla se nad obranu a skórovala odrazem o zem.
1'
Anežka Farářová otevřela skóre. Dosáhla tak po první odpískané sedmičce v zápasu. Míč poslala po nápřahu do pravého horního růžku.