Michal Neuvirth (Buffalo) – nenastoupil
Ondřej Pavelec (Winnipeg) – 26 zákroků 95%
Michael Frolík (Winnipeg) – (0+1)
Andrej Meszároš (Buffalo) – (0+0)

Je za námi dnešní utkání mezi Buffalo Sabres a Winnipeg Jets, z výhry se radují hosté z Winnipegu, po té co jim k výhře stačili pouhé dvě vstřelené branky a zásluhou výhry 1:2 si odváží všechny tři body. Budu se s vámi těšit na další utkání NHL. Všem přeji dobrou noc a hezký zbytek dne.
60:00
59:28
Opět se podařilo Winnipegu vyhodit.
59:06
Hosté vyhazují.
58:55
Vhazování před Pavelcem, Buffalo hraje v 6 hráčích Enroth zůstal na střídačce.
58:00
Dvě minuty do konce zápasu, Enroth stále zůstává ve své brance.
57:22
Aktivita Buffala ustála a winnipeg se ke konci zápasu v pohodě brání.
56:39
Mitchell teď nebezpečně nahodil kotouč na Pavelce, nebít jeho pohotového zákroku mohlo být vyrovnáno!
55:47
MIchael Frolík zahrozil domácím, po jeho střele musel Enroth schovat kotouč do své lapačky.
55:00
Buffalu zbývá na vyrovnání už jen 5 minut.
54:16
Domácí stále híří aktivitou, neustále drží kotouč na svých hokejkách, k dokonalosti chybí už jen pořádné zakončení.
52:10
Buffalu si svojí aktivitou říká o vyrovnávací branku. Winnipeg je obdrženým gólem hodně zaskočený.
51:52
Pavelec teď vytahuje jeden perfektní zákrok za druhým. Nyní předvedl vynikající reflex svojí lapačkou proti Hodgsonovi.
50:49
49:59
Winnipeg svojí přesilovou hru zatím nehraje nikterak dobře.
49:03
Moulson s Ennisem ujížděl dva na jednoho, prvně jmenovaný předal přihrávku Ennisovi, který neudělal nic špatně, ale neskutečný Ondřej Pavelec se krásně přemístil a svým levým betonem zachránil svůj tým od vyrovnávacího gólu.
48:49
Přesilovka pro hosty! Na trestnou lavici usedá Meszaros.
47:53
Stafford hledal před brankou Deslaurierse, který byl dobře pokrytý Stuartem, který zabránil vzniknutím nějaké šance domácích.
47:06
Vhazování před Pavelcem.
46:30
Domácí po vstřelené brance výrazně ožili a velmi aktivně útočí.
45:30
Sabres právě vstřelili branku!
A nyní je Ondřej Pavelec již překonán! Zblokovaná střela Winnipegu od modré čáry se odrazila přimo do jízdy CHRISOVI STEWARTOVI, který backhandovým blafákem překonává Pavelce. Asistence: Marcus Foligno
44:09
Pavelec je dnes neskutečný! Další vynikající zákrok českého brankáře hned po dvou střelách Moulsona a Ennise!
43:15
Ristolainen nahodil kotouč na Pavelce, který vyrazil ramenem pouze před za sebe přímo na hokejku dojíždějícího Mitchella, který se svou šanci pohrdl a první gól svého týmu v dnešním zápase nevtřelil.
42:47
Little teď vyzkoušel Enrothovu pozornost backhandovou střelou, Enroth byl v pozoru a kotouč vyráží do rohu.
41:51
41:30
A další vyhození hostů.
40:54
Winnipeg se zatím v poklidu brání a Buffalo k ničemu nepouští.
40:02
Domácí začnou přesilovou hrou, kterou budou dohrávat z druhé třetiny.
40:01
Je za námi druhá třetina, ve které hosté navýšili své vedení na 0:2, uvidíme zda domácí odpoví a utkání zdramatizují. Třetí třetina začne přibližně v 02:52.
40:00
39:51
A domácí budou mít další možnost přesilové hry, za hákování je vyloučen Mark Stuart.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:06
38:03
Velký závar před Pavelcem, který absolutně nevěděl, kde má kotouč, naštěstí pro hosty se nejlépe z hráčů zorientoval Trouba, který vyhazuje kotouč do bezpečí.
36:02
Ennis stříli tvrdou ránu od modré, míří ovšem mimo!
34:58
Domácí tuhle přesilovou hru zatím hraji velmi dobře! Pavelec má co dělat, lítá na něj střela za střelou!
34:20
Winnipeg právě vstřelil branku!
Winnipeg navyšuje své vedení ve vlastním oslabení MICHAEL FROLÍK si vybojoval kotouč za hostující brankou, následně jí obkroužil a střelou na přední tyč Ernothovi brány posílá svůj tým do vedení 2:0! Bez asistence
34:06
Domácí budou mít pětiminutovou přesilovou hru 5 na 4, po té co Lowry tvrdě atakoval na hrazení svého soupeře a je vyloučený na 5+10 . Za následnou potyčku si odsedí osobní trest Stewart s Pardym.
33:11
Krásná individuální akce Ennise, který si vysokým obloučkem přehodil oba bránící obránce a uháněl sám na Pavelce, který zachránil svůj tým dalším vynikájícím zákrokem!
32:26
Winnipeg teď déle než minutu držel kotouč ve třetině domácích, ale k nějaké výrazné šanci se hosté nedostali.
31:22
Michael Frolík se pokusil o střelu, která bohužel pro něj byla zblokována a končí v hledišti.
30:57
Ve druhé třetině sledujeme spíše hodně bojovný hokej, pohledných akcí je opravdu prachbídně málo.
30:17
Vhazuje se ve středním pásmu.
29:36
Oba hráče tento prohřešek stojí dvouminutovým odpykáním na trestné lavici.
29:36
A nyní jsme byli svědky bitky! Porvali se Weber s Pelusem, druze jmenovaný z tohoto souboje vyšel jako vítěz.
29:03
Hromadná strkanice před Enrothem, do které se zapletli snad všichni hráči na ledě, rozhodčí vylučovat nebudou.
27:58
Byfuglien má za sebou velice dobré střídání. Domácí měli co dělat, aby ho vůbec odstavili od kotouče, což se jim ani nakonec nepovedlo a Byfuglien se dostal ke střele, se kterou si bez problému poradil Enroth.
27:01
Gionta teď uháněl po pravé straně mantinelu a vyslal na Pavelce tvrdou ránu zápěstím, Ondřej Pavelec vytasil perfektní zákrok svou lapačkou!
26:12
Odpískán ofsajd hostům. Druhá třetina se s tou první nedá snad ani porovnat. Brankáři obou týmů si ještě ani pořádně nesáhli na kotouč.
25:23
Domácí v plném počtu. Winnipeg si za celou přesilovou hru nic neytvořil a domácí se bez problému ubránili.
24:23
Minuta přesilové hry je za námi a zatím jsme neviděli žádnou nebezpečnou akci od Winnipegu.
23:23
A hosté si zahrají přesilovou hru! Za Hákování míří na trestnou lavici Foligno.
23:11
Vhazuje se po pravici Enrotha.
22:48
Druhá třetina nám zatím nenabídla ani jedinou střelu na branku. Hráči většinou bojují o kotouče v rozích kluziště.
21:59
Pardy musel vyhodit kotouč přes všechny čáry, před dotírajícím Ennisem.
21:13
20:45
Buffalo zatím ani nevystřelilo na branku soupeře.
20:03
Domácí pokračují v přesilové hře.
20:01
Je za námi první třetina, která nám nabídla spoustu zajímavých situaci, ze všech nejdúležitěší byla ta ze 4 minuty, kdy se hosté z Winnipegu dostali do vedení zásluhou Bryana Littla, uvidíme co Buffalo udělá s nepříznivým stavem ve druhé třetině. Druhá třetina začne přibližně v 01:57
20:00
19:13
Za hákování na trestnou lavici usedá Bogosian, domácí mají možnost dvou minutové přesilovky 5 na 4.
19:08
Velký závar před Ondřejem Pavelcem! Nahozený kotouč náš brankář neudržel a Wheeler se snažil před brankou kotouč dorazit za Pavelcovi záda, bohužel pro domácí byl Pavelec důraznější, kotouč zalehl a hra se následně přerušuje.
19:00
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
17:19
Kane dostal pěkný pas přímo před Enrotha, na kterého nevyzrál a jeho tečovaný pokus končí v jeho výstroji!
16:49
16:00
Domácím se přesilová hra vůbec nedaří, zatím nedokázali ani jednou vystřelit na Pavelce.
15:34
Velká šance Winnipegu a v ní Alischuk, který se řítil zcela sám na Enrotha, který jeho blafákový úmysl skvěle vystihl a betonem zacelil veškerý prostor u své pravé tyče, kam Alischuk mířil!
14:58
Winnipeg ihned po vhazování vyhazuje kotouč ze své třetiny.
14:49
Hosté se již dotkli kotouče a hra se přerušuje. Na trestnou lavici usedá Andrew Ladd. Domácí mají výhodu přesilové hry pěti proti čtyřem.
14:22
Bude se vylučovat, domácí mají výhodu.
13:23
Po střele Whebera se bude vhazovat před Pavelecem.
12:46
Buffalo zakládá útočnou akci z poza své branky.
11:52
Buffalo se začíná pomaličku osmělovat, oproti začátku utkání jsou nyní domácí lepším týmem.
10:18
Pardy to zkusil od modré, Enroth si s jeho střelou poradil.
09:47
Ennis dobře oklamal svého strážce u levého mantinelu a z velkého úhlu nahodil na Pavelce kotouč, který ho vyrazil do rohu kluziště.
09:08
Hromadnou strkanici před Onřejem Pavelcem, ukončil hlavní rozhodčí přerušením hry. Vylučovat se nebude.
07:57
I nadále je daleko aktivnější Winnipeg.
06:34
Andrew Ladd se teď ukličkoval ve třetině domácích a ztratil tak zcela zbytečně kotouč.
05:48
Vhazování před Enrothem.
05:01
Hosté jsou v úvodních minutách první třetiny daleko aktivnější než domácí, čímž si vysloužili už i vedoucí branku.
04:16
Peluso teď vyslal tvrdou ránu na Enrotha! Který jen stihl na poslední chvíli zareagovat a vyrazil kotouč svým betonem!
03:41
A máme tu první branku utkání, hosté využívají přesilovou hru! Hosté perfektní kombinací v přesilové hře zamotali hlavy domácím obráncům! BRYAN LITTLE dostal přihrávku, položil si na led domácího hráče a střelou zápěstím uklidil kotouč pod horní tyčku! Asistence: Andrew Ladd, Jacob Trouba
03:06
A máme tu první vyloučení utkání. Hosté si zahrají přesilovou hru na trestnou lavici usedá Kaleta.
01:48
Wheeler nyní z otočky posílal kotouč před Enrotha, domácí obrana naštěstí jeho myšlenku ihned vystihla a vyhodila kotouč přes všechny čáry.
01:00
Vhazuje se před Pavelcem.
00:27
Enroth si připisuje první zákrok po střele Littla.
00:01
Dobrý den vítám Vás u dalšího utkání nejslavnější hokejové ligy světa a to Kanadsko-americké NHL, kdy se proti sobě postaví Buffalo Sabres a Winnipeg Jets.

Buffalo Sabres

Hráčům Buffala se v letošní sezóně vůbec nedaří. V dosavadních 21 zápasech dokázali získat pouhých 14 bodů což je řadí až na poslední místo ve Východní konferenci. Ovšem nutno podotknout, že v posledních týdnech jejich forma jde postupně nahoru, kdy dokázali za poslední 3 zápasy získat plný počet bodů. Na domácím kluzišti Buffalo z 11 zápasů získalo 8 bodů což je v tabulce domácích týmů řadí na 14 místo. Nejproduktivnějším hráčem domácích je kanadský útočník Tyler Ennis, který si připsal na své konto 6 gólu a 7 asistencí.

Winnipeg Jets

Hosté z Winnipegu jsou na tom v tabulce o poznání lépe než domácí. Winnipeg z dosavadních 23 zápasů získal 25 bodů, což je v postavení v tabulce v Západní konferenci řadí na 7 místo. Na kluzištích svých soupeřů se Winnipegu celkově daří. Ze 13 zápasů venku dokázali hosté nasbírat 16 bodů což je v tabulce hostujících týmu řadí na 4 místo. Nejproduktivnějším hráčem je americký útočník Blake Wheeler , který si v dosavadních 22 zápasech připsal 14 bodů za 9 vstřelených gólů a 5 asistencí.

Columbus Blue Jackets – Winnipeg Jets 2:4
Winnipeg Jets – St.Louis Blues 2:4
Winnipeg Jets – Detroit Red Wings 3:4
Winnipeg Jets – New Jersey Devils 3:1
Minnesota Wild – Winnipeg Jets 4:3 pp