Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek úterního odpoledne a někdy příště opět na shledanou.
Hosté dnes vyhrávají 1:2 a stejným rozdílem vedou v sérii play-off. Domácí se sice dostali v čase 17:28 do vedení, když se prosadil Stěpanov. Ve druhé třetině však byli lepším týmem hosté a ti dokázali otočit stav utkání, když se v čase 29:31 trefil v oslabení Osala a v čase 36:15 Antipin po skvělé přihrávce od Kováře. Další zápas můžete sledovat zítra.

Střely na branku: 30 – 28
Vyhrané buly: 28 – 26
60:00
59:15
Oddechový čas pro hosty.
59:13
Domácí to zřejmě zkusí každou chvíli v šesti.
58:34
Kolcova střela neprošla ke Košečkinovi a hosté vyhazují.
57:27
Domácí se vůbec nemohou usadit v útočném pásmu a minuta a půl z přesilovky je pryč.
56:50
Kolcov vypálil tvrdou střelu od modré, Košečkin tuto střelu skvěle vyráží.
56:09
Hosté vyhazují kotouč až k Sochatskijmu.
56:00
Domácí si zahrají čtyřminutovou přesilovku 5na4! 2+2 minuty za hru vysokou holí dostává Platonov.
55:00
Posledních 5 minut třetí třetiny.
54:20
Domácí nyní vyhazují kotouč přes všechny čáry a rozhodčí pískají zakázané uvolnění.
54:05
Domácí jsou nyní aktivnějším týmem a snaží se za každou cenu vyrovnat.
53:26
Ankudinov si skvěle navezl kotouč po pravé straně do útočného pásma a následnou střelou trefuje pravou tyč!
52:39
U kotouče jsou nyní domácí a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
51:34
Chlystov dostal skvělou křižnou přihrávku na levý kruh, jeho rychlou střelu však dokázal Košečkin fantasticky chytit!
50:57
Jeden z domácích hráčů nyní stál v brankovišti a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
49:52
Višněvskij vypálil dělovku od modré, Košečkin kotouč vyráží pouze k Pihlströmovi, ten však trefuje znovu Košečkina a poté už jeden z obránců vyhazuje kotouč do bezpečí.
49:37
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Kovář.
48:51
Pihlström se dostal ke kotouči těsně před Košečkinem, ten ho skvělým zákrokem vychytal a drží tak stále svému týmu vedení.
48:06
Kolcov hledal z pravé strany před brankou své spoluhráče, nikoho však nenašel a kotouč míří do rohu kluziště.
47:46
Bartyšin vypálil od modré, Sochatskij opět chytá.
47:25
Platonov zkusil své štěstí z levého kruhu, Sochatskij však bez problémů tuto střelu chytá.
47:09
Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry a tak se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici Sochatskijho.
46:20
Hosté v pohodě ubránili přesilovku a už jsou na ledě v plném počtu.
45:17
Timkin nyní vypálil z levého kruhu a Sochatskij kotouč musel podržet, vhazovat se tak bude po jeho levici.
44:42
Kolcov nedokázal zachytit kotouč na modré čáře a ten tak končí až ve středním pásmu.
44:24
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Juňkov.
43:52
Osala vypálil bekhendem z beprostřední blízkosti branky, Sochatskij však tuto střelu dokázal chytit.
43:43
Potěchin vypálil z pravého kruhu, Sochatskij tuto střelu dobře viděl a v pohodě ji chytá.
43:09
Hosté nyní sice vstřelili branku, Juňkov však zasáhl kotouč vysokou holí a tak branka nemůže být uznána.
43:00
42:11
Mozjakin vypálil z mezikruží, Sochatskij předvádí opět skvělý zákrok.
41:05
Domácí však vyhráli buly po levici svého brankáře a kotouč vyhazují do bezpečné vzdálenosti od branky.
41:00
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Kolcov.
40:32
Brent nyní dostal skvělou přihrávku před branku, následnou střelu však fantasticky zlikvidoval Sochatskij a stav tak zůstává stále stejný.
40:17
Hostům byl nyní odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:03
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihend se tlačí do útoku.
40:01
Hosté se vzpamatovali z první třetiny a do druhé třetiny vlítli velmi sebevědomě. V čase 29:31 ujel v oslabení s kotoučem Osala a vyrovnal stav utkání na 1:1, následně v čase 36:15 dokázal po skvělé přihrávce od Kováře otočit vývoj zápasu Antipin. Ve třetí třetině to tak bude ještě velký boj.

Střely na branku: 9 – 11
Vyhrané buly: 9 – 8
Třetí třetiny začne zhruba v 16:09.
40:00
39:29
Mozjakin nyní vypálil fantastickou střelu z mezikruží, Sochatskij však předvedl ještě lepší zákrok a stav tak zůstává stále 1:2.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:33
Kulda posílá kotouč do ochranné sítě a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
37:38
Domácí tak musí opět zabrat aby s tímto výsledkem ještě dokázali něco udělat.
36:15
Metallurg právě vstřelil branku!
Hosté otáčejí vývoj utkání a vedou už 1:2! Kovář našel skvělou přihrávku přes brankoviště u levé tyče VIKTORA ANTIPINA, ten na poprvé kotouč netrefil, na podruhé však už zavěsil pod horní tyčku a poslal tak hosty do vedení. Asistence: Sergej Mozjakin, Jan Kovář
35:43
Domácí nyní dokázali vyhodit ze své třetiny a ihned jede celá čtveřice střídat.
35:16
Mozjakin vypálil od modré, Sochatskij kotouč vyráží pouze před sebe k jednomu ze svých obránců a ten kotouč vyhazuje do bezpečí.
34:57
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Kutuzov.
34:11
Timkin nyní skvěle zavezl kotouč do útočného pásma, následně však o něj přichází.
32:03
Z následného protiútoku se ke střele z mezikruží dostal Slepyšev, branku však přestřeluje.
31:49
Hosté si nyní nepřesně přihráli v útočném pásmu a domácí se tak ženou do protiútoku.
31:07
30:14
Skačkov se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho střelu skvěle chytá Košečkin.
29:49
Domácí si zahrají krátkou přesilovku 5na3. Dvě minuty za držení hole dostává Lee.
29:31
Hosté vyrovnávají v oslabení! OSKAR OSALA dokázal vypíchnout kotouč jednomu z domácích hráčů a řítil se sám proti Sochatskijmu, toho následnou střelou pod pravý beton překonává a vyrovnává na 1:1. Bez asistence.
28:40
Domácí nyní vysílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, Košečkin však zatím odolává a všechny střely kryje.
28:10
Kajgorodov vyslal střelu z pravého kruhu, Košečkin vyrazil kotouč pouze před sebe k Višněvskijmu, ten následně nedokázal kotouč zasunout za brankáře.
27:52
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Stapleton.
27:12
Hartikainen se dostal ke střele z pravého kruhu, Košečkin tuto střelu dobře viděl a tak kotouč vyráží do rohu kluziště.
26:24
Mozjakin nyní příliš nevychytal nahození kotouče do útočného pásma a kotouč posílá do ochranné sítě.
26:11
Timkin se dostal s kotoučem po pravé straně kluziště až ke střele z pravého kruhu, Sochatskij však byl připraven u své levé tyče a střelu v poklidu chytá.
25:48
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry a tak se píská zakázané uvolnění.
25:17
Bereglazov vypálil z mezikruží, trefil však jen jednoho z obránců.
24:26
Makarov dostal skvělou křižnou přihrávku před branku, kotouč sice dokázal trefit, branku ale bohužel ne.
23:50
Kovář hledal z pravé strany kluziště před brankou Zaripova, před ním však skvěle zasáhl jeden z obránců a kotouč končí na jeho hokejce.
22:52
Domácí si nyní nerozuměli v rozehrávce a kotouč se dostává k hostujícím hráčům.
21:17
Slepyšev se dostal z ničeho nic před brankou ke kotouči, poté se však dostal s kotoučem do velkého úhlu a tak ještě hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, kotouč se však nakonec odráží od bruslí jednoho z obránců daleko od hostující branky.
20:45
Kovář nyní pálil od modré, jeho střela však končí nad brankou.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly a nyní s kotoučem kombinují ve své třetině.
20:01
První třetina je za námi. Dnešní zápas je zatím velmi vyrovnaný a oba celky si dokázali vytvořit mnoho šancí, oba brankáři však zatím chytají skvěle. Avšak jedna branka v této třetině padla a dali jí konkrétně domácí, když se v čase 17:28 prosadil z beprostřední blízkosti Stěpanov. Uvidíme jak se bude dále zápas vyvíjet.

18:44
Hosté se nyní dostali ke dvou slibným střelám z mezikruží, obě střely však skvěle chytá Sochatskij.
17:28
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení! Jeden z domácích hráčů přihrál skvěle před branku na Zubareva, ten kotouč jen přiťuknul na branku, Košečkin však kotouč vyrazil před sebe k úplně volnému ALEXANDRU STĚPANOVOVI a ten i s menším štěstím překonává Košečkina. Asistence: Alexej Gluchov, Andrej Zubarev
16:38
Skačkov vypálil tvrdou ránu od modré, kotouč však míří daleko vedle pravé tyče.
15:35
Hartikainen si skvěle vybruslil s kotoučem před branku z pravé strany kluziště, jeho následná střela však končí těsně vedle levé tyče.
14:00
Chabarov nyní nahodil kotouč od modré před branku, ani jeden z jeho spoluhráčů ho nedokázal tečovat a tak Sochatskij kotouč vyráží do rohu kluziště.
13:47
Kotouč se nyní dostal až k Sochatskijmu a ten ho raději podrží. Následuje komerční přestávka.
12:47
Hartikainen hledal z pravé strany kluziště křižnou přihrávkou před brankou jednoho ze svých spoluhráčů, kotouč mu však přeskočil hůl a tak končí v rohu kluziště.
11:49
Domácí nyní drží útočné pásmo.
11:01
Skačkov vypálil jedovatou střelu z mezikruží, Košečkin měl s tímto pokusem menší problémy, nakonec však kotouč kryje ve své lapačce.
10:20
Potěchin vypálil z levého kruhu, kotouč však míří vedle pravé tyče branky.
09:28
Osala se nyní dostal po levé straně kluziště až před Sochatskijho, když už však chtěl zakončovat, tak mu do střely vložil hokejku jeden z obránců a kotouč tak míří do ochranné sítě.
08:06
07:57
Kolcov se dostal v oslabení do úniku, jeho následná střela nad rameno Košečkina však končí těsně nad brankou.
06:49
Mozjakin nyní skvěle vybruslil s kotoučem zpoza branky, jeho následnou střelu však Sochatskij vyráží.
06:23
Hosté nedokázali udržet puk v útočném pásmu a domácí tak pohodlně vyhazují.
06:06
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Bodrov.
05:04
Makarov nyní skvěle zavezl kotouč po pravé straně až do útočného pásma, poté našel před brankou úplně osamoceného Slepyševa, jeho následnou kličku do bekhendu však dokázal Košečkin skvěle zlikvidovat.
04:10
Jeden z hostujících hráčů se skvěle prokličkoval po pravé straně kluziště až do útočného pásma, poté mu však kotouč utíká od hokejky a tak se ho zmocňují domácí.
03:32
Birkujov pálil od modré, branku však vůbec netrefil.
02:52
02:20
Kolcov zkusil své štěstí od modré, Košečkin byl však opět připraven a kotouč vyráží.
01:11
Domácí si nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a sami se o něj připravují.
00:52
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Timkin.
00:48
Heikkinen vyslal střelu od modré, Košečkin však tuto střelu dobře viděl a vpohodě ji vyráží do rohu kluziště.
00:20
Domácí nyní vyhodili kotouč přes všechny čáry a tak se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Sochatskijho.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly a ihned se tlačí do útoku.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v zelených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.
Nejproduktivnější hráči obou mužstev

Salavat Julajev Ufa – Na domácí straně to je Ruský obránce Kirill Kolcov, který má na svém kontě 48 bodů za 18 branek a 30 asistencí.

Metallurg Magnitogorsk – Na druhé straně to je Český útočník Jan Kovář, který má na svém kontě 68 bodů za 24 gólů a 44 asistencí.
Ufa vstoupila do prvního kola play-off ze šesté příčky Východní konference, zato Metallurg skončil v tabulce Východní konference na třetí příčce a tak do zápasu s Ufou vstoupili v roli favorita. První zápas na domácím kluzišti Metallurg zvládl a vyhrál pohodlně 2:0, druhý zápas se jim však příliš nepovedl a Ufa dokázala vyhrát 1:2. Stav série je tak po dvou zápasech vyrovnaný 1:1.

Posledních 5 vzájemných utkání

Magnitogorsk – Ufa 1:2
Magnitogorsk – Ufa 2:0
Ufa – Magnitogorsk 3:2
Magnitogorsk – Ufa 2:6
Magnitogorsk – Ufa 2:1 sn (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky. Vítám vás u dnešního zápasu play-off KHL mezi Salavat Julajev Ufa a Metallurg Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.