To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek pátečního večera!
Je rozhodnuto. Domácí Doněck přidal v každé třetině jednu branku a zaslouženě zvítězil. Gólman Holt si navíc připisuje čisté konto.
Střely na branku: 28:29.
60:00
59:43
Gluchov trefuje pouze lapačku gólmana.
59:12
Ozolinš se nedostal ke střele z prostoru mezi kruhy. Byl zablokován obránci.
58:30
Minuta a půl do konce zápasu. Puk ve středním pásmu.
57:44
Nyní se dostali ke kotouči hosté. Při pokusu o založení útoku zapříčinili akorát zakázané uvolnění.
56:44
Doněck nadále hru kontroluje. Střela na Galimova z ostrého úhlu neúspěšná.
55:41
Čas se chýlí ke konci. O vítězi již zřejmě není pochyb. Domácí mají nyní kotouč na holi a snaží se vytvořit ještě nějakou šanci.
54:49
A nyní šance na druhé straně. Holt chytil téměř jistý gól.
50:50
Hosté se ubránili. Gluchov je na ledové ploše.
49:55
Domácí zcela uzamkli soupeře v pásmu. Obrovská šance jednoho z útočníků, jehož střelu zastavil gólman se štěstím!
49:20
Kagarlickij zakončuje z mezikruží. Galimov připraven. Kotouč schoval do klína.
48:50
Domácí si dnes zahrají první přesilovku. Potrestán Gluchov (MYT) - 2 minuty za podražení.
47:00
A nyní šance na druhé straně. Přečíslení dva na jednoho, kotouč se zastavil někde v brankovišti. Galimov jej raději zalehl.
46:30
Holt se nyní musel hodně ohánět. Lítaly na něj puky ze všech stran.
46:15
Hosté by chtěli skóre alespoň kosmeticky upravit. Nyní je však v další šanci zastavuje ofsajd.
42:16
Doněck právě vstřelil branku!
Také na začátku třetí třetiny domácí skórují. Při akci dva na dva dorazil kotouč za záda Galimova SERGEJ VARLAMOV. Asistence: Denis Kočetkov.
Dnešní utkání sleduje 3573 diváků.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:33.

Střely na branku po dvou třetinách: 18:22.
Také druhá třetina nabídla jednu branku. A opět skórovali ve druhé minutě tohoto dějství domácí. Atlant nevyužil téměř čtyřminutovou přesilovku pět na čtyři.
40:00
39:46
Třetina se dohrává v útočném pásmu Atlantu.
39:22
Bartulisova dělovka od modré čáry našla cíl v klíně brankáře Galimova.
38:40
Nedorost je zpět na ledě. Doněck ubránil téměř čtyři minuty ve čtyřech.
38:27
Ani proti čtyřem se Atlantu nedaří. Domácí velmi dobře brání.
36:55
Doněck ve čtyřech. Soupeř vystřelil při hře pět na tři jen jednou, ale Holt schoval puk do klína.
36:40
Chvíli se bude hrát pět na tři! Nedorost (DON) - 2 minuty za podražení.
36:24
Hosté konečně v útočném pásmu, avšak ke střele se nedostávají.
35:33
Domácí celek se podruhé osvobozuje. Atlantu se přesilovka zatím nedaří.
35:08
Hned první přesilovkovou střelu od modré čáry ukryl gólman do klína.
34:55
První dnešní vyloučení. Bartulis (DON) - 2 minuty za zdržování hry.
34:05
Jeden z hostujících útočníků málem unikl do brejku, ale domácí obrana jej na poslední chvíli zastavila.
33:20
Frogren z mezikruží neúspěšný. Bude se vhazovat.
32:19
Mytišči je momentálně aktivnější. Doněck však dobře brání a moc prostoru ke střelám soupeři nedává.
31:15
Hosté nyní zatopili před Holtem. Ale gól z toho nakonec není.
21:54
DENIS KOČETKOV byl vyslán do brejku a zcela nekompromisně zakončil. Asistence: Sergej Varlamov.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:46.
První dvacetiminutovka přinesla poměrně rychlý hokej. Domácí se dostali již ve druhé minutě do vedení. Soupeř se snažil vyrovnat, nejblíže k tomu měl Krikunov, avšak brankář Holt byl proti. Zatím jsme neviděli jediné vyloučení.
20:00
19:36
Třetina se již jen dohrává. Nikdo se nikam nežene.
18:40
Galimov kryje nahození útočícího hráče.
18:00
Poslední dvě minuty první třetiny. Atlant se alespoň na chvíli dostal před Holta, ale nevystřelil.
17:30
Kotouč ve středním pásmu. Hosté nyní mají problém si přihrát.
16:15
Krikunov se prosmýkl domácí obraně, ovšem v koncovce neuspěl. Holt si se střelou z kruhu hravě poradil.
15:24
Bartulis trefil od modré jen bránícího hráče.
13:30
Hra se přesunula na druhou stranu. Avšak Doněck branku soupeře neohrozil.
12:15
Po komerční pauze se vhazuje v obranném pásmu domácích.
11:55
Nyní dobrá střela jednoho z domácích hráčů, avšak Galimov stál včas na svém místě.
09:45
Hra pokračuje. K vidění však nejsou žádné větší šance. Hraje se rychlý hokej.
Také na druhé straně šance. Také Engqvistova střela není úspěšná. Holt ji schoval do výstroje.
07:48
Robitaille poslal kotouč z bezprostřední blízkosti do lapačky gólmana.
06:45
Postavení mimo hru domácího celku.
06:04
Poslední minuta nepřinesla žádnou šanci. Hraje se nahoru - dolu.
04:30
Kočetkov našel v mezikruží Wilsona, jenž se snažil zakončil mezi nohy Galimova. Ten včas sevřel betony.
03:45
Holt nyní vyrazil betonem střelu jednoho z útočníků soupeře.
02:58
Atlant by rád odpověděl, ale zatím se dopouští častých nepřesností. Postavení mimo hru.
01:10
Raketový vstup do zápasu domácích. Soupeř nechal před brankou osamocenou dvojici útočníků a RANDY ROBITAILLE poslal kotouč z dorážky pod horní tyčku. Asistence: Dmitrij Kagarlickij, Lukáš Kašpar.
00:15
Domácí vyhráli úvodní vhazování. Pokus o první střelu skončil v ochranné síti za brankou.
00:01
Hráči vstupují na ledovou plochu. Zápas za malou chvíli začne.

HC Donbass Doněck: Holt, Laco - Wilson, Podhradský, Bartulis, Tereščenko, Kolář, Peretjagin - Nedorost, Kiiskinen, Dadonov - Kagarlickij, Robitaille, Kašpar - Wirtanen, Kočetkov, Varlamov - Pettersson, Donika, Nikiforov.

Atlant Mytišči: Galimov, Davydov - Batyršin, Rukavišnikov, Dyblenko, Osipov, Višněvskij, Ozolinš, Kosmačov, Frogren - Gluchov, Kablukov, Kolcov - Engkvist, Majorov, Ševčenko - Michnov, Točickij, Krikunov - Ignatuškin, Jašin, Šmeljov.
Poslední vzájemný zápas skončil lépe pro ukrajinský tým, který na ledě Atlantu díky vítězné brance Ruslana Fedotěnka v nájezdech rozhodl o bodu navíc pro svůj tým. Donbass jde do zápasu jako favorit, ale proti Atlantu je nečeká vůbec lehký zápas. V posledním zápase si Mitišči s chutí zastřílelo proti Čechovu, kdy zvítězili 7:3. Naproti tomu Doněck doma padl s Novgorodem, kterému podlehl po nájezdech 3:2. Bitva o play-off vrcholí a zápas určitě nebude postrádat náboj. Kdo si v tabulce po zápase polepší?
Oba soupeře dělí v tabulce sedm bodů. Lépe jsou na tom domácí, kteří však ve středu podlehli Novgorodu po samostatných nájezdech. Hosté porazili v posledním utkání před týdnem Čechov.
Pěkné páteční odpoledne. Dnešním dnem pokračuje svými dalšimi koly ruská KHL. Doněck přivítá na svém kluzišti Mytišči.