FORTUNA liga 2018/2019 - tabulka - výsledky - 1. fotbalová liga | iSport.cz

Skupina o Evropu

Vstup do detailu
Z V R P Skóre B

Kvalifikace o Evropskou ligu

Vstup do detailu

Baráž o účast ve FORTUNA:LIZE

Vstup do detailu
21. 4. • 17:00
Zlín vs. Slavia Zlín vs. Slavia Stadion Letná, Zlín Stadion Letná, Zlín
Zlín
Zlín
1:0
ONLINE
21. 4.
17:00
Slavia
Slavia
21. 4. • 17:00
Sparta vs. Karviná Sparta vs. Karviná Generali Arena, Praha-Letná Generali Arena, Praha-Letná
Sparta
Sparta
1:3
ONLINE
21. 4.
17:00
Karviná
Karviná
21. 4. • 17:00
Dukla vs. Ml. Boleslav Dukla vs. Ml. Boleslav Na Julisce, Praha-Dejvice Na Julisce, Praha-Dejvice
Dukla
Dukla
2:2
ONLINE
21. 4.
17:00
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
21. 4. • 17:00
Ostrava vs. Opava Ostrava vs. Opava Městský stadion, Ostrava-Vítkovice Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Ostrava
Ostrava
2:0
ONLINE
21. 4.
17:00
Opava
Opava
21. 4. • 17:00
Bohemians 1905 vs. Jablonec Bohemians 1905 vs. Jablonec Ďolíček, Praha-Vršovice Ďolíček, Praha-Vršovice
Bohemians 1905
Bohemians 1905
1:0
ONLINE
21. 4.
17:00
Jablonec
Jablonec
21. 4. • 17:00
Příbram vs. Plzeň Příbram vs. Plzeň Na Litavce, Příbram Na Litavce, Příbram
Příbram
Příbram
1:1
ONLINE
21. 4.
17:00
Plzeň
Plzeň
21. 4. • 17:00
Olomouc vs. Teplice Olomouc vs. Teplice Andrův stadion, Olomouc Andrův stadion, Olomouc
Olomouc
Olomouc
2:0
ONLINE
21. 4.
17:00
Teplice
Teplice
21. 4. • 17:00
Liberec vs. Slovácko Liberec vs. Slovácko Stadion U Nisy, Liberec Stadion U Nisy, Liberec
Liberec
Liberec
3:2
ONLINE
21. 4.
17:00
Slovácko
Slovácko

Tabulka střelců

Hráč Góly
1. Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 22
2. Jean-David Beauguel Plzeň 14
3. Miroslav Stoch Slavia 12
4. Jakub Hora Teplice 11
5. Guélor Kanga Sparta 11
6. Benjamin Tetteh Sparta 11
7. Tomáš Wágner Karviná 11
8. Martin Doležal Jablonec 10
9. Tomáš Souček Slavia 10
10. Josef Hušbauer Slavia 9
11. Nemanja Kuzmanović Ostrava 9
12. Tomáš Smola Opava 9
13. Michal Trávník Jablonec 9
14. Lukáš Budínský Karviná 8
15. Dame Diop Ostrava 8
16. Milan Škoda Slavia 8
17. Libor Kozák Liberec 7
18. Michael Krmenčík Plzeň 7
19. Jan Kuchta Teplice 7
20. Lukáš Masopust Slavia 7
21. Martin Nešpor Olomouc 7
22. David Vaněček Teplice 7
23. Milan Baroš Ostrava 6
24. Tomáš Chorý Plzeň 6
25. Jan Chramosta Jablonec 6
26. Vlastimil Daníček Slovácko 6
27. Uroš Djuranović Dukla 6
28. Antonín Fantiš Příbram 6
29. Jan Matoušek Příbram 6
30. Roman Potočný Liberec 6
31. Tomáš Poznar Zlín 6
32. Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 6
33. Dávid Guba Karviná 5
34. Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
35. Peter Olayinka Slavia 5
36. Jakub Plšek Olomouc 5
37. Roman Procházka Plzeň 5
38. Pavel Vyhnal Zlín 5
39. Tomáš Zajíc Slovácko 5
40. Patrik Hrošovský Plzeň 4
41. Václav Juřena Opava 4
42. Tomáš Ladra Ml. Boleslav 4
43. Pavel Moulis Teplice 4
44. Jakub Nečas Bohemians 1905 4
45. Jan Rezek Příbram 4
46. Ivan Schranz Dukla 4
47. Miroslav Slepička Příbram 4
48. Nicolae Stanciu Sparta 4
49. Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
50. Jaromír Zmrhal Slavia 4
51. Vladimír Coufal Slavia 3
52. Šimon Falta Olomouc 3
53. Martin Fillo Ostrava 3
54. Michal Frydrych Slavia 3
55. Martin Hašek Sparta 3
56. Stanislav Hofmann Slovácko 3
57. Tomáš Holeš Jablonec 3
58. David Houska Olomouc 3
59. Lukáš Hůlka Bohemians 1905 3
60. Matěj Hybš Liberec 3
61. Joel Ngandu Kayamba Opava 3
62. Ondřej Kúdela Slavia 3
63. Roman Květ Příbram 3
64. Marek Matějovský Ml. Boleslav 3
65. Ruslan Mingazov Příbram 3
66. Jakub Považanec Jablonec 3
67. Matěj Pulkrab Sparta 3
68. Lukáš Sadílek Slovácko 3
69. Ondřej Šašinka Ostrava 3
70. Bronislav Stáňa Opava 3
71. Josef Šural Sparta 3
72. Stanislav Tecl Slavia 3
73. Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
74. Alexandru Baluta Slavia 2
75. Lukáš Bartošák Zlín 2
76. Vít Beneš Olomouc 2
77. Jan Bořil Slavia 2
78. Martin Dostál Bohemians 1905 2
79. David Douděra Dukla 2
80. Ján Ďurica Dukla 2
81. Pavel Dvořák Olomouc 2
82. Adnan Džafić Zlín 2
83. Martin Frýdek Sparta 2
84. Petr Galuška Karviná 2
85. Marek Havlík Slovácko 2
86. Adam Hložek Sparta 2
87. Lukáš Holík Dukla 2
88. Daniel Holzer Ostrava 2
89. Robert Hrubý Ostrava 2
90. Jakub Janetzký Opava 2
91. Václav Jemelka Olomouc 2
92. Josef Jindřišek Bohemians 1905 2
93. Vladimir Jovović Jablonec 2
94. Tomáš Jursa Opava 2
95. Lukáš Kalvach Olomouc 2
96. Jan Kopic Plzeň 2
97. Jan Kovařík Plzeň 2
98. Daniel Krch Bohemians 1905 2
99. David Lischka Jablonec 2
100. Tomáš Malinský Liberec 2
101. Petr Mareš Ml. Boleslav 2
102. Dominik Mašek Ml. Boleslav 2
103. Róbert Matejov Zlín 2
104. Muris Mešanović Ml. Boleslav 2
105. Branislav Milošević Dukla 2
106. Filip Oršula Liberec 2
107. Jan Pázler Liberec 2
108. Jakub Pešek Liberec 2
109. Srdjan Plavšić Sparta 2
110. Jakub Podaný Dukla 2
111. David Puškáč Opava 2
112. Eric Ramírez Karviná 2
113. Jakub Řezníček Plzeň 2
114. Martin Sladký Olomouc 2
115. Vojtěch Smrž Karviná 2
116. Patrizio Stronati Ostrava 2
117. Daniel Tetour Dukla 2
118. Jiří Texl Olomouc 2
119. Mick Van Buren Slavia 2
120. Bogdan Vatajelu Jablonec 2
121. Radek Voltr Příbram 2
122. Jakub Yunis Olomouc 2
123. Tomáš Zahradníček Olomouc 2
124. Petr Zapalač Opava 2
125. Pavel Zavadil Opava 2
126. Jan Záviška Bohemians 1905 2
127. Patrik Žitný Teplice 2
128. Rafael Acosta Jablonec 1
129. Emmanuel Antwi Příbram 1
130. David Bartek Bohemians 1905 1
131. Frederik Bilovský Dukla 1
132. Radim Breite Liberec 1
133. Aleš Čermák Plzeň 1
134. Alexandru Chipciu Sparta 1
135. Jaroslav Diviš Slovácko 1
136. Murphy Dorley Liberec 1
137. Václav Drchal Sparta 1
138. Jiří Fleišman Ostrava 1
139. Zoran Gajić Zlín 1
140. Vojtěch Hadaščok Dukla 1
141. Filip Hašek Bohemians 1905 1
142. Milan Havel Plzeň 1
143. Matěj Helebrand Opava 1
144. Libor Holík Zlín 1
145. Tomáš Hořava Plzeň 1
146. Jan Hošek Teplice 1
147. David Hovorka Jablonec 1
148. Petr Hronek Zlín 1
149. Tomáš Hübschman Jablonec 1
150. Tomáš Jablonský Příbram 1
151. Alexander Jakubov Zlín 1
152. Adam Jánoš Ostrava 1
153. Michal Jeřábek Teplice 1
154. Petr Jiráček Zlín 1
155. Václav Jurečka Opava 1
156. Taras Kačaraba Liberec 1
157. Ibrahim Keita Příbram 1
158. Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
159. Martin Koscelník Liberec 1
160. Matěj Koubek Bohemians 1905 1
161. Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
162. Miloš Kratochvíl Jablonec 1
163. Jiří Krejčí Slovácko 1
164. Jan Krob Teplice 1
165. Filip Kubala Slovácko 1
166. Vojtěch Kubista Jablonec 1
167. Milan Lalkovič Olomouc 1
168. Ondřej Lingr Karviná 1
169. Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
170. David Moberg Karlsson Sparta 1
171. Jan Moravec Karviná 1
172. Jan Navrátil Slovácko 1
173. Aleš Nešický Liberec 1
174. Costa Nhamoinesu Sparta 1
175. Erik Pačinda Plzeň 1
176. Filip Panák Karviná 1
177. Lukáš Pazdera Ostrava 1
178. Milan Petržela Plzeň 1
179. Václav Procházka Ostrava 1
180. Uroš Radaković Sparta 1
181. Petr Reinberk Slovácko 1
182. Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
183. Radim Řezník Plzeň 1
184. Michal Sáček Sparta 1
185. Jakub Šašinka Ostrava 1
186. Petr Ševčík Liberec 1
187. Dominik Simerský Opava 1
188. Martin Šindelář Ostrava 1
189. Rudolf Skácel Příbram 1
190. Eduard Sobol Jablonec 1
191. Lukáš Štetina Sparta 1
192. Jan Sýkora Slavia 1
193. Daniel Trubač Teplice 1
194. Kamil Vacek Bohemians 1905 1
195. Michal Vepřek Olomouc 1
196. Tomáš Vondrášek Teplice 1
197. Vukadin Vukadinović Sparta 1
198. Ondřej Zahustel Sparta 1
199. Lukáš Železník Zlín 1
200. Jan Žídek Opava 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud