Kanada - Rusko | ONLINE | 28.7.2012 12:15 | OH - Baketbal 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Kanada se za svůj výkon nemusí stydět, ale rozhodla neuvěřitelná chyba Tathamové necelých pět minut před koncem, když ztrátou v rozehrávce dovolila Daniločkinové přesnou trojku a tím nastartovala do té doby spící Rusky. Kanada se od té doby úplně rozložila a Rusky už nijak nepotrápila. Příjemný zbytek dne.
40:00
39:54
53:58 - Je to jasné, Petrakovová proměnila obě šestky.
39:54
Logický faul zámořského týmu. Stačí však jeden koš z rukou Petrakovové a Rusko bude moci slavit výhru.
39:53
Ještě kanadský oddechový čas, ale zápas je už téměř rozhodnutý.
39:51
53:56 - Nejlepší kanadská střelkyně Smithová ještě trefila dva trestné hody.
39:30
51:56 - Další koš Hammonové, která se stala hlavním motorem tohoto obratu.
38:51
51:54 - Bye bye Kanada. Rusky si dělají na hřišti co chtějí. Je to prostě k vzteku, ale basketbal je hra nervů a to jakým stylem prohrála Kanada tento zápas je téměř neuvěřitelný. Její hráčky se v posledních minutách neskutečně rozsypaly a ačkoliv po celý zápas byly lepším týmem, stačily dvě minuty a Rusko výsledek otočilo. Hammonová prakticky rozhodla další dvojkou tento duel.
38:00
51:52 - Hammonová rychle dostává svůj tým do vedení, Rusku najednou vychází vše.
37:44
51:50 - Tak ještě Kanada žije. Achonwová trefila jeden trestný hod.
37:24
50:50 - Neuvěřitelné se stává skutečností. Kanada ukázkově prohrává tento zápas. Za necelé dvě minuty ztratil zámřoský celek desetibodový náskok a Hammonová srovnala.
36:37
50:48 - Kanada se zalekla vítězství a platí za to krutou daň. Trojka Daniločkinové zanemná snížení ztráty na dva body. Rusko je najednou blízko výhry.
36:02
Ale ale ale. Kanada se sype jak čaj !! Podívejte se co teď na hřišti vyvádí hráčky v bílém. Najednou v obraně téměř neexistují a fatálně chybují i v útoku. Po neúspěšné střele Achonwové snížila Petrakovová.
35:47
Time-out Kanady. Místo rozhodujícího koše přišlo drama.
35:47
Teď ale Hammonová udělala nesmyslnou chybu v rozehrávce a Rusko trefil otrojku. Postarala se o to Petrakovová.
35:12
Utekla další minuta, skóre se nezměnilo. Daniločkinová navíc faulovala. Ruskám by nyní pomohl snad už jen zázrak.
34:48
Kanaďanky brání neuvěřitelně dotěrně, Vodopjanová se střelou z dálky vůbec neprosadila.
34:00
Trenér Sokolovský se ještě pokouší s beznadějným výkonem svých svěřenkyň něco udělat, vyžádal si oddechový čas.
34:00
Kanaďanky navíc šikovně drží míč, chodí si pro fauly a Ruskám nedávají šanci na stažení skóre.
33:35
50:40 - Toto už je ale opravdu zajímavé! Pilypaitisová si odskočila a vystřelila za tři body. Kanada opět vede o deset bodů. Do konce něco málo přes šest minut. Senzace je na spadnutí!
32:49
47:40 - Rychlá kanadská odpověď z rukou Philippsové, Kanada si zatím komplikace nepřipouští.
32:33
45:40 - Tohle ale Daniločkinové vyšlo parádně. Dobrá střela za tři body a Rusko je opět na dohled.
32:08
Opět skvělá obrana zámořského celku, Ruskám doslova teče do bot.
31:48
Trojka Thorburnové nesedla, Rusko se naopak v útoku opět trápí.
30:22
45:37 - Skvělá práce Philippsové, která trefila za dva body. Dočkáme se opět silného kanadského začátku?
30:01
Začala čtvrtá čtvrtina.
30:00
Třetí čtvrtina skončila.
29:59
Neuvěřitelné! Smithová neproměnila ani jeden trestný hod. Kanaďanky si závěr třetí části hry za rámeček určitě nedají.
29:49
43:37 - Osipovová proměnila oba trestné hody, Rusky už zase zapnuly na vyšší level a ztrácí už jen šest bodů. Čekají nás velké věci v posledních deseti minutách.
29:49
Osipová faulována, Rusko se prosazuje proti pevné kanadské obraně jen velmi složitě.
29:22
43:35 - Rusko má opět realtivně silný závěr čtvrtiny, Artěšinová přidává další dva body Sborné.
28:55
43:33 - Opět střelecky divoká pasáž utkání. Hammonová se prosadila individuálně.
28:28
41:33 - Trefa Daniločkinové, Rusko opět stahuje ztrátu na osm bodů.
27:33
Tak to už začíná být pro Rusko opravdu vážné! Tathamová střílí za dva body a její tým už vede o deset bodů.
27:11
Thornburnová proměnila jen jeden, ale Kanaďanky doskočily míč!
27:11
Vieruová si teď pomohla proti střele Thorburnové faulem, zajímavá šance pro Kandu. Tři trestné hody.
26:49
Vieruová ale v útoku ztratila míč, může hrát Kanada.
26:28
Střela Tathamové byla nepřesná, Rusko může opět snížit.
25:38
Vida jak se nám s body roztrhl pytel. Tentokrát přesně zamířila Grišajevová.
25:22
Neuvěřitelná muška Smithové! Opět střílí koš za tři body.
25:08
Vieruová však vzápětí střílí koš s faulem. Ten pro Rusko přišel v pravý čas.
24:59
Střela v poslední vteřině, ale jaká! Smithová vystřelila za tři body a Kanada vede o devět bodů!
24:38
Máme za sebou téměř polovinu třetí čtvrtiny a viděli jsme pouze dva body. Bohužel se zatím dobrému basketbalu příliš nedaří.
24:26
Kanada se ale v útoku rovněž trápí, její útok skončil technickou chybou.
23:44
Artěšinová minula trojku, Rusky ale doskočily balon.
23:17
Tak to konečně Ruskám vyšlo. Pěknou akci zakončila Natalie Vieruová.
22:52
Stále čekáme na ruský koš ve třetí čtvrtině, bouřka v kabině trenéra Sokolvoského zřejmě nepomohla.
21:11
Rusky stále jsou v útoku marné, trestá je dalším idvěma body Smithová.
20:01
Začala třetí čtvrtina.
20:00
Druhá čtvrtina skončila.
19:59
Thorburnová už zakončit nestihla, Kanada nakonec tuto herní pasáž vyhraje o šest bodů.
19:33
No už jsem si představoval, jak budu psát o tom, že Rusky jsou v koncovce téměř bezmocné, ale závěr čtvrtiny mě vyvádí z omylu. Grišajevová přidává další koš.
19:04
Rusky jsou zpět, po dvou koších od Daniločkinové snižují skóre.
18:11
Gabrieleová tentokrát střelu za dva body minula.
17:31
Tak to je koncert! Po trojce Murphyové už Kanada vede o dvanáct bodů! Rusky pouze přihlíží tomuto orchestrálnímu vystoupení.
17:04
Nádhera! Zámořský celek zatím hraje vskutku fantasticky a další pohlednou kombinaci zakončila Tathamová.
16:29
V obou případech byla úspěšná.
16:29
Nutno podotknout, že kanadské basketalistky mají v hledišti velkou podporu. Každý jejich útok provází hlasitý jásot publika. Tentokrát háže dva trestné hody Thorburnová.
15:52
Grišajevová dokonce neproměnila ani jeden trestný hod!
15:51
Kanaďanky zatím skvěle brání, Ruskám v útoku téměř nic nedovolují, teď se přes jejich obranu neprosadila Petrakovová.
15:06
Tak konečně se Rusky trefily! Jejich radost obstarala Daniločkinová.
14:31
Kdepak, Rusky se stále v ofenzivně kardinálně trápí, naopak Kanada hraje s velkou chutí a přehledem. Dva trestné hody proměnila Aubryová.
14:19
Na druhé straně mířila Daniločkinová z tříbodové čáry nepřesně.
13:38
Smithová trefila trojku, Kanada už vede o pět bodů!
13:19
Zoufalý ruský trenér si raději vyžádal oddechový čas.
13:00
No máme za sebou třináct minut hry a Rusky se i přes slibný úvod s Kanadou zatím stále trápí! Nejde jim hlavně přechodová fáze.
12:24
Také pouze jeden proměněný hod z dílny Smithové.
12:24
Smithová si teď elegantně došla pro faul, Kanada hraje tuto pasáž hry velmi chytře.
11:52
Opět pouze jediný trestný hod proměnila Osipovová. Rusky zřejmě tuto činnost přílši nepotrénovaly.
11:14
Další střídání v ruském týmu, postupně uvadající Vieruovou vystřídala Petrakovová.
10:48
Střela Vieruové byla zablokována, Kanada bude moci navýšit svůj náskok.
10:33
Aubryová byla faulována, Kanada tak zůstane u míče.
10:01
Začala druhá čtvrtina.
10:00
První čtvrtina skončila.
9:38
v Londýně se nám zatím rodí překvapení. Tentokrát proměnila oba kanadské trestné hody Ayimová a Kanada opět vede.
9:14
Artěšinová ale na druhé straně prakticky okamžitě srovnává.
8:51
Jenže na druhé straně trefuje Smithová trojku!! Kanada poprvé v zápase vede.
8:29
Ruský zatím mají s trestnými hody problémy. Padesátiprocentní úspěšnost zaznamenala také Grišajevová.
8:09
A je to tady! Tathamová proměnila oba trestné hody a Kanada srovnává skóre v duelu s Ruskem!
7:45
Rusky se v útočné fázi zatím trápí, Kanada je tlačí a usiluje o vyrovnání a smazání výrazného manka zkraje zápasu.
7:18
Artěšinová už takové štěstí neměla.
6:44
Tak konečně nám padla nějaká trojka! Smithová napřáhla z dálky a zamířila přesně!
6:19
Vzápětí nepřesná střela Beljakovové za tři body, na koš už čekáme relativně dlouhou dobu.
6:02
Vodopjanovová byla teď pod košem dvakrát skvěle ubráněna.
5:25
Osipovová na druhé straně minula stejně jako Vodopjanovová jeden trestý hod. Druhý však proměnila.
5:14
Smithová se prosadila střelou z dálky, rozhodčí však zámořskému celku přisoudily pouze dva body.
4:50
Vodopjanovová proměnila jeden trestný hod ze dvou, Rusko vede o šest bodů.
4:18
Tathamová snížila z postupného útoku.
3:43
Kanadský trenér si tak raději vyžádal time-out.
2:57
Chybu Kanaďanek v rozehrávce potrestala zatím nejlepší ruská střelkyně Vieruová dvěma body z rychlého brejku.
2:24
Opět úspěšná střela, tentokrát se prosadila Vieruová.
1:57
Beljakovová ale prakticky okamžitě vrací Ruskám tříbodový náskok.
1:48
Trojka z rukou Aubryové ale koriguje skóre a vrací Kanadu do hry.
1:18
Tentokrát se z pozice pod košem prosadila Vieruová.
0:44
Rusky jsou v tomto utkání jasnými favoritkami, do vedení je poslala Vodopjanova.