Čtvrtek 24. června 2021
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
Oblačno, déšť 25°C

Rozněžnělý rváč: Král sportovních boháčů přivítal na svět »malého krále«!

Autor: ptr

Když se daří, tak se daří. Přesně to si aktuálně může říkat veleúspěšný bijec Conor McGregor (32). V loňském roce byl vůbec nejlépe vydělávajícím sportovcem celého světa a daří se mu i v osobním životě. Na Instagramu se pochlubil svým novorozeným potomkem.

Pátý člen rodiny je mužského pohlaví a dostal staroirské jméno Rían, kterému je připisován význam »malý král«. Také bylo toto jméno inspirací pro vznik jména Ryan, které je dnes daleko používanější variantou. Irský srdcař ovšem zvolil původní variantu díky své velké lásce k vlasti. I význam tohoto jména mu musel velmi imponovat.

„Klan McGregorů je nyní pětičlennou rodinou. Zdravý chlapeček je na světě! Děťátko i úžasná máma si vedou skvěle. Bože, díky ti za vše co jsi dal mně i mé rodině na tomto světě,“ přidal Conor slova díků k fotce se svým uzlíčkem štěstí. Zpupný bojovník je známý svým extravagantním stylem, ale rodinné štěstí mu je nade vše drahé.

Bouřlivák Conor McGregor se svou milovanou chotí
Bouřlivák Conor McGregor se svou milovanou chotí

Témata:  manželkaboxIrskodítěsynMMAláskaluxuspenízeporodsportblesksportmajetekklecMcGregorUFCRíanrodinaInstagramConor McGregor