Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Puskarčíková se po konci kariéry zase raduje: S přítelem vyrazili na netradiční výlet

Autor: sm

Po konci sezóny rozhodně nesedí s rukama v klíně! Bývalá česká reprezentantka Eva Puskarčíková umí skvěle čerpat benefity, které ji přináší vztah s italským biatlonistou Thomasem Bormolinim. Kromě toho, že si díky nemu zlepšuje svou italštinu a nechává se hýčkat pravou tamní kávou teď společně vyrazili za koupáním v teplých proudech. A paradoxně do hor!

Rozhodnutí pověsit po sezóně flintu na hřebík přineslo záplavu slz nejen u fanoušků, ale i Evy Puskarčíkové samotné. Bývalá biatlonistka si následně po konci kariéry musela kvůli pozitivnímu testu na covid dopřát více odpočinku, než by sama chtěla. Jen co jí to zdravotní stav dovolil, vydala se za svým italským přítelem do jeho domoviny.

Teď se Eva dokonce pochlubila na sociálních sítích netradičním výletem, který pár dostal jako vánoční dárek. V zimě ale měla nejen Eva, ale vlastně i Thomas, ještě dost pracovních starostí vzhledem k probíhající sezóně a také blížící se olympiádě. A tak za koupáním v teplých termálních pramenech vyrazili až teď. A Puskarčíková si pobyt v národním parku Stelvio nemohla vynachválit!

„Dnes jsme uplatnili vánoční dárek. Kdo jste poblíž, doporučujeme staré lázně, z části po starých Římanech,“ neskrývala své nadšení blondýnka, která z pobytu sdílela příspěvky se svým italským přítele Thomasem Bormolinim.

Velkou radost měla Eva především z tureckých lázní vytesaných do skal, kde měla voda příjemných čtyřicet stupňů. Třešničkou na dortu byl pak nádherný výhled, který romantickou atmosféru ještě umocnil.

Pár si vánoční dárek náramně užil
Pár si vánoční dárek náramně užil