Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Zataženo, déšť 9°C

Potíže pro sexy chorvatskou fanynku? Argentina začala psychologickou válku!

Autor: pl

Během probíhajícího fotbalového šampionátu v Kataru se stala stejně populární jako chorvatští hráči, kterým zápas co zápas fandí. Chorvatská miss Ivana Knöllová se díky svým vyzývavým oblečkům stala hitem pro mnoho mužů, kteří se s ní v Kataru neustále fotí. Semifinálový soupeř z Argentiny ale zahájil proti populární modelce válku!

O co konkrétně jde? Některá argentinská média vypustila do světa zprávu, že Knöllová se na semifinálový duel Argentina – Chorvatsko vůbec nemusí dostat. „Ivana Knöllová je jednou z nejznámějších fanynek na MS v Kataru, kde podporuje Chorvaty. Nicméně se může stát, že na nejdůležitější zápas týmu nebude moct dorazit,“ napsal argentinský deník Clarín.

Špatná organizace na MS

Pokud byste ale čekali nějaké přímé důkazy, jste na omylu. Jediné, s čím jihoamerická média přišla, byla citace Knöllové z dřívějška. „Je to pohroma. Je mi líto všech příznivců, kteří tady nemohou být kvůli špatné organizaci tohoto mistrovství,“ napsala rodačka z Frankfurtu na Instagram začátkem turnaje.

A jak na celou zvláštní situaci reaguje sama Knöllová? „Nemám čas se zabývat fake news,“ prozradila německému deníku Bild. „Lístek mám, na stadionu budu tři nebo čtyři hodiny před výkopem. Na fotbale budu tedy jako obvykle.“ Půvabná fanynka má navíc od začátku MS na Instagramu už dva miliony nových sledujících.

Pro mnohé Katařany hříšné tělo Chorvatky Ivany Knöllové kraluje světovému šampionátu
Pro mnohé Katařany hříšné tělo Chorvatky Ivany Knöllové kraluje světovému šampionátu