Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 8°C

Kontroverzní krasobruslař Pljuščenko: Chvástá se úspěchem svého syna (10)!

Autor: pl

Jde v tátových stopách. Alexander Pljuščenko (10), syn dvojnásobného držitele zlaté olympijské medaile Jevgenije Pljuščenka (40), nedávno zazářil na soutěži, kde si svým výkonem vysloužil chválu od svého táty. Jak se vlastně umístil?

Krasobruslařská sezona začala pro malého Alexandera velmi slušně. Nejen, že se umístil „na bedně“, ale také předvedl něco, co do té doby ještě na soutěži neukázal. A jeho táta, slavný krasobruslař a velký podporovatel diktátora Vladimira Putina Jevgenij Pljuščenko, byl na něj hrdý.

„První start v novém ročníku a první trojitý skok na soutěži,“ pyšnil se Pljuščenko na instagramu a pokračoval. „Rozzářil jsem se. Měl jsem z něho opravdu radost. Výborně, Sašo! Očekávám, že trojité skoky předvedeš i na dalších soutěžích,“ doplnil k videu, na kterém jeho potomek skotačí na ledě.

Trojitý skok vynesl Alexovi celkové druhé místo, takže start do sezony to byl velice vydařený. „Můj šampion,“ naťukal hrdý otec ke společnému snímku na instastories. Pokud bude Alexander dál na sobě pracovat, třeba jednoho dne předčí i svého tátu.

Desetiletý Alexander Pljuščenko, syn slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, se na úvod sezony umístil na druhém místě
Desetiletý Alexander Pljuščenko, syn slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, se na úvod sezony umístil na druhém místě