Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Pořádně žhavý box! Silikonové Australanky si to rozdají v ringu: Sexy špás o pás

Autor: vba

Souboj o boxerský trůn nikdy nebyl víc sexy! Australské mlátičky Ebanie Bridgesová (37) s Avril Mathieovou proto slibují: Zboříme internet!

Potetovaná blondýnka se ráda vystavuje pro svých skoro milion fanoušků na Instagramu, občas se blýskne na nějaké módní přehlídce a také si vydělává prodejem lechtivých snímků. Za erotické snímky tečou chechtáky i vytáhlejší brunetce, která se navíc chlubí titulem »Miss plavky« z roku 2014.

Ale pozor! Tyhle dvě silikonově vylepšené krasavice umějí setsakramentsky dobře boxovat! Ebanie je aktuálně celosvětovou držitelkou pásu IBF v bantamové váze do 53,5 kg. Titul posledně uhájila i za cenu zlomené ruky, kterou si o soupeřku při K.O. přerazila... Avril zase poznala porážku v ringu jen jednou z devíti duelů!

Trochu úcty, ale...

Při jejich prosincovém klání v San Francisku však nepůjde jen o rány, ale i o obnažená těla. Což si obě uvědomují. „Celý svět se bude dívat už na naše vážení,“ láká na dvě spoře oděné sexbomby Bridgesová, která je považována za favoritku. „Chovám k Avril velkou úctu, protože boxu obětovala hodně. Ale proti mně nevydrží dlouho!“ usmívá se Ebanie, na což její sokyně opáčí: „Ráda dokazuji lidem, že se mýlí. Dělám to úspěšně celý život!“

Bridgesová láká už na předzápasové vážení s tím, že bude rozhodně na co koukat.
Bridgesová láká už na předzápasové vážení s tím, že bude rozhodně na co koukat.