Oskar oficiálně opouští Sprout! Měli jsme rozdílné názory na hru, oznámil | iSport.cz
29. dubna 2020 • 19:20

Oskar oficiálně opouští Sprout! Měli jsme rozdílné názory na hru, oznámil

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
Tomáš “oskar” Šťastný
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tomáš "oskar" Šťastný v rozhovoru pro sazkaeleague.cz z minulého týdne naznačoval svůj odchod ze Sprout. To, o čem se začalo před několika týdny spekulovat, se nyní stalo skutečností. Budoucnost je pro Oskara nejasná. Možná dlouhodobá štace v Česku?Nejúspěšnější český hráč CS:GO končí v německé organizaci Sprout. „Měli jsme rozdílné názory na to, jak tu hru hrát,“ řekl oskar pro HLTV.org. 

Šťastný opouští tým po čtyřech měsících služby.

Na začátku roku se stal součástí pokusu Sprout o sestavení nového mezinárodního týmu. Mnozí tento krok nechápali. „Od začátku jsem si myslel, že jim to nebude fungovat,“ říká Milan „Striker“ Švejda, redaktor HLTV, v rozsáhlém rozhovoru pro sazkaeleague.cz, na který se můžete těšit již tento týden.

Oskarovo působení se nedá brát jako úspěšné.

S týmem se nedokázal kvalifikovat na evropský Minor a výhry se sbíraly těžko. Jeho potencionální náhradou je Owen „smooya“ Butterfield.

Co bude s oskarem nyní? Aktuálně hostuje v českém týmu Gravity. A celkem zajímavé by bylo, kdyby ho nějaká česko-slovenská organizace dokázala zlanařit na full-time a dlouhodobější angažmá. Zkusí to někdo?

Anebo se snad oskar nechá zlákat Valorantem, jak naznačuje na Twitteru?

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud