6. května 2021 • 23:30

Dark Tigers udělali první krok k návratu do Sazka eLEAGUE CS:GO

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Celý Pittsburgh žil Jágrem. Co legendu baví kromě hokeje? Sleduje moudra na Instagramu
Petržela: Slavii chybí fotbalovost, Sparta mě baví víc. Ale raději bez Panáka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na podzim roku 2020 přišla organizace Dark Tigers o své místo v Sazka eLEAGUE CS:GO. Po prohře proti Cryptově v baráži se nyní DTG pokouší o návrat od největší česko-slovenské ligy esportu. První krok byl úspěšný, hráči postoupili z druhé otevřené kvalifikace.A jen těžko to pro Dark Tigers mohl být jednodušší průběh celého kvalifikačního dne. V prvním kole si se svým soupeřem poradili se skóre 16:2, Tomáš „system“ Zemko se blýsknul parádním výkonem a konečným 34/14.

O nic lépe se proti Tygrům nedařilo ani FadeeGaming. 16:4, další jasná záležitost ve prospěch Dark Tigers. Tentokrát si borci killy rozdělili spravedlivě a mohli se těšit na semifinále proti MG eSportss.

Po dalším dobrém výkonu a výhře 16:9 šli DTG ve finále proti Winfinity v čele s Dominikem „Fraged“ Herzem.  Ani hvězdný mix na Dark Tigers nestačil. 

Po triumfu 2:0 ve finále čtvrteční otevřené kvalifikace se Dark Tigers stávají druhým postupujícím do play off Sazka eLEAGUE Open po týmu Universe.

Pokud se chceš se svým týmem stát třetím účastníkem uzavřené kvalifikace, přihlaš se do dalšího turnaje Sazka eLEAGUE Open!

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud