22. září 2022 • 17:05

Dvě mapy, 90 kol! Apeks s HONORIS zažili rekordní prodloužení v zápase CCT Europe Series

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liverpool jsem chtěl pro Slavii, ale Sparta má šanci. Fandit budu...
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápas mezi HONORIS a Apeks nabídl jedinečnou podívanou. Klání středoevropských týmů se v obou mapách rekordně protáhlo. Z výsledku Apeks se ale kapitán týmu Martin "STYKO" Styk radovat nebude. V utkání na tři vítězné mapy sice k rozhodnutí stačily mapy dvě, jejich délka by ale na další mapu bez problémů vydala. Začátek na Vertigu dopadl v první části těsnou výhrou 9-6 pro HONORIS, druhou půli ale Apeks se slovenským kapitánem STYKEM soupeři stejnou měrou oplatil a na Vertigu tak následovalo prodloužení.

Justinas “jL” Lekavicius z Apeks sice udělil za zápas nejvíce poškození a killů, finální tahanici ale nakonec uhrál HONORIS v konečném skóre 22-20. Napínavé Vertigo bylo ale pouhou předehrou před tím, co nabídla druhá mapa.

Nekonečná tahanice

Inferno, výběr týmu Apeks, se nesl v obdobném scénáři jako jeho předchůdce. Tentokrát první půli těsně zvítězil Apeks 8-7, soupeř si ale pro stejný výsledek došel v druhé části a následovalo proto druhé prodloužení.

Opětovné tahanici tentokrát dominoval puškař HONORIS Kamil “reiko” Cegiełko s celkovým počtem 43 zabití. S jeho značným přispěním se HONORIS opět radoval z výhry, tentokrát v rekordním skóre 25-23.

Jak jde vidět, CCT Central Europe Series #2 nabízí kvalitní podívanou. O play-off v tomto turnaji aktuálně bojuje eSuba s BLUEJAYS. V 19:00 pak o účast v play-off zabojují SINNERS proti britským Into the Breach.

Oba zápasy je možné sledovat na streamu REPUBLEAGUE

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud