10. prosince 2020 • 12:00

T9Laky v Top 4 mezinárodního turnaje! Jak dopadl souboj s Vejrgangem?

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Gudasova proměna: Z průšviháře do kliďase. Už si nic nedokazuje, líčí Salfický
SESTŘIH: Česko - Rakousko 4:0. Nula pro Mrázka a jisté čtvrtfinále
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lukáš „T9Laky“ Pour je rozjetá mašina, kterou jednoduše nelze zastavit. Reprezentant FCVP Esport pokračuje v parádních tuzemských i mezinárodních výsledcích, naposledy se dostal mezi nejlepší čtyřku prestižního Blacki Cupu, kde jej vyřadil až 14letý dánský talent Anders Vejrgang.Radost smíšená se zklamáním. Tak by se daly popsat bezprostřední pocity Lakyho po semifinálové bitvě proti Vejrgangovi. Top 4 je sama o sobě úspěchem, prohra proti Dánovi však mrzela.

S jedním z nejúspěšnějších hráčů FIFA 21 odehrál plzeňský matador vyrovnanou první půlku, kde si vytvořil i nejednu gólovou šanci. Zejména koncovka úvodní půle byla plně v režii Lakyho, bohužel, ani jedna z vyložených gólovek si nenašla cestu za záda gólmana Ter Stegena.

Zápas byl až do 60. minuty vyrovnaný, bohužel dánský borec pak s Ronaldem Nazáriem dokázal prorazit pevnou obranu českého matadora. Ten musel přejít do ofenzívy a Anders Vejrgang potrestal otevřenou obranu svého soupeře.

Konečný výsledek 0:4 je pro Lakyho příliš krutým. Podobně jako v posledním měření sil s dánským teenagerem držel krok, nedokázal však prorazit jeho dobře propracovanou obranu. „Bylo tam spoustu neproměněných šancí z obou stran, výhra Vejrganga ale rozhodně zasloužená,“ přiznává Lukáš Pour.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud