Online finále iSport LIGY zná své obsazení. Kdo prošel do TOP32? | iSport.cz
17. dubna 2019 • 23:29

Online finále iSport LIGY zná své obsazení. Kdo prošel do TOP32?

Staň se mistrem CZC.cz iSport LIGY
TOP VIDEA
Rána pro český hokej. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa Rána pro český hokej. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si povede Straka při návratu na Letnou? Slezské derby ovládne Opava SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si povede Straka při návratu na Letnou? Slezské derby ovládne Opava
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je rozhodnuto! Poslední kvalifikace prvního turnaje v rámci CZC.cz iSport LIGY skončila a my známe jména 32 nejlepších, kteří se probojovali do online finále. To se uskuteční v neděli 21. dubna a úspěšní kvalifikanti si to v něm rozdají o postup do offline finále, které se uskuteční v multikině v pražské Hostivaři. Celkový vítěz ligy pak na konci roku obdrží kromě věcných cen 100 000 korun. A kdo že se v rámci prvního turnaje probojoval do TOP32 a zahraje si online finále? Z první kvalifikace si postup zajistili Doli2000, Kobbycz88, Caster, BaoBab22, Slavista, Rozsi, RIIJK a Jacoisgod.

Druhá kvalifikace skončila šťastně pro hráče valvi10, INAE.pikej, JamesBony28, T9Laky, INAE.Driskecz, Willy9, INAEsrda a INAE.Typcii

Ve třetí kvalifikaci se dočkali postupu Emerickson, The Johny, TeamSampi.Dida, Supervazka98, NgAngel, BR1Ck, Prdik87 a Vondrusiino.

Třicet dva postupujících pak v závěrečné čtvrté kvalifikaci doplnili DRMI10, Jera11, Huhnak, Pitrs14cz, Kony21, Rak9, ASTNDoli97 a Hady9. 

Tito hráči si to v neděli 21. dubna rozdají v ONLINE finále o osm vstupenek do OFFLINE finále. To se uskuteční v multikině v pražské Hostivaři. 

Nestihli jste první turnaj? Nezoufejte. Zapojit se můžete do dalšího. Více na www.isportliga.cz.

Témata:  sport, fotbal, iSport LIGA, FIFA
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud