Online finále iSport LIGY zná své obsazení. Kdo prošel do TOP32? | iSport.cz
17. dubna 2019 • 23:29

Online finále iSport LIGY zná své obsazení. Kdo prošel do TOP32?

Staň se mistrem CZC.cz iSport LIGY
TOP VIDEA
Rozhodčí byli vůči Barošovi úzkoprsí, stěžoval si Páník Rozhodčí byli vůči Barošovi úzkoprsí, stěžoval si Páník
Vlasák před čtvrtfinále: Němci? Papírově slabší, nedají to ale zadarmo Vlasák před čtvrtfinále: Němci? Papírově slabší, nedají to ale zadarmo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je rozhodnuto! Poslední kvalifikace prvního turnaje v rámci CZC.cz iSport LIGY skončila a my známe jména 32 nejlepších, kteří se probojovali do online finále. To se uskuteční v neděli 21. dubna a úspěšní kvalifikanti si to v něm rozdají o postup do offline finále, které se uskuteční v multikině v pražské Hostivaři. Celkový vítěz ligy pak na konci roku obdrží kromě věcných cen 100 000 korun. A kdo že se v rámci prvního turnaje probojoval do TOP32 a zahraje si online finále? 



Z první kvalifikace si postup zajistili Doli2000, Kobbycz88, Caster, BaoBab22, Slavista, Rozsi, RIIJK a Jacoisgod.

Druhá kvalifikace skončila šťastně pro hráče valvi10, INAE.pikej, JamesBony28, T9Laky, INAE.Driskecz, Willy9, INAEsrda a INAE.Typcii

Ve třetí kvalifikaci se dočkali postupu Emerickson, The Johny, TeamSampi.Dida, Supervazka98, NgAngel, BR1Ck, Prdik87 a Vondrusiino.

Třicet dva postupujících pak v závěrečné čtvrté kvalifikaci doplnili DRMI10, Jera11, Huhnak, Pitrs14cz, Kony21, Rak9, ASTNDoli97 a Hady9. 

Tito hráči si to v neděli 21. dubna rozdají v ONLINE finále o osm vstupenek do OFFLINE finále. To se uskuteční v multikině v pražské Hostivaři. 

Nestihli jste první turnaj? Nezoufejte. Zapojit se můžete do dalšího. Více na www.isportliga.cz.

Témata:  sport, fotbal, iSport LIGA, FIFA
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud