OTÁZKY A ODPOVĚDI: Co je iSport LIGA? A jak vyhrát 100 tisíc hraním hry? | iSport.cz
16. května 2019 • 12:12

OTÁZKY A ODPOVĚDI: Co je iSport LIGA? A jak vyhrát 100 tisíc hraním hry?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak hrát CZC.cz iSport LIGU? Je to jednoduché. Zaregistruješ se zdarma na www.isportliga.cz, vybereš si klub, v sobotní kvalifikaci 25. května ti nalosujeme soupeře - a postoupíš do offline finále, které se odehraje na fotbalovém stadionu Sparty 15. června. Co dalšího potřebuješ vědět?Celkem proběhnou čtyři kvalifikační kola, vybrat si můžeš podle datumu i režimu FUT, který je naplánován na druhou kvalifikaci. Ve finále na letenském stadionu můžeš vyhrát 20 000 korun a získat body do žebříčku, z kterého 16 nejlepších hráčů postoupí do listopadového SUPERFINÁLE. A tam se, kluci a holky, hraje o mistrovský titul a odměnu 100 000 korun.

Zapojit se můžeš i ty na www.isportliga.cz.
Zdarma.
Jednoduše.

Online kvalifikační turnaje

Přihlásit se můžeš na www.isportliga.cz nebo webu Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4.

Každá online kvalifikace je otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3, hraje se tedy na "dva vítězené zápasy" (výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně). Každý účastník online kvalifikace získá voucher na slevu 100 Kč v obchodě CZC.cz při objednávce nad tisíc korun.

Staň se mistrem CZC.cz iSport LIGY
Staň se mistrem CZC.cz iSport LIGY

Online finále

Nejlepších 32 hráčů ze čtyř online kvalifikací postupuje do online finále. V pořadí už druhé online finále proběhne 9.6. 

Hráči odehrají nejprve skupiny a následně dvě kola v jednoduchém pavouku Single Elimination ve formátu BO3. Vítězové druhého kola(nejlepších 8 hráčů) si zajistí postup do offline finále.

Offline finále na stadionu Sparty na Letné

Stejně jako ta minulá, tak i tato série CZC.cz iSport Ligy ve FIFA vyvrcholí v offline finále, na kterém se sejde osmička nejlepších hráčů z online kvalifikace. Tentokrát se ti nejlepší domácí hráči utkají už 15.6. na fotbalovém stadionu Sparty na Letné. Na místě se diváci mohou těšit na bohatou tombolu a již tradičně máme v zásobě připravených pár showmatchů! O jejich komentář a také o komentář soutěžních duelů se postará komentátor Michal Jinoch, kterého můžete znát z televizního kanálu Nova Sport.

Vítěze offline finále čeká odměna 20 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pro každé OFFLINE FINÁLE turnajové série.

 • 1. místo - 20 000 Kč
 • 2. místo - 10 000 Kč
 • 3. místo -  5 000 Kč
 • 4. místo -  3 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 1 000 Kč/hráč

Velkolepé Superfinále o 146 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pouze pro SUPERFINÁLE.

 • 1. místo - 100 000 Kč
 • 2. místo - 15 000 Kč
 • 3. místo - 10 000 Kč
 • 4. místo - 5 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 2 000 Kč/hráč
 • 9.-16. místo 1 000 Kč/hráč

Jak se přihlásit? Je to zdarma, velmi rychlé a snadné

 1. Otevřete si stránku s online kvalifikací a založte si profil (pokud nemáte).
 2. K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry (vyplnit i PSN ID, tedy váš nickname v online síti Playstationu) do svého Grunex profilu. A pak stačí kliknout zelené tlačítko "Hrát turnaj".
 3. Jste přihlášeni do turnaje. 24 hodin před startem turnaje se otevře tzv. "Check-in", neboli potvrzení účasti. I když jste registrovaní, vždy je nutné svou účast v turnaji potvrdit. Teprve potvrzením účasti získáte nalosování do turnaje.
 4. U každého turnaje je stanoven čas začátku. Admini turnaje během cca 15ti minut rozlosují turnaj a na turnajové kartě "Play-Off" uvidíte svého soupeře.
 5. Stačí jen kliknout na soupeře, v jeho profilu zjistíte jeho PSN ID a online v síti PlayStation jej vyzvěte k zápasu.
 6. Po konci zápasu zadejte prosím výsledek a systém vám vygeneruje další postup v turnaji.

 
Články odjinud


Články odjinud