25. července 2022 • 15:47

VIDEO: Nad Prahou zářila hvězda na pomoc Star Guardianům. Sešly se stovky fanoušků LoLka

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby
Verdikt odvolací komise: Rada stihne začátek příští sezony
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Praze se rozzářila nejjasnější hvězda na pomoc Star Guardianům. Hvězdná instalace jako maják naděje a přátelství pro všechny fanoušky League of Legends, anime, cosplayů a příběhů o středoškolácích, kteří bojují za záchranu vesmíru! Ostrov Štvanice zažil na několikadenním eventu návštěvy nadšenců LoL v kulise přátelské atmosféry.Kromě umělecké instalace si fanoušci populární hry League of Legends mohli nechat vyložit svou budoucnost od kartářky. Prověřit své schopnosti v tematických kvízech a vyhrát v automatu jednu z odměn. 

Na pražské Štvanici se během pěti dní protočily stovky milovníků LoLka. Zlepšit mohli svoje skills v rámci origami workshopu, vyfotit se a potlachat s cosplayery a na závěr upustit uzdu během vystoupení DJe. 

"Světelnou instalaci a spoustu oslnivého programu přinesla do Prahy společnost Riot Games. Právě ona stojí za League of Legends, která se stala jednou z nejhranějších her na světě," napsali organizátoři eventu na facebookové události.

Hvězdná instalace na pražské ŠtvaniciFoto Sazka eLEAGUE

Návštěvníci vypíchli přátelskou atmosféru

Na eventu si fanoušci přišli na své. Pochvalovali si nejen program, ale i přátelskou atmosféru a možnost setkat se s League og Ledends komunitou. "Vždycky, když jsem přišla na jednu z takových akcí, ať už LoLko nebo Anime, vždycky lidé byli vstřícní. Celkově to byla vždycky super atmosféra," řekla jedna z návštěvnic. "Tohle je společenská akce, která nás spojuje," dodala jiná.

Česká umělkyně Lena Cosplay odhalila, že za den za ní přišlo s žádosti o společnou fotografii třeba sto fanoušků. "Shromáždilo se tady spousta lidí, mohli jsme pokecat.. aktivity jsme si užili, probrali Cosplay," spokojeně uzavřela několikadenní LoL maraton Lena.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud