2. srpna 2021 • 12:41

Premier League se blíží! Sestav si vlastní tým z hvězd anglické ligy a hraj o tisíce

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Messi a spol. poprvé doma. V Argentině velkolepě vítali šampiony z mistrovství světa
SESTŘIH: Třinec - Sparta Praha 2:4. Hosté berou druhý bod v sérii, rozhodl Kempný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po startu české fotbalové ligy se blíží i zahájení slavné Premier League! Ta samozřejmě na Sazka Fantasy nesmí chybět. Turnaj k podzimní části anglické ligy je již otevřen a navíc hrajeme o výhry za více než 150 tisíc! Vytvoř si vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o parádní ceny. Co všechno nás na podzim čeká?Podzimní turnaj Premier League o 150.000 Kč

V podzimním turnaji Premier League budeme soutěžit o více než 150.000 Kč! O ceny se bude hrát za celkové pořadí v turnaji i v jednotlivých kolech.

Každé kolo hrajeme o 6.200 Kč

V každém podzimním kole si ti nejlepší trenéři rozdělí výhry za 6.200 Kč. A nezáleží na tom, zda jsou v turnaji od začátku, nebo přišli až na poslední kolo.

Tým se přenáší do dalšího kola

V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body.

Svůj tým můžeš upravovat

Tým můžeš upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola. Můžeš se tak ke svému týmu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací.

Ceny za celkové umístění

Za celkové umístění v turnaji si ti nejlepší rozdělí 30.000 Kč:

1. místo: 9.000 Kč
2. místo: 5.000 Kč
3. místo: 3.000 Kč
4.-29. místo: 500 Kč

Sestav si vlastní tým z hvězd anglické ligy a hraj o 150 tisíc! Sestav si vlastní tým z hvězd anglické ligy a hraj o 150 tisíc!Foto SportVstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehraje ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začíná už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a končí na konci ledna.

Titul obhajuje Viktoria Plzeň.

Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud