Teplice shánějí další posily! Z Dukly loví Chudého a Jeřábka | iSport.cz
6. ledna 2016 • 14:45

Teplice shánějí další posily! Z Dukly loví Chudého a Jeřábka

Autor: pj, sh
V Teplicích stojí o dva hráče Dukly: brankáře Martina Chudého a obránce Michala Jeřábka
TOP VIDEA
Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit  Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit
Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtyři hráče již získaly, nyní chtějí další dva. Fotbalové Teplice jednají o příchodu obránce Michala Jeřábka a brankáře Martina Chudého z pražské Dukly. První jmenovaný je podle informací deníku Sport domluvený na přestupu od léta, kdy mu vyprší stávající kontrakt. Nyní se řeší jeho možný transfer už v zimním přestupovém okně.„Jeřábkovi jsme nabídli prodloužení smlouvy a víme, že má nabídku z Teplic. Záleží na hráči, jak se rozhodne,“ řekl Sportu Günter Bittengel, sportovní ředitel Dukly.

„Chudý se připravuje s námi, i on má smlouvu do konce sezony. Jednání s Teplicemi probíhají,“ doplnil. Severočeši shánějí gólmana z důvodu vleklého zranění jedničky Tomáše Grigara.

Duklu by naopak mohl posílit ostravský stoper Filip Kaša. Bittengel však upozornil, že tento transfer není závislý na Jeřábkově odchodu.

 


Články odjinud


Články odjinud