21. června 2017 • 13:09

LOS LIGY: Slavia začíná s Teplicemi, derby se Spartou už v září

Autor: ,
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovská Slavia Praha vstoupí do nového ročníku první fotbalové ligy o posledním červencovém víkendu doma proti Teplicím. Podzimní derby proti Spartě sehraje v sedmém kole 16. září v Edenu. Rozhodl o tom dnešní los.



Na svých stadionech otevřou sezonu 2017/18 také Plzeň a Sparta. Viktorii čeká Dukla a letenský tým sehraje malé pražské derby proti Bohemians 1905.

Naopak oba nováčci nejvyšší soutěže začnou venku - Olomouc v Mladé Boleslavi a Ostrava v Brně.

Program první fotbalové ligy 2017/18:

1. kolo (29. července):

Plzeň - Dukla, Slavia - Teplice, Slovácko - Jablonec, Karviná - Jihlava, Brno - Ostrava, Liberec - Zlín, Sparta - Bohemians 1905, Mladá Boleslav - Olomouc.

2. kolo (5. srpna):

Teplice - Dukla, Jablonec - Plzeň, Ostrava - Slavia, Jihlava - Slovácko, Zlín - Brno, Bohemians 1905 - Karviná, Olomouc - Liberec, Mladá Boleslav - Sparta.

3. kolo (12. srpna):

Karviná - Mladá Boleslav, Brno - Bohemians 1905, Slovácko - Ostrava, Slavia - Jihlava, Plzeň - Olomouc, Dukla - Zlín, Teplice - Jablonec, Liberec - Sparta.

4. kolo (19. srpna):

Jablonec - Dukla, Bohemians 1905 - Slavia, Jihlava - Plzeň, Zlín - Karviná, Olomouc - Brno, Ostrava - Teplice, Mladá Boleslav - Liberec, Sparta - Slovácko.

5. kolo (26. srpna):

Karviná - Liberec, Brno - Sparta, Slovácko - Olomouc, Slavia - Mladá Boleslav, Teplice - Jihlava, Dukla - Bohemians 1905, Plzeň - Ostrava, Jablonec - Zlín.

6. kolo (9. září):

Ostrava - Jablonec, Jihlava - Dukla, Zlín - Teplice, Bohemians 1905 - Slovácko, Sparta - Karviná, Mladá Boleslav - Brno, Olomouc - Slavia, Liberec - Plzeň.

7. kolo (16. září):

Karviná - Olomouc, Brno - Liberec, Slovácko - Mladá Boleslav, Slavia - Sparta, Plzeň - Zlín, Dukla - Ostrava, Teplice - Bohemians 1905, Jablonec - Jihlava.

8. kolo (23. září):

Karviná - Brno, Jihlava - Ostrava, Zlín - Slavia, Bohemians 1905 - Jablonec, Olomouc - Dukla, Mladá Boleslav - Plzeň, Sparta - Teplice, Liberec - Slovácko.

9. kolo (30. září):

Slovácko - Karviná, Slavia - Brno, Plzeň - Bohemians 1905, Dukla - Sparta, Teplice - Liberec, Jablonec - Mladá Boleslav, Ostrava - Zlín, Jihlava - Olomouc.

10. kolo (14. října):

Karviná - Slavia, Brno - Slovácko, Zlín - Jihlava, Bohemians 1905 - Ostrava, Olomouc - Jablonec, Mladá Boleslav - Teplice, Sparta - Plzeň, Liberec - Dukla.

11. kolo (21. října):

Teplice - Karviná, Plzeň - Brno, Dukla - Slovácko, Jihlava - Bohemians 1905, Ostrava - Olomouc, Zlín - Mladá Boleslav, Jablonec - Sparta, Slavia - Liberec.

12. kolo (28. října):

Slovácko - Slavia, Karviná - Plzeň, Brno - Dukla, Olomouc - Teplice, Liberec - Jablonec, Sparta - Ostrava, Mladá Boleslav - Jihlava, Bohemians 1905 - Zlín.

13. kolo (4. listopadu):

Plzeň - Slavia, Dukla - Karviná, Teplice - Slovácko, Jablonec - Brno, Ostrava - Mladá Boleslav, Jihlava - Liberec, Zlín - Sparta, Bohemians 1905 - Olomouc.

14. kolo (18. listopadu):

Karviná - Jablonec, Brno - Teplice, Slovácko - Plzeň, Slavia - Dukla, Olomouc - Zlín, Mladá Boleslav - Bohemians 1905, Sparta - Jihlava, Liberec - Ostrava.

15. kolo (25. listopadu):

Ostrava - Karviná, Jihlava - Brno, Zlín - Slovácko, Jablonec - Slavia, Teplice - Plzeň, Dukla - Mladá Boleslav, Olomouc - Sparta, Bohemians 1905 - Liberec.

16. kolo (2. prosince):

Dukla - Teplice, Plzeň - Jablonec, Slovácko - Jihlava, Slavia - Ostrava, Brno - Zlín, Karviná - Bohemians 1905, Liberec - Olomouc, Sparta - Mladá Boleslav.

17. kolo (17. února):

Mladá Boleslav - Karviná, Bohemians - Brno, Jihlava - Slavia, Ostrava - Slovácko, Olomouc - Plzeň, Zlín - Dukla, Jablonec - Teplice, Sparta - Liberec.

18. kolo (24. února):

Dukla - Jablonec, Slavia - Bohemians 1905, Teplice - Ostrava, Karviná - Zlín, Brno - Olomouc, Plzeň - Jihlava, Liberec - Mladá Boleslav, Slovácko - Sparta.

19. kolo (3. března):

Liberec - Karviná, Sparta - Brno, Olomouc - Slovácko, Mladá Boleslav - Slavia, Jihlava - Teplice, Bohemians 1905 - Dukla, Ostrava - Plzeň, Zlín - Jablonec.

20. kolo (10. března):

Jablonec - Ostrava, Dukla - Jihlava, Teplice - Zlín, Slovácko - Bohemians 1905, Karviná - Sparta, Brno - Mladá Boleslav, Slavia - Olomouc, Plzeň - Liberec.

21. kolo (17. března):

Olomouc - Karviná, Liberec - Brno, Mladá Boleslav - Slovácko, Sparta - Slavia, Zlín - Plzeň, Ostrava - Dukla, Bohemians 1905 - Teplice, Jihlava - Jablonec.

22. kolo (31. března):

Brno - Karviná, Ostrava - Jihlava, Slavia - Zlín, Jablonec - Bohemians 1905, Dukla - Olomouc, Plzeň - Mladá Boleslav, Teplice - Sparta, Slovácko - Liberec.

23. kolo (7. dubna):

Karviná - Slovácko, Brno - Slavia, Bohemians 1905 - Plzeň, Sparta - Dukla, Liberec - Teplice, Mladá Boleslav - Jablonec, Zlín - Ostrava, Olomouc - Jihlava.

24. kolo (14. dubna):

Slavia - Karviná, Slovácko - Brno, Jihlava - Zlín, Ostrava - Bohemians 1905, Jablonec - Olomouc, Teplice - Mladá Boleslav, Plzeň - Sparta, Dukla - Liberec.

25. kolo (21. dubna):

Karviná - Teplice, Brno - Plzeň, Slovácko - Dukla, Bohemians 1905 - Jihlava, Olomouc - Ostrava, Mladá Boleslav - Zlín, Sparta - Jablonec, Liberec - Slavia.

26. kolo (28. dubna):

Slavia - Slovácko, Plzeň - Karviná, Dukla - Brno, Teplice - Olomouc, Jablonec - Liberec, Ostrava - Sparta, Jihlava - Mladá Boleslav, Zlín - Bohemians 1905.

27. kolo (5. května):

Slavia - Plzeň, Karviná - Dukla, Slovácko - Teplice, Brno - Jablonec, Mladá Boleslav - Ostrava, Liberec - Jihlava, Sparta - Zlín, Olomouc - Bohemians 1905.

28. kolo (12. května):

Jablonec - Karviná, Teplice - Brno, Plzeň - Slovácko, Dukla - Slavia, Zlín - Olomouc, Bohemians 1905 - Mladá Boleslav, Jihlava - Sparta, Ostrava - Liberec.

29. kolo (19. května):

Karviná - Ostrava, Brno - Jihlava, Slovácko - Zlín, Slavia - Jablonec, Plzeň - Teplice, Mladá Boleslav - Dukla, Sparta - Olomouc, Liberec - Bohemians 1905.

30. kolo (26. května):

Dukla - Plzeň, Teplice - Slavia, Jablonec - Slovácko, Jihlava - Karviná, Ostrava - Brno, Zlín - Liberec, Bohemians 1905 - Sparta, Olomouc - Mladá Boleslav.

720p 360p
Trenér Slavie Šilhavý: O Pavlenku bych přišel nerad, posily jsou v jednání

Stramaccioni: Rosický je legenda. Sparta musí začít znovu vyhrávat

Vrba: Nevíme, co bude s Krmenčíkem. Z Pilaře je nadšený, Kolářovi věří

720p 360p
Hubník: první trénink pod Vrbou? Byla to jízda!

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, Sparta, Slavia, los
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram
Z V R P Skóre B
1.  Plzeň 17 15 2 0 34:5 47
2.  Olomouc 17 9 6 2 23:10 33
3.  Slavia 17 9 5 3 27:8 32
4.  Sparta 17 9 4 4 23:12 31
5.  Liberec 17 9 3 5 24:18 30
6.  Bohemians 1905 17 6 7 4 16:14 25
7.  Jablonec 17 6 6 5 23:21 24
8.  Teplice 17 6 5 6 21:19 23
9.  Zlín 17 5 6 6 19:24 21
10.  Dukla 17 5 5 7 19:30 20
11.  Karviná 17 5 2 10 17:25 17
12.  Ml. Boleslav 17 5 2 10 19:30 17
13.  Slovácko 17 3 6 8 15:24 15
14.  Brno 17 4 3 10 12:24 15
15.  Jihlava 17 4 1 12 16:32 13
16.  Ostrava 17 2 5 10 22:34 11







Klasická verze
Mobilní verze