LIGA NARUBY TOP 20: Vrba v mdlobách i šíleně zpackaný signál | iSport.cz
30. prosince 2018 • 14:58

LIGA NARUBY TOP 20: Vrba v mdlobách i šíleně zpackaný signál

Autor: iSport.cz
LIGA NARUBY TOP 20: Vrba v mdlobách i šíleně zpackaný signál
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ligová sezona 2018 – 2019 má krátkou zimní pauzu a web iSport.cz pro vás vybral 20 nejlepších momentů z pravidelného pořadu Liga naruby za 19 odehraných kol. Můžete si tak připomenout jeden z nejhorších autů roku, šíleně zpackaný signál po rohu i to, jak na trenéra Pavla Vrbu málem šly mdloby po kiksu gólmana Matúše Kozáčika. Dojde ale i na ochotný pád Guélora Kangy v derby nebo na pozoruhodnou kombinace na ose Trpišovské – Zelený. Podívejte se na fotbal z nadhledu, je tu první desítka z TOP 20 Ligy naruby!LIGA NARUBY TOP 20: Vrba v mdlobách i šíleně zpackaný signál

Vybrali jsme nejlepší zápasy podzimu: Slavia byla u třech z nich

TOP trenéři podzimu: Všem vládne Trpišovský s totálním fotbalem

ČÍSLA: Nejlepší sestava podzimu. Nechybí Ševčík, proč zapadne do stylu Slavie?

TOP 10 GÓLŮ PODZIMU: Hušbauerova dělovka, Komličenkovy i Barošovy nůžky

LIGOVÝ INSIDER: Slavia dominovala, titulu je nejblíž. Komličenko může dát 30 gólů

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud