Baník na lovu v Praze. Páník chce Vukadinoviče, láká i křídlo Bohemky | iSport.cz
Michal Kvasnica
10. ledna 2019 • 05:00

Baník na lovu v Praze. Páník chce Vukadinoviče, láká i křídlo Bohemky

Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Avizované posilování nekončí, kádr Baníku by se měl brzy rozrůst o další nové hráče. Blízko je přestup útočníka Davida Puškáče z Opavy a jedná se o dvou pravých záložnících. Podle informací deníku Sport stojí Ostravští o Vukadina Vukadinoviče ze Sparty a Rudolfa Reitera z Bohemians. „Ronalda asi nepřivedeme, ale věřím, že ještě dva hráči přijdou. Máme vytipované kluky kolem pětadvaceti let, kteří by měli Baníku zajistit budoucnost,“ přiznává kouč Bohumil Páník.Pozice, které chce Baník přes zimu zkvalitnit? Podhrot, útočník a pravý záložník. První dvě místa Ostravští pikantně ulovili u rivala v Opavě, po Nemanjovi Kuzmanovičovi má na vítkovický stadion namířeno i David Puškáč.

Pětadvacetiletého leváka včera SFC přeřadil do béčka, protože odmítl prodloužit smlouvu, která mu končí v létě. Pokud se Baník nedohodne s Opavou na finančním či hráčském vyrovnání, stráví Puškáč v rezervě celé jaro a do Ostravy zamíří až poté coby volný hráč. „Pokud však ke shodě dojde, jsme ochotni při splnění námi stanovených podmínek jeho smlouvu předčasně ukončit a Davida okamžitě uvolnit,“ uvádí na webu SFC generální manažer Alois Grussmann.

Přátelštější varianta by se samozřejmě více zamlouvala i Bohumilu Pánikovi. „Kdyby s námi ještě aspoň jeden nový hráč odletěl už do Turecka, bylo by to bezvadné,“ přeje si nekonkrétně trenér Baníku.

A teď k palčivé pozici číslo dvě, tedy pravé straně zálohy, kde má Baník k dispozici pouze Martina Filla. Jelikož zkušený bojovník zanedlouho oslaví 33. narozeniny a Slezanům nevyšel transfer univerzála Tomáše

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud