LIGOVÝ INSIDER: Slavia si titul vzít nenechá. Holeš i Hovorka by se hodili | iSport.cz
15. května 2019 • 04:45

LIGOVÝ INSIDER: Slavia si titul vzít nenechá. Holeš i Hovorka by se hodili

Autor: šf, TV iSport
LIGOVÝ INSIDER: Slavia si titul vzít nenechá. Holeš i Hovorka by se jí hodili
TOP VIDEA
Pastrňák: Zlaté hokejky si vážím, ale srdce mám stále zlomené Pastrňák: Zlaté hokejky si vážím, ale srdce mám stále zlomené
Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavia vs. Plzeň. Velký souboj o titul ve FORTUNA:LIZE se rychle přiblížil rozuzlení a největší trumfy zůstaly v Edenu. Po vítězství 3:1 v přímé konfrontaci mají slávisté pětibodový náskok, a pokud by ve středu večer získali víc bodů než Viktoria v duelu se Spartou, už budou mistry. Jinak jim stačí z posledních tří kol získat čtyři body. „Myslím, že už je hotovo. Nevěřím, že by Slavia klopýtla,“ říká ve svém pořadu Ligový insider bývalý reprezentant Martin Jiránek.Ligový šlágr ho ovšem moc nenadchl, příliš fotbalové krásy totiž podle něho nepobral. „Moc se mi nelíbil, byla v něm spousta nepřesností,“ říká. Také on považuje za klíčový moment 60. minutu, v níž plzeňský záložník Jan Kovařík nastřelil tyč. A kritizuje jeho spoluhráče Davida Limberského, jenž nehrál zle, ale pak zaspal u vedoucího gólu Lukáše Masopusta a rukou zavinil penaltu. „Na Masopusta se vykašlal, což je trestuhodné,“ glosuje Jiránek.

Ještě před skončením nadstavby už kluby horečně pracují na letních posilách. Právě Slavia by mohla přivést dalšího pravého obránce a opět ze severu – jabloneckého Tomáše Holeše. „Slavii se hodí, ale taky nechce, aby soupeři tyhle hráče získali. Skupuje je a pořizuje si kvalitu, která pak k dispozici není,“ domnívá se Jiránek.

Navíc v případě, že by odešel jeden stoper z dvojice Michael Ngadeu – Simon Deli, mohl by z Jablonce do Slavie přibýt i stoper David Hovorka. To by bylo hodně pikantní: svého času se nehodil rivalské Spartě. „Kdyby šel do Slavie a dařilo by se mu tam, mohlo by to sparťany mrzet,“ míní Jiránek. „Byla by to pro něho druhá zkušenost, byl by odolnější,“ odhaduje, jak by Hovorka šanci u druhého „S“ využil.

Podívejte se ve VIDEU i na to, jak Martin Jiránek hodnotí progres slávisty Lukáše Masopusta, nebo co říká suspendování Guélora Kangy.

LIGOVÝ INSIDER: Slavia si titul vzít nenechá. Holeš i Hovorka by se jí hodili

Slávistický záložník Lukáš Masopust slaví branku do sítě Plzně
Slávistický záložník Lukáš Masopust slaví branku do sítě Plzně

RENTGEN: Ospalý Limberský a sešívaná přímočarost. Čím Slavia nakročila k titulu?

PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Slavia krůček od titulu a odstavený Kanga

SESTŘIH: Slavia - Plzeň 3:1. Klíčový duel o titul rozhodl infarktový závěr!

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)
Články odjinud


Články odjinud