Michal Kvasnica
Premium
11. listopadu 2019 • 14:00

Vybral si, co potřeboval. Kopecký ostře o sudích, Součkovi či Karviné

Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvanáct gólů ve třech zápasech největších českých klubů – Slavie, Sparty a Plzně. Šestnácté ligové kolo nenudilo, všechno však zastínily chyby rozhodčích. „Je toho bohužel až moc, VAR je nedůvěryhodný,“ říká na rovinu Ivan Kopecký, expert iSport.cz. Bývalý trenér české jednadvacítky či mistrovských Vítkovic se v zamčené části rozhovoru zabývá i dalšími tématy: obavou o Tomáše Součka, chválou Jakuba Pokorného, zamyšlením nad začarovaným kruhem v Olomouci, vztahy v Karviné či talenty ve Zlíně...Není škoda, že zajímavé zápasy všech tří největších klubů, ve kterých padla spousta gólů, kalí chyby rozhodčích?
„Bohužel je. Vždycky když se po zápase mluví o rozhodčím, tak to není dobré. On je samozřejmě důležitou součástí utkání, ale aby se potom hovořilo víc o něm? To je špatně. A teď se hovoří o několika zápasech najednou v tom samém kole, nejen o jednom! To je moc a je to škoda, protože český fotbal se i díky Slavii zvedá, některé zápasy jsou velice kvalitní, ale pro rozhodčí to neplatí. A je otázka, proč to tak je...“

Máte pro to vysvětlení?
„Člověk to neví. Jestli se chtějí rozhodčí zavděčit některým klubům? Těžko říct. My trenéři jsme za minulou dobu tak vycvičení, že ve všem něco hledáme.“

Ať trestají ty lidi nahoře...

Plzeňský Roman Hubník měl dostat za skluz na Tomáše Malinského druhou žlutou kartu, souhlasíte?
„Jasný faul na kartu, klukům z Liberce se vůbec nedivím. Kdyby takhle nereagovali a neozvali se, byli by tam úplně zbyteční. Bylo by špatné, kdyby je ještě někdo trestal za jejich výroky.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga
Články odjinud


Články odjinud