Hušbauer blízko Levski Sofia. Bojoval by o titul proti Vrbově Ludogorci | iSport.cz
Jan Podroužek
7. ledna 2020 • 16:14

Hušbauer blízko Levski Sofia. Bojoval by o titul proti Vrbově Ludogorci

TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brzy nejspíš dojde k dohodě i u dalšího slávisty. Po Milanu Škodovi má blízko k přestupu také Josef Hušbauer. 29letý záložník prý intenzivně jednal přímo v Bulharsku s Levski Sofia, které mu má nabízet měsíční plat pohybující se kolem sedmi set tisíc korun. S informací přišel první web Aktuálně.cz.V souvislosti s produktivním záložníkem se v minulosti mluvilo o Rapidu Vídeň, taky o bundesligovém Düsseldorfu, podle informací iSport.cz se ale do fronty stavěl především LASK Linz.

Úspěšné má ovšem být až teprve Levski Sofia. Hušbauer v hlavním městě Bulharska řešil podmínky smlouvy, s klubem by se mohl dohodnout v nejbližších dnech.

Přesto se nejspíš ještě ve čtvrtek připojí ke slávistické výpravě, která momentálně pobývá na kondičním soustředění ve španělské Marbelle.

Mimochodem bylo by to dost pikantní. Nedávno totiž převzal lídra Parve Ligy Ludogorec Razgrad kouč Pavel Vrba. A Levski je druhé o pět bodů...

Svůj poslední titul vyválčilo Levski v sezoně 2008/2009. Hušbauer bude možná brzy pomáhat s návratem na trůn.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud