Hušbauer jde hostovat do Drážďan, klub chce i dalšího českého záložníka | iSport.cz
Jan Podroužek
13. ledna 2020 • 13:08

Hušbauer jde hostovat do Drážďan, klub chce i dalšího českého záložníka

TOP VIDEA
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Milanu Škodovi odchází během pár dní ze Slavie další výrazná osobnost. Josef Hušbauer je dohodnutý s druholigovým Dynamem Drážďany, na Instagramu jeho otce už je i rozlučkové video s Edenem a fanoušky a zdroje Sportu potvrzují odchod 29letého záložníka do druhé bundesligy. Sám hráč na sociálních sítích potvrdil, že do Německa odchází na půlroční hostování s opcí. Byť byl nejdřív blízko přestup do bulharského Levski Sofia, Josef Hušbauer nakonec nabírá směr Dynamo Drážďany. Pravděpodobně i proto, že Slavia se nedohodla s Levski na požadovaném odstupném, byť smlouva s hráčem už byla víceméně dohodnutá.

Záložník se nakonec dohodl s Dynamem Drážďany, kam odchází na půlroční hostování s opcí. Zvítězil tak poslední tým druhé bundesligy. 

„Zaslechl jsem, že Slavia chce dát příležitost mladším. Tak to bývá a já to respektuji. Tyto čtyři roky patřily k těm nejkrásnějším v mém fotbalovém životě,“ rozloučil se Josef Hušbauer s fanoušky sešívaného klubu na Instagramu. 

Dynamo zároveň touží po dalším českém záložníkovi, který prošel Slavií. Po Ondřeji Petrákovi, který působí v Norimberku. Jenže za podzim nastoupil ve druhé lize pouze ke třem utkáním.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud