10. listopadu 2017 • 19:27

Opava porazila Vítkovice a poskočila na druhé místo druhé ligy

Opava si veze z Vítkovic všechny body (archivní foto)
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio

Fotbalisté Opavy zvítězili v předehrávce 16. kola druhé ligy na hřišti Vítkovic 2:1 a posunuli se na druhé místo neúplné tabulky. Na vedoucí Třinec, který má zápas k dobru, ztrácí největší favorit soutěže jeden bod, a před třetími Českými Budějovicemi má naopak jednobodový náskok.

Opava vyhrála v druhé lize venku poprvé po dvou zápasech. Ve Vítkovicích ji poslal do vedení v nastaveném čase první půle Tomáš Jursa, v 64. minutě ranou pod břevno srovnal Vladimír Mišinský, ale hned za tři minuty rozhodl o třech bodech pro favorita po rohu Jan Žídek.

Výsledek:

Vítkovice - Opava 1:2 (0:1)
Branky: 64. Mišinský - 45.+2 Jursa, 67. Žídek. Rozhodčí: Orel - Dobrovolný, Pfeifer. ŽK: Dramé, Twardzik, Motyčka, Urbančok - Simerský, Zavadil. Diváci: 1237.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Opava 24 15 6 3 60:28 51
2.  Příbram 23 14 3 6 44:24 45
3.  Pardubice 24 13 3 8 33:17 42
4.  Hr. Králové 24 11 7 6 39:27 40
5.  Třinec 24 10 9 5 31:25 39
6.  Č. Buděj. 24 9 8 7 34:24 35
7.  Znojmo 24 9 6 9 28:36 33
8.  Sokolov 24 9 5 10 26:32 32