Pavel Janega
15. dubna 2010 • 22:35

Sparta podává protest. Je ubrečená, říká Cipro

Autor: Pavel Janega
Vstoupit do diskuse
13
TOP VIDEA
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
Velký večer Sparty! Priske fantasticky vystřídal, říká Kučera. Nakopnul i Trpišovského
VŠECHNA VIDEA ZDE

Penalta byla, nebyla? Sparťané a slávisté se mezi sebou přou o to, jestli sudí měl odpískat pokutový kop za ruku Tomáše Řepky, který nakonec vyřadil letenský klub z poháru. „Na lavičkách to bylo hodně vyhrocené,“ přiznal František Cipro.Moment z úvodu utkání rozhodl o všem. Slavia postoupila do semifinále, Sparta byla vyřazena. „To se mi bude mluvit dobře,“ začal s úsměvem tiskovou konferenci kouče „sešívaných“ František Cipro.

Naopak Sparta se mračila. A hodlá proti penaltě protestovat. „Rozhodčí hrubě ovlivnili utkání, klub podává proti jejich výkonu protest. Předchozí hysterie ovlivnila regulérnost odvetného zápasu,“ uvedl letenský mluvčí Ondřej Kasíks tím, že Sparta podá podnět k disciplinárnímu řízení kvůli simulování Zdeňka Šenkeříka, který naznačoval, že ho Tomáš Řepka udeřil do obličeje.

„Byl to prostě výsměch,“ přidal se brankář Jaromír Blažek. „Vypadli jsme kvůli rozhodčím.“

Inkriminovaný okamžik - Tomáš Řepka hraje rukou ještě před pokutovým územím
Inkriminovaný okamžik - Tomáš Řepka hraje rukou ještě před pokutovým územím

Cipro se k situaci odmítl vyjádřit. Pouze řekl, že během utkání bylo všechno strašně živé. „Sparta chtěla postoupit. Nasadila silnou sestavu. A vyřazení určitě nese těžce.“

Komentovaný ONLINE přenos s Luďkem Zelenkou a fanoušky Sparty i Slavie »

Na lavičce prý zažil ohromné emoce, které dlouho neviděl. „Bylo to šílené. Sparta byla ubrečená jako vždycky,“ pronesl.

Co na to Chovanec? „Nemíním tohle komentovat. Vždyť na lavičce byl Cipro po delší době… Ale je to jeho názor. Stejně víc emocí bylo na jejich straně,“ odsekl.

„Co se týče Řepkovy ruky, od toho tu jsou kompetentnější lidi, aby se vyjádřili. My jsme se snažili postoupit. A bylo to znát. Hráli jsme s dobrým nasazením. Jenže na co jsme sáhli, to nám nevyšlo,“ dodal Chovanec.

Vstoupit do diskuse
13

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud