16. září 2019 • 14:53

Experti jsou před startem Slavie v Miláně opatrní, fanoušci mají jasno

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kanada - Česko 4:3pp. Skvělý návrat, rozhodl ale střelec Cozens
Kanadská párty před Čechy, Vrána je potkal v centru: Jak přejetí vlakem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Slavia sice válcuje českou nejvyšší soutěž, ale jak si povede v základní skupině Ligy mistrů, kde se utká s opravdovými giganty? Do Champions League vstoupí Pražané v úterý zápasem na hřišti Interu Milán a prognózy jim příliš nakloněny nejsou. „Tomu, že Slavia dosáhne na remízu, věří jen dvě procenta tipérů a zhruba stejný počet lidí si myslí, že by v Miláně mohl tým trenéra Trpišovského vyhrát,“ naznačuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance, že vyhlídky týmu z pražských Vršovic nejsou moc optimistické.Podle bookmakerů je rovněž favoritem Inter, který pro změnu vede italskou Serii A. Kurz na jeho vítězství 1,55:1 naznačuje, že by vyhrát měl. Nicméně naprostá tutovka to není, ty bývají nabízeny v daleko nižším kurzu. Fanoušky může lákat i tip na výhru Slavie 6.58:1, či na remízu 4,34:1. Pražané jsou odhodlaní ukázat se v Evropě, však se jim to v minulé sezoně dařilo náramně, byť v Evropské lize.

Fanoušci jsou rovněž přesvědčení, že se fandové dočkají více než jednoho gólu 1,27:1, na tiket tuhle příležitost dalo pár tisíc sázkařů. A slušně početná je také skupina tipérů, která věří, že se povede skórovat oběma celkům.

„Slavia v české lize dává hodně branek, v minulé sezoně se jí dařilo i v Evropě, kde se střelecky prosadila jak proti španělské Seville, tak proti anglické Chelsea. Nejspíš i kvůli tomu fanoušky láká kurz 1,87:1, že oba týmy dají gól,“ myslí si Světlíková.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud