Čáslav a liga? Stále není jasno | iSport.cz
4. června 2009 • 13:50

Čáslav a liga? Stále není jasno

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Radost v podání fotbalistů Čáslavi.
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení klubu FC Zenit Čáslav ještě není rozhodnuto, zda jako druhý postupující celek z druhé ligy bude v příštím ročníku hrát nejvyšší soutěž, nebo prodá práva na první ligu jinému klubu.Předseda představenstva středočeského klubu Milan Urban ČTK řekl, že "živé" jsou zatím obě varianty.

"V současné době děláme ekonomickou analýzu, zda bychom byli schopni do půl roku přebudovat stadion, aby splnil licenční podmínky ČMFS. Navíc se nám rýsuje i silný sponzor pro nejvyšší soutěž. Druhou možností je, že práva na první ligu přepustíme jinému klubu," řekl Urban. Rozhodnout by se podle něj mělo v příštím týdnu.

Fotbalisté Čáslavi se radují společně s trenérem Koubkem.Fotbalisté Čáslavi se radují společně s trenérem Koubkem.Foto Michal Beránek SPORT

Nový ročník první a druhé ligy se bude losovat v pondělí 22. června. Nejpozději tři dny před tím musí na sekretariát svazu dorazit přihlášky.

Čáslavský Zenit jako jediný z prvoligových a druholigových týmů neobdržel v květnu licenci pro další ročník. Proti tomu se odvolal a v současné době se o jejím udělení jedná.

Témata:  sport, fotbal, první, čáslav
Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud